Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 21

(1/5) > >>

Martina:
У овој теми сви репортери ће писати о биткама у  21. таласу инвазије номада.

Martina:
Двадесетпрви талас предводи robusta!
Састав основне номадске војске:

5 000 тешких стрелаца
10 000 тешких мачеваоца
8 000 елитних стрелаца
4 500 катафракта
160 овнова
120 катапулта
150 требушета
100 балисти

Врста мисије: Опсада Тврђаве

jowke:
20ти напад је прошао, на велико задовољство свих номада, овај пут се одбранило мало играча него прошли пут. Овај пут је 857 Империјанаца славило док се 31 479 играча вратило из битке спуштених глава. Свеукупно Номади су на нашу жалост одлично одрадили свој посао.
21 напад предводи 'robust' која је већ ратовала са нашим борцима, али овај пит је доста озбиљније. Тренутно стање на ранг листи није драстично промењено, углавном исти играчи чувају своје позиције у првих 15 и храбро корачају ка месту у Националном тиму, надајући се да ће бранити боје своје земље, што је највећа част за било ког играча!.

acafaca:




http://prntscr.com/1c3e42

SrpskiVitez007:
''Данас ми је сестра отишла код другарице! Сав срећан улазим на империу.Тамо влада мир и хармонија.Сви у царству су срећни.Како и неби били када ми сестра није ту.Али изненада се на облачило и удаљини се чуо марш!То је било највеће зло на планети.То је била моја сестра са још 2 њене другарице.И рекоше: П'дај нам да уђемо на фејссс.Стегнуо сам зубе и рекао НЕ!Она ме попреко погледа.И запали за Бугарску.Наредила је да ми нападну царство са свих страна(тачније са 3) али то јој није било доста.Хтела је да уништи све играче империје и саму империју да би она стално висила на фејсу.Зато су се номадске војске кретале по целој планети! Зато се сада извињавам свима јер да сам пустио сестру на фејс сада неби било 21 таласа.''

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију