Конкурс > Приче 2015

7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче

(1/3) > >>

Martina:
ПРИЧЕ О ИО!
Тема 7. круга конкурса у 2015. години:
'Квалификације за Светско првенство 2015!'

За више информација о Квалификацијама за СП 2015 кликните овде.

No.1:
Квалификације за светско првенство под слоганом „Да ли си спреман-ARE YOU READY да потрошиш (купиш) дијаманте за домовину  и славу -  FOR COUNTRY AND GLORY“ у организацији Империја онлајн почеће 05.10.2015. године. Намера организатора је да укаже на неравноправан положај оних који не купују дијаманте , у свим аспектима игре. Организатори су поручили да Квалификације и Светки куп виде као такмичење које ће показати да играчи који купују дијаманте могу без проблема да се квалификују и даље такмиче на СП док они који не купују дије имају немогућу мисију- Mission Impossible.

Пре неколико дана сам прочитао поруку и обавештење да креће квалификација за Светско првенство у Империа онлајн и једва чекам да почнем да се такмичим, мада не знам колико ћу имати времена јер ме жена тера да усисам и средим стан- каже играч Бр.1- Уколико се квалификујем биће страва, а ако не успем мислим да би убудуће требало Мартина да ми да мало више бесплатних дија јер сам ове потрошио као Грчка кредит од ММФ-а.

Недостатком природних предатора на мапи за квалификације, као и недостатком опције да могу да се нападају варварски кампови резултирао је повећањем њиховог броја а самим тим и нападе на играче.

Док  трају  квалификације варвари ће извести педесет силовитих напада на играче који морају да се одбране а најбољих тридесет играча из 129 земаља  ће у каснијем делу такмичења пробати да  зауставе  неконтролисани раст варвара и стане на пут њиховом размножавању и тиме поврате природну равнотежу екосистема на мапи где играчи уништавају варваре чим се појаве.

ИО Квалификације за СП- У свету квалификација за СП јуче су се на мапи појавили варварски кампови. Варварски кампови који изгледају као и номади, постали су права атракција на мапи, они не нападају играче као номади а осим тога су и пуни реса и злата.
Због ове појаве најрадоснији су они играчи на квалификацијама који су имали проблема са одржавањем војске и даљим развојем. 

[/font][/size]


 Br.1

SrbHristov:
ИНТЕРВЈУ СА ПРОШЛОГОДИШЊИМ ТАКМИЧАРЕМ У КВАЛИФИКАЦИЈАМА ЗА СП ИО 2014.

Репортер: «Велики поздрав за све такмичаре, све витезове из Србије, поготово теби, јер си нас представио и на YouTube каналу Империје Онлајн. Почеле су квалификације за СП ИО 2015.г. Каква су твоја осећања везана за овај најелитнији турнир у ИО?»

Дурланац: «Ма шта, брате, која осећања? Прво овако, оно што нисам имао у плану да ка`ем, ал` сам се одмах изнервирао. Што? Па зато што неко копира текстове на конкурсу http://prntscr.com/8p79qg . Као нико неће да примети? Као лако ће заради дије на туђем тексту, на туђу муку, туђ труд и време? За пар стотина дија? Па шта ти мислиш... Марина Туцаковић како пише песме, а? Горан Брега? Па и ови наши политичари, све продаше, па се накраше, све то од наше. Туђе узму, па продају к`о своје! Ееее, бре, Слоба беше златан човек, него га прејеб...е, онако красног човека, од блата сад да га правимо, не мож` га направимо који је то горостас био. Па све за нас оставио. Па и Тито! Шта ти мислиш да сам комуњара, а? Па тад кад је неко крао на Голи Оток иш`о! Поштено! Негде бре за крађу и руке ти исеку. А ово за Квалификације и СП ИО – па сентименталан сам...»

Репортер: «Сентименталан? Како то мислиш?»

Дурланац: «Како како? Па сад ми ка`еш да си ме гледао на ЈуБеТубе? Па је л` си видео Вики? Па ту сентименти бију и у мозак и у стомак, па и... ај` нећу кажем где још, овај интервју ће читају и клинци. Ето видиш како водим рачуна о култури, о свему, брате, о свему. Па мора неко мало и културан да буде. Лепо су они рекламу имали: «НИЈЕ ТЕШКО БИТИ ФИН!» Знаш ту су мислели на културу, мислим, разумеш шта `оћу да кажем. Дакле, свим срцем сам уз наше витезове.»

Репортер: «Ти не учествујеш у квалификацијама? Реални или вирални разлози?»

Дурланац: «Шта ти мени орално? `Оћеш ја тебе да набодем у нос реално?»

Репортер: «Не, не, стани мислио сам да ли постоје неки разлози из приватног живота или из света ИО?»

Дурланац: «Па тако кажи! Видиш како свако питање може да се постави другачије. Па приватни, рођо, па оженио сам се, па клинца сам добио!»

Репортер: «Честитам! Али то се сигурно неће ометати да пратиш дешавања на Квалификацијама и касније на СП ИО 2015.?»

Дурланац: «Знаш како кажу, ИО је најважнија споредна ствар на свету! А најаважнија породица! Па ћу пратим, наравно!»

Репортер: «Јеси пратио вести и обавештења из главног штаба ИО?»

Дурланац: «Ма јесам, ма кењ.. мислим причају нешто као да не знамо о чему се ради. Пази да ти ка`ем, све се врти око дија. 129 земаље, преко 17 кила играча, сви се боре за дије. Ал` већина не зна да се до дија стиже дијама. Мож` да знаш да играш кол`ко `оћеш, ал` ако немаш дије, као кер си, разумеш шта `оћу да ти ка`ем.»

Репортер: «Да, али ето наши репрезентативци су наследили 50.000 дија са прошлог СП ИО 2014.»

Дурланац: «Рођаче, ти наркотике користиш? Шта је 50 кила дија? Па ај` ти погледај математику. Завршио си основну, средњу? 30 играча сваком по кило и по дија...да имаш за 10 сати производње и отвориш понеки бонус ковчег. Нема од тога `леба, разумеш ме? Треба сваки да има по 10 кила дија, да можеш да се размашеш. А не овако! Нама спонзор треба. Ето ти си у медији, дај рекламу да направимо, да покажемо шта знамо. Овако само можемо да се такмичимо да будемо у Топ 10.»

Репортер: «У потпуности те разумем. Видећемо шта може да се уради поводом те рекламе. Идеја ти уопште није лоша!»

Дурланац: «Шта лоша? Па знаш ли кол`ко идеја ја имам? Нобел да будем! Ал` бате, мора се штекам! Видиш и текстове нам краду. Интелект нам краду, то ти оно у главу...ма знаш ти то, ти си средњу завршио. Еееее, докле смо ми дошли? Не смеш ни песму да напишеш! Ма да кажеш А, А ће ти украду! Реално је тако, а и оно... како си рек`о оно да се вика, оно бе,  орално.»

Репортер: «Вирално, вирално! Дурланац, хвала ти на пријатном разговору, чућемо се и разговарати о дешавањима на Квалификацијама и СП ИО.»

Дурланац: «Фала и теби, да си ми добар.»

ZlatniDiv:
У свету је настала бука и општи хаос. Чују се приче: "Ускоро ће почети светско првенство." Људи су већ били пресрећни јер могу да бране част и понос отаџбине. Чули су још једну вест да играч aliznhoj неће играти за своју земљу. У народу се пробудила нада да ће тај играч играти за нас и једва су искчекивали да дође нова вест, за њих надајући се, најбоља. Дошла је вест да победник на такмичењу "Рат за превласт" неће играти за нашу репрезентацију, већ за репрезентацију Хрватске. Завладало је велико разочарење у нашој репрезентацији. Питали су се што није изабрао нас. Али све је то брзо прошло због Мартининих речи које су нас подигле на ноге: "И брат ће подићи мач против брата, поља ће бити црвена од крви. Не због похлепе већ због светог права да бране отаџбину. Снага и част племенити ратници! Борите се храбро за Србију!" Почели смо храбро и до краја идемо. Таласи не престају, али бољи грачи постају. На сам врх се пењу, јер за најбоље то је место. Зато храбро орлови у нове победе! :)

 afro

AleXXX.:
15 таласа је већ прошло, 16 је кренуо. Ратници снажно одолевају великој навали номана.
Поле 15. таласа  топ 30 играча изгледа овако - http://prntscr.com/8q82y4
brankobope се добро држи и ако остане на првом месту он ће предводити репрезентацију на такмичењу.

Остале државе исто имају добре играче који се снажно боре.
Италија - http://prntscr.com/8q82y4
Турска - http://prntscr.com/8q84fm
Бугарска - http://prntscr.com/8q84ov
Бразил - http://prntscr.com/8q855g
Хрватска - http://prntscr.com/8q85au

Као што видите, за Хрватску игра alliznhoj, познати могу слободно рећи дијамантос, али и добар стратег. Са осталим играчима и alliznhoj Хрватска ће имати велике велике шансе да направи сјајан успех у даљем такмичењу.  :)

За сада нема много приче, сви се морају бранити од варвара и ко се пласира у топ 30 представља ће државе на такмичењу.
Надамо се на ће наши играчи који су доказани ратници сачувати заслужено стечен углед међу осталим играчима.
Више информација о догађајима и развоју ситуације у следећој репортажи...  ;)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију