Аутор Тема: nestala mi je vojska  (Прочитано 419 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже alex80

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
nestala mi je vojska
« послато: октобар 23, 2013, 13:09:33 поподне »
Ovo je već  prevršilo svaku meru sa svetom 161 , osim što kao vođa ne mogu da pišem obaveštenja, nemam morak +10, evo sad nemam komplet konjicu, nema je nestala, a nemam misije, nemam vojne pošte i te gluposti, i kako ja sad da igram bez vojske ??? sad sam regrutovao 500 konja i to je sve što imam , čak mi i zlato ide u plus a išlo je 60 000 u minus, sistem se ceo ponaša kao da nemam konjicu
VUK-1
svet 161 beta6
« Последња измена: октобар 23, 2013, 13:10:50 поподне alex80 »

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: nestala mi je vojska
« Одговор #1 послато: октобар 23, 2013, 13:20:32 поподне »
Ovo je već  prevršilo svaku meru sa svetom 161 , osim što kao vođa ne mogu da pišem obaveštenja, nemam morak +10, evo sad nemam komplet konjicu, nema je nestala, a nemam misije, nemam vojne pošte i te gluposti, i kako ja sad da igram bez vojske ??? sad sam regrutovao 500 konja i to je sve što imam , čak mi i zlato ide u plus a išlo je 60 000 u minus, sistem se ceo ponaša kao da nemam konjicu
VUK-1
svet 161 beta6

Jedno glupo pitanje, da ti nije neko raspustio vojsku?

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: nestala mi je vojska
« Одговор #2 послато: октобар 23, 2013, 13:22:21 поподне »
ma kako da mu raspustimo vojsku kad igramo samo nas 3 u savezu...a eko bodovi mu se nisu smanjili...da je neko raspustio pao bi sa bodovima

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: nestala mi je vojska
« Одговор #3 послато: октобар 23, 2013, 13:24:26 поподне »
Prijavila sam Vaš problem. Pošto ste mi pisali na e-pošti za srpsku podršku u igri tamo ću Vas obavestiti o rezultatima provere.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: nestala mi je vojska
« Одговор #4 послато: октобар 23, 2013, 13:26:21 поподне »
ma kako da mu raspustimo vojsku kad igramo samo nas 3 u savezu...a eko bodovi mu se nisu smanjili...da je neko raspustio pao bi sa bodovima

E onda ne znam, ali ja sam se vec od bagova iznervirala...