Империја Онлајн - Великани > Пријава проблема

Za administratora

(1/1)

RobinsonCruso:
molim vas da mi pomognete..oteli su mi profil i promjenili sifre pa nemogu da udjem na svoj nalog..sva sreca pa mogu napraviti ovde nalog pa da javim za taj problem.Nalog mi se zove djosua i taj nalog igram u svetu croatia/serbia 2 ..dao sam profil da mi pricuvaju i sad su mi promjenili sifru pa nemogu da udjem na nalog..i neda ju mi je nikako..Molim vas da mi javite na moj email djordjeristic945@gmail.com sifru od tog naloga. :(

ELEMIRAC:

--- Цитат: RobinsonCruso  септембар 04, 2013, 21:59:34 поподне ---molim vas da mi pomognete..oteli su mi profil i promjenili sifre pa nemogu da udjem na svoj nalog..sva sreca pa mogu napraviti ovde nalog pa da javim za taj problem.Nalog mi se zove djosua i taj nalog igram u svetu croatia/serbia 2 ..dao sam profil da mi pricuvaju i sad su mi promjenili sifru pa nemogu da udjem na nalog..i neda ju mi je nikako..Molim vas da mi javite na moj email djordjeristic945@gmail.com sifru od tog naloga. :(

--- Крај цитата ---
      Promeni sifru preko e-maila

Normal:

--- Цитат: RobinsonCruso  септембар 04, 2013, 21:59:34 поподне ---molim vas da mi pomognete..oteli su mi profil i promjenili sifre pa nemogu da udjem na svoj nalog..sva sreca pa mogu napraviti ovde nalog pa da javim za taj problem.Nalog mi se zove djosua i taj nalog igram u svetu croatia/serbia 2 ..dao sam profil da mi pricuvaju i sad su mi promjenili sifru pa nemogu da udjem na nalog..i neda ju mi je nikako..Molim vas da mi javite na moj email djordjeristic945@gmail.com sifru od tog naloga. :(

--- Крај цитата ---


http://prntscr.com/1pcufm   Покушај да промениш шифру преко опције "изгубљена лозинка". Уколико не успеш, мада би требало да тако повратиш на тај начин свој налог,  обрати се на имејл адресу support_rs@imperialsupport.org

Навигација

[0] Индекс порука

Иди на пуну верзију