Аутор Тема: Greska sa napadom  (Прочитано 877 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже neoceo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Greska sa napadom
« послато: септембар 05, 2013, 17:45:43 поподне »
Napao sam nekog lika koji  nije imao vojske uopste, pola moje vojske je poginulo i izgubio sam, a niti mi  je pao moral, niti nista, pa me zanima kako jee to moguce? [battleRep=351178]neoceo против svabaiva[/battleRep]

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Greska sa napadom
« Одговор #1 послато: септембар 05, 2013, 17:50:25 поподне »
Napao sam nekog lika koji  nije imao vojske uopste, pola moje vojske je poginulo i izgubio sam, a niti mi  je pao moral, niti nista, pa me zanima kako jee to moguce? [battleRep=351178]neoceo против svabaiva[/battleRep]

Ovaj link koji ste postavili funkcioniše samo na tribunu. Navedite sve detalje bitke kao i tačno vreme i datum sprovođenja iste na support_rs@imperialsupport.org Ne zaboravite svoje korisničko ime i broj sveta. Međutim moraćete da sačekate ponedeljak kako bi dobili odgovor. Postoji mogućnost da Vam se je vojska razbežala sa polja zog pada morala ili ste krenuli u bitku s moralom 50. 


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org