Аутор Тема: CRO-SRB REALM:SPECIAL.  (Прочитано 3178 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже memnon

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: CRO-SRB REALM:SPECIAL.
« Одговор #60 послато: јул 17, 2013, 14:57:14 поподне »
Bataja je javno dobio cestitke od mene za vojne bodove i medalje...svaka mu cast...  :)
Ovi cro/srb svetovi postaju sve monotoniji i dosadniji... premalo igraca ...pogotovo kvalitetnih... al su u sustini odlicni svetovi i ne treba ih zanemarivati...vec treba raditi na tome da se poboljsaju...a ako uvedu i cro/srb 6 to nece biti put ka tome...   :D

ok,..upravo o tome je i ovdje i rijec,...

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: CRO-SRB REALM:SPECIAL.
« Одговор #61 послато: јул 17, 2013, 15:02:22 поподне »
heheh znam da jeste...vracam se na temu s koje smo malo vise skrenuli...
Tebalo bi ostaviti samo 2 sveta cro/srb i da onda napravimo kvalitetan haos sto se samog igranja tice :D

Ван мреже memnon

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: CRO-SRB REALM:SPECIAL.
« Одговор #62 послато: јул 17, 2013, 15:18:40 поподне »
slazem se,...od trenutnih 5 cs realmova ostaviti 2 a umjesto preostala 3 cs realma otvoriti 3 internacionalna....mislim da bi itekako bila cjenjena ta dva realma a i bugari ne bi brinuli za prihode jer bi imali isti broj realmova,..jer ovo sto oni prave od igre odavno je okarakterisano kao EXTREMNA POHLEPA,koliko su narusili temeljne principe igre koji su se zasnivali na strategiji,radi bolje zarade,..ali ne bi o tome,..


Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: CRO-SRB REALM:SPECIAL.
« Одговор #63 послато: јул 17, 2013, 23:21:29 поподне »
kad kreće taj blitc 53?
moram to da odigram, da ovog jowketa stvarno nalupam

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: CRO-SRB REALM:SPECIAL.
« Одговор #64 послато: јул 17, 2013, 23:31:13 поподне »
Naj kasnije 13septembra  ;) ;)Y  :-\

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: CRO-SRB REALM:SPECIAL.
« Одговор #65 послато: јул 17, 2013, 23:51:12 поподне »
HAHAHAHA starca zar i ti sine brute :D hahahaha nemoj se zameravati s'mene :D

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: CRO-SRB REALM:SPECIAL.
« Одговор #66 послато: јул 23, 2013, 18:07:24 поподне »
Aga, meni se ne igra protiv ovih dijamantosa koji drugačije ne znaju! Što mi koristi svijet u kojem će deeraa i dada skupa sa vrapčićem i ostalim pohotnicima u prvih 2 tjedna igre doči na 5m bodova i onda će se k... da su bog i batina, a u prošlom relamu kada je dada doznala da će možda stormima biti objavljen rat uspaničila se ko čorava kokoš i počela objašnjavat ljudima što je rat, a ni sama nije znala ništa o tome... pa kakva je to igra... najjači savez u tome trenutku i po eko i po dvorcima ne zna što je RAT... ALO???

i onda mi rista piše po profilu da sam ja malodušan jer "bježim" ?? Dolazak svih saveza "najjačih" znači samo još veći izvor dijamantosa, a ne omjer snage!

Jadno je da je to tako... ali je! Ja odo u internacionalni, veči je broj saveza i igrača, i mogu ratovat koliko me srce želi, jer ovdje je to nemoguće nakon 2 tjedna igre!

Ван мреже memnon

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: CRO-SRB REALM:SPECIAL.
« Одговор #67 послато: јул 23, 2013, 22:59:40 поподне »
trebao bi zapoceti sljedecu eru,sven,...bude tu svega,kojekakvih koalicija i novih saveza,ugl,.nerve ces gubit gdje god budes igrao kao i vecina drugih igraca koji su u vrhu nekog realma,..