Аутор Тема: savezna administracija  (Прочитано 182 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Perun

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
savezna administracija
« послато: фебруар 11, 2015, 19:04:19 поподне »
Pošto je početak ere interesuje me sledeće:

- Da li svaki savez startuje sa najviše 35 mesta (jer je moj i neki drugi prethodnu završila sa više)
- Ako neko napusti savez i smanji se broj ispod 35, da li na njegovo mesto može da se primi neko ili mora da se istražuje administracija
- U slučaju da mora da se istražuje, da li je to lvl 7 ili se nekako drugačije računa?

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: savezna administracija
« Одговор #1 послато: фебруар 11, 2015, 19:29:21 поподне »
Pošto je početak ere interesuje me sledeće:

- Da li svaki savez startuje sa najviše 35 mesta (jer je moj i neki drugi prethodnu završila sa više)
- Ako neko napusti savez i smanji se broj ispod 35, da li na njegovo mesto može da se primi neko ili mora da se istražuje administracija
- U slučaju da mora da se istražuje, da li je to lvl 7 ili se nekako drugačije računa?
Сваки савез може имати само 5 чланова у почетку. Ово истраживање је потребно за проширење Вашег савеза. Што више савезника имате Ваш савез ће бити моћнији.

Сваки ниво отвара места за још 5 савезника.
Максимални ниво - 15.

Ако неки члан савеза напусти или буде избачен на његово место не можете   примити новог члана без истражене администрације.
Када истражите администрацију бр7  ваш савез може бројати 35 чланова

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Perun

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: savezna administracija
« Одговор #2 послато: фебруар 11, 2015, 23:09:58 поподне »
Ovo sve sam pitao zbog restarta.
Znam da je savez imao pre restarta adimnistraciju 8, a po restartu se pojavilo 35 ljudi u savezu. Pitanje je bilo da li sad, bez istražene administracije, ako neko od tih 35 ljudi napusti, može neko drugi da dođe.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: savezna administracija
« Одговор #3 послато: фебруар 11, 2015, 23:26:21 поподне »
Ovo sve sam pitao zbog restarta.
Znam da je savez imao pre restarta adimnistraciju 8, a po restartu se pojavilo 35 ljudi u savezu. Pitanje je bilo da li sad, bez istražene administracije, ako neko od tih 35 ljudi napusti, može neko drugi da dođe.
Поновићу, ако неко напусти савез у новој ери његово место не може заузети други играч док се не истражи администрација.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6