Аутор Тема: Девети круг - Приче о ИО  (Прочитано 1033 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Девети круг - Приче о ИО
« послато: јун 24, 2013, 11:39:24 пре подне »
У овој теми сви  заинтересовани, мотивисани и инспирисани људи могу поставити своје приче на тему квалификација и предстојећег Светског Првенства Империје Онлајн.    ;)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже curvehead

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Девети круг - Приче о ИО
« Одговор #1 послато: јул 04, 2013, 22:59:55 поподне »
Нећу писати о нашим представницима на Светском Првенству. Желим им свако добро и сви ми навијамо за њих, али ја ћу на свој слободни начин представити такмичаре из других земаља.
Све што будем написао неће имати за намеру да увреди или омаловажава било кога. Све је ово шала.
Прегледом земаља које учествују на СП 2013. приметих да имамо такмичаре и из Либерије. Meskalito је из племена Мбуту мбуту мтебе, син поглавице и пешачи три сата да би ухватио сигнал за свој нови ајфон. The-Night је црн као ноћ. Trepetlika је неки наш из Врање који живи у Либерију, бате.
Ту је и Мексико. MoleNegro овај је пореклом са Цетиња, чоче. Ј.А.-А.Ј. ај ај ај ај маријачииии!!! Lord_sn0w представник нарко картела Синалоа и уместо мача носи узи. tonaAKD из супарничког картела Ла Фамилија. Иначе у мексичкој верзији Империе Онлине, уместо дијаманата купује се кокаин. Тона, две, товар, два и тако даље. Ту је и Авганистан. Одакле њима интернет уопште? Донели им Амери 100%. Solakobo муџахедин са севера, на кварно игра, ако га провале ови његови има да буде добровољни бомбаш самоубица. igor-rafael, нато војник на положају у Кандахару. Навија да не провале Solakobo-а, иначе оде положај у ваздух. ИО се игра и у Заливским земљама. xxxx77xxxx из УАЕ је у ствари шеик и ако УАЕ ове године не освоји Светско Првенство, купиће ову фирму са све Бугарском приде и има само он да игра. Има и екипа из Гватемале. Не верујем!  И ту су играчи из Норвешке. Боли их уво, `ладно ал` стандард.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Девети круг - Приче о ИО
« Одговор #2 послато: јул 05, 2013, 00:59:08 пре подне »
xaxaxax :D dobra :D

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Девети круг - Приче о ИО
« Одговор #3 послато: јул 06, 2013, 21:44:35 поподне »
Суморно је јутро у свету Хрватска/Србија 2.Одвија се веома не извесна битка око медаља.Главни фаворити су на почетку били иргачи из савеза Добар_Дан који се сада благо речено распао.Има још савеза у фази распадања који се придружују најјачим савезима из ове 4 ере која траје већ око 75 дана.Тренутно је убедљиво најјачи савез _КЛАОНИЦА_ са вођством дијамантоса Тупека.Многи им преписују злато али издваја се и савез Темплари који броји највише чланова и који поседује Северо-Западни дворац са највише утицаја.Дуго су се водиле битке између Доброг Дана који идаље има доста јаку екипу и _КЛАОНИЦЕ_ која жели само престиж и чији се чланови често закуцавају.Тако је и дошло до обрачуно другог играча на ранг листи фукија из клаонице и трећепласираног крунсија из доброг дана.фуки се наравно закуцао као нико а за изговор узима то што ''нема дијаманте'' а богами има их подоста.Такође се дуго и причало и о играчу Сњуфију који је направио око 100 голдера али се сада убијен и он тако да више неће правити проблеме.Биће ова ера занимљива и не предвидива до самог краја,а ја вас подсећам да не заборавите Светско Првенство и да помогнете нашој репрезентацији јер ваше мало њима значи много,и да читајте репортаже.Поздрав!  ;D
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже tomimita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Девети круг - Приче о ИО
« Одговор #4 послато: јул 06, 2013, 23:08:50 поподне »
Почело је дуго очекивано Светско Првенство 2013. Увек је интересантно посматрати репрезентације како се боре за победу и наравно навијати за наше ратнике. Надам се да су достојни титуле "представник нације" коју носе и да ће се јуначки борири.
До сада су Бугари доминирали на овом такмичењу. Зато мислим да ако опет победе неће више бити интересантно другим нацијама да се такмиче, па зато верујем да ће ове године победити неко други. Ја стављам паре на Бразилце, а ви како хоћете. Можда би ми могли да се умешамо у борбу за медаљу, али реално свака позиција изнад петог места, по мени је равно освајању првог места. Ту су увек незгодни Турци и Румуни. И Хрвати увек нешто муте, углавном у комбинацији са Бугарима. То би били главни фаворити у овогодишњем издању првенства. А ако би морао да изаберем земљу која може да изненади ове године, типовао бих на Пољаке.
Наравно све прогнозе падају у воду када се у рачуницу убаци и промењива звана дијаманти. Тако да, уживајте пратећи.

Ван мреже boonko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Девети круг - Приче о ИО
« Одговор #5 послато: јул 07, 2013, 13:52:12 поподне »


Година је 2013. , месец јул...трећи дан Светског првенства Империје Онлајн. Грозница тресе српску породицу Миливојевић у Београду. Прецизни да будемо не тресе целу породицу, већ сина јединца Петра, двадесетосмогодишњег вечитог студента Економског факултета, момка кога отац Мирослав и мајка Светлана свакога дана питају исто "Када ћеш завршити факултет? Када ћеш престати да блејиш у компјутер сваку ноћ? Када ћеш се оженити да и ми дочекамо да шетамо унуке? " .

Како изгледа разговор чланова породице Миливојевић треће јутро од почетка Светског првенства уз јутарњу кафу? Хајде да чујемо...

Отац Мирослав:  "Светлана, опет си мени дала слатку кафу, као да сам сркнуо отров."
Мајка Светлана: "То је Перина кафа, где трчиш први да узмеш кафу, тако ти и треба, остави дететову шољу!"
Репрезентативац Пера: "Јутро народе."
Отац Мирослав: "Мислиш подне ранораниоче, опет си блејао у оно твоје сокоћало целу ноћ?"
Репрезентативац Пера: "Јој матори немој да ме смараш свако јутро мајке ти, пусти ме да попијем кафу с миром!"
Мајка Светлана: " Перо сине, је ли ти колоквијум данас или сутра?"
Репрезентативац Пера: "Кево сутра је, али нећу изаћи, не могу усред светског да се бакћем са тим, после светског ћу то да откачим. "
Отац Мирослав ( узима даљински, шалта канале на телевизору, тражи утакмице, ништа му није јасно ! ): "Какво светско овај помиње, Светлана! Перо јеси ти почео да се дрогираш, о каквом светском ти причаш, нема нигде никакве утакмице???!!!!"
Репрезентативац Пера ( отпија гутљај кафе, пали цигару и смирено одговара ) : "Има ћале, не знаш ти ништа, твој син је репрезентативац Србије и боље би ти било да ми данас даш 100 евра да узмем пакет дијаманата да могу нешто да урадим тамо... ако остваримо успех поред оних Бразилаца и Бугара можда будем ишао и у Софију. Ако даш кинту повешћу те са собом. "
Отац Мирослав ( хвата Перу за руку, загледа му вене, унео му се у лице и гледа му очи ) : "Јој Светлана, увек сам говорио да се само плашим да ми син не буде педер или наркоман, педер није, али за наркомана нисам сигуран. Нема ништа по рукама, мада ова данашња деца и не знају да се боду него шмрчу, куку мени шта ме снађе! Чујеш ти њега, он репрезентативац! Шта користиш мајмуне један! Сто евра! Даћу ти ја сто шамара магарче и Бразилце и Бугаре само да узмем неку мотку! "
Мајка Светлана: "Перо сине, немој да те бије овај, лепо реци твојој мајци шта узимаш, ти знаш да мајци можеш све да кажеш? "
Репрезентативац Пера ( гледа ћала који је побеснео и већ спреман да га баци са петог спрата зграде из стана у којем живе ): "Ћале каква дрога, дођи овамо самном у собу да ти покажем о каквом светском причам, немој одмах да скачеш, дођи овамо!"

Отац Мирослав и син Петар, репрезентативац, одлазе у собу и седају за комп... остали су тамо више од сат времена.....

Сутрадан....

Пера зове маторог на мобилни:
Пера: "Ћале, јеси одрадио шта смо се договорили?"
Отац Мирослав: "Јесам Перо, ево центра 10 ти је покренута и дигао сам ти архитектуру, реци ми шта су ова чуда, видим да неки Бразилци имају нека чуда, хоћу да и ми то имамо."
Пера: "Их ћале за то требају дијаманти, то ти је оно што сам ти причао, ту у менију премијум... "
Отац Мирослав: "Светлана! Дај ми картицу тамо испод душека, морам да купим дијаманте! Перо, ја ћу да нападам ове Турке сада, пуни су сировина...ајде чујемо се после...Светлана дај ту картицу више шта си зинула у те турске серије који ђаво пожури мало хитно је! " ( прекида везу )...
Пера: "Ало ћале, не дирај Турке,,,ало, ало......"

Ван мреже Mozambi

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 122
  • Углед: +7/-4
    • Погледај профил
Одг: Девети круг - Приче о ИО
« Одговор #6 послато: јул 07, 2013, 14:27:01 поподне »
Stanovnici Brazila,Bugarske,Rumunije...ovih dana pomno prate desavanja na Svetskom Prvenstvu.Jer trenutno zauzimaju prva tri mesta.Nasa reprezentacija i nasi veliki ratnici trenutno se nalazi na sestoj poziciji.Veliki nas ratnik bichboziji je za sada
najbolji u nasim redovima.Dok je luki.lux prolio najvise neprijateljske krvi i ubio preko 140 000 vojnika.Brazilac Baltroz je vodeci sa (za sada) preko pet miliona bodova,dok su iza njega ostali veliki ratnici efeece iz Turske,zatim astfalcon i __AMA__ dva brazilca,zatim ide jedan dominikanac cije je ime izuzetno poznato a to je INFRAMUNDE koji je iza sebe ostavio brazilca Hokabilly.Nas bichboziji je na odlicnom sedmom mestu za sada  i u prasini ostavlja brazilca,bugarina i rumuna.
Hrabri ratnici iz Srbije jos uvek imaju sansu za prva tri mesta i da dokazu svetu da je Srbin i Srbija zemlja koja se bori srcem,casno i hrabro,sto je pokazala i istorija nasih junaka i dokazivace kroz dane koje vetar nanosi.Nasih petnaest prestavnika za sada se odlicno bore..toliko drzava i zemalja pokusavaju da postanu vladari sveta..nista jos nije gotovo.Nasi susedi Crna gora je trenutno na 37 mestu,dok je Bosna i Hercegovina na 29 mestu.Samim tim je vidljiv uspeh nasih junaka koji ce nastojati ka jos vecim bitkama i penjati se ka vrhu.Srecno veliki junaci male drzave Srbije,hvala vam sto nas prestavljate u tako jakom svetlu,uz vas smo! SNAGA I CAST!

Ван мреже amer

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Девети круг - Приче о ИО
« Одговор #7 послато: јул 07, 2013, 15:40:53 поподне »
Ко је одлучио да игра империју у сред лета, када пиво и лепа женска на сваком кораку цвета? Ко је одлучио да се топи поред компјутерског екрана, када на овој врућини не опстаје ни храна? Уместо базена, језера или сланог нам мора, ко кваси ноге по шумама империјанских гора? Знамо ко, они који бране нације своје, који храбро испод својих застава стоје. Они који се боре, дијаманшташа се не боје. Не спавају много, муче се ноћу, када су их питали да ли ће играти за репрезентацију одговорили су поносно "ХОЋУ!". Нема их много, из сваке земље по пар, али се труде да праве дар - мар. Труде се да дају све од себе, сваки од њих за сваки поен више максимално гребе. Да оправда своје место тамо, да покаже да се није случајно нашао тамо, да га сви ми навијачи запамтимо, да убудуће за њега знамо. Да његово име негде заувек стоји, да се и он помене, када се неки успех броји. Из Србије, Босне , Турске или Бразила....није то ни битно, свака је земља посебна сила. Свака има свој тим, свака има да се представи са чим. И сви они у том посебном свету, имају неки циљ, некога за мету. Да нападају, да се боре, да пробају узети неко боље место, једном је светско , није то тако често. У сваком случају треба им одати признање, није лако одвојити своје време, трпети поред компа летње кување. Надамо се да вам раде климе, у сваком случају лето је боље од зиме.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Девети круг - Приче о ИО
« Одговор #8 послато: јул 08, 2013, 00:51:32 пре подне »
Дошао је напокон и тај тренутак у години. Време је да се одлучи која земља има најбоље играче! Само, гре'ота је што се све опет своди на дијаманте. Све зависи од тога колико ко поједе дијаманата и оствари више бодова.... нема оне старе поштене макљаже око медаље. Али да се не удаљавамо од теме, напокон је почело оно што са нестрпљењем чекамо већ дуже времена. Играчи су трошили дане и дане свога живота трудећи се да победе у квалификацијама и представљају своју земљу на сведском првенству.
Бразил и даље држи прво место са тренутних 22 797 011 бодова, што је веома фасцинантно. До сада се нико није брзо тако развијао, али то се могло исчекивати пошто на ком год серверу да почну за пар дана развију и до  120 милиона бодова!
Одмах за њима на другом месту стоји бугарска са солидних 8 229 225 бодова.  Примети се веома велика разлика између првог и другог места, али има времена до краја такмичења да се та разлика надокнади.
На трећем месту се тренутно налази репрезентација Румуније са 6 625 854 бодова.  Њихови репрезентативци су упорни и не предај усе тако лако. Али морају да развијање убаце у брзину пошто се иза њих налази репрезентација Турске са 6 440 434 бодова. Из приложеног се да видети да је разлика мања од 200к бодова! Ово ће бити веома занимљива борба за позицију на табели...
Репрезентативци Србије се тренутно налазе на 6. месту са 4 302 288 бодова! Веома добар успех са обзиром да учествује 94 репрезентација! Веома добар успех српских орлова! Али, надамо се да ће ускоро појединци престати да толико једу дијаманте и почну нормално да играју и повећају нашим тигровима шамсу да освоје медаље, па можда чак и Пехар Јединственог!
Подаци преузети са сајта за праћење светског првенства једно 20 мин пре, кад сам почео да пишем.