Аутор Тема: репортер "boka"  (Прочитано 1938 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Талас 15
« Одговор #15 послато: октобар 30, 2012, 13:57:31 поподне »
електро2012-10-24 22:27:23
Миран дан је иза нас. Протекао је сигурно у смишљању најбоље одбране против троструког напада, вечерас после поноћи електро ће са својом хордом ударити на три тврђаве наших такмичара и на тај начин да проба слом оних који су уз све напоре стигли ту где су сад, да ли ће успети у своој намери? Питање које лебди над свима нама остаће не одговорено још нешто више од 4 сата.

[/font][/size]
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Талас 16
« Одговор #16 послато: октобар 30, 2012, 14:02:18 поподне »
Идемо до краја2012-10-25 22:21:05
један од последнњи удара полако стиже. Још мало је остало до краја. Да ли ће наши такмичари успети да издрже или је полако почела да пуца концентрација? Milen4i вечерас ће покушати да пороби 3 провинције наших играча надамо се да су играчи спремили добру одбрану јер ће се данас први пут срести са катафракт стрелцима. надамо се да им је остало снаге и стрпљења да изгурају још ових 7 дана и уђу међу 15 најбољих. Срећно свима и издржите још мало.


игра2012-10-25 22:38:22
На ово што пишем сад су ме инспирисале неке ствари, они који су то покренули ћутаће.
Када сам у својим репортажама писала најбољи такмичари нисам мислила директно на метало, николатања, м038, јованус.... верујем да су сви они добри, али кад сам писала најбољи и најхрабрији мислила сам на оне који су остали који нису одустали, који су решени да и упркос томе што можда неће бити међу првих 15 ипак часно остану до краја. Ипак кад погледамо ово је само игра. Зар не?
А сви ми добро знамо да игре служе за дружење и забаву јер можемо да упознамо људе који нам постану драги и верујем да се иѕ неких игара створ и велика пријатељства.
Због тога моја порука за све је ИГРАЈТЕ СЕ!

[/size]
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Талас 17
« Одговор #17 послато: октобар 30, 2012, 14:03:32 поподне »
robusta2012-10-26 18:40:41
Враћа се јачи него први пут. Спреман да се освети империјанцима.
Робуста овај пут је спремио јачу војску и креће да још једном проба да сруши тврђаве оних где му то није успело први пут, надамо се да су играци спремни за њега по други пут. Имамо оних који су решили да одбране све три провинције, а имамо и оних који су спремни да пусте да им сруши један ниво тврђаве. Да ли је то паметно или не видећемо.


Још мало2012-10-26 23:06:30
Још 6 дана је остало до краја квалификација. За 6 дана ћемо сазнати ко их 15 од њих 1206 пријављених одлази да брани боје Србије на светском првенству ИО. Месту првог вође националног тима тренутно је најближи Иван илити orleanka , други је milan-SRB, трећи Srdjan1012.... ма да то још ниста није готово ипак 6 дана је дуго и може доћи до великих промена на табели.

[/font][/size]
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Талас 18
« Одговор #18 послато: октобар 30, 2012, 14:04:24 поподне »
Commoner опет2012-10-27 23:26:49
После robustе стиже и Commoner да покуша сад опсадама да прође оно што му није успело у првом покушају када је ишао на сељаке. Војска му је сад спремнија него први пут, али исто тако се надамо да га и наши такмичари чекају спремни као и први пут што су били.
Знање, храброст и по мало среће је све што вам је потребно издржите још мало.

[/font][/size]
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Талас 19
« Одговор #19 послато: октобар 30, 2012, 14:07:28 поподне »
Још два2012-10-28 14:34:20
Прође и 18 напад донео је много крви на пољима и 40691 победу. Док 818 слави и спремно чека следећи удар који ће бити прави тест за наше такмичаре. Време је да се заигра на све или ништа Мону је кренуо на све 4 провинције у пљачку. После овог исхода битке ће мо знати колико су наши такмичари спремни и наравно храбри, јер верујем да ће многи да једну провинцију препусте хорди да би имали мање губитака и буду спремнији за последњи напад.




Стихови2012-10-28 17:00:29
„И ти паде, драги брате!”
— „Нисам, децо, вас док траје!”
„Је л' ти борба била тешка?”
— „Покушајте, милина је!”
„Шта си хтео? — куд си пош'о?”
— „Тамо куд се стићи мора!”
„Зар је вера тако јака?”
— „Увек јача од злотвора!”
„Мало нас је кој' би смели” —
— „Ал' вас јака сила креће!”
„Зар ко може стићи цели?”
— „Ко посумња никад неће!” -
„А ко беху они диви
Који су те напред звали,
Који су те ојачали,
Који су ти крила дали?”
— „То бејаху идеали!
Без њих нема више лета
Над облаком мрака густа,
Без њих би се малаксало,
Без њих би се брзо пало."

Једни од мојих омиљених стихова које сам некад волела да рецитујем исто тако сад желим да их поделим са вама.






Буђење2012-10-29 09:42:08
Још 3 сата је остало до доласка номадске хорде. Надамо се да су наши такмичари одморни и наспавани и да су спремили леп дочек Монуу. Поглед на табелу нам говори да је Орлеанка (Иван) већ будући вођа нашег тима ал опет да сачекамо крај па да онда можемо и званично да честитамо вођи и остатку тима.




После 19-ог2012-10-29 14:20:01
19 талас је однео своје жртве 43483 такмичара је поклекло док је 1008 славило.
Сад је на реду последњи Хаос је кренуо са својом хордом у опсаду и стиже за 24 сата како ће се сад бранити наши играчи видећемо надамо се да имају спремну тактику и за овај напад и да неће поклекнути. Издрзите још мало крај је близу.






До краја2012-10-29 21:04:25
Стигла сам довде где сам сад нема назад сад је време да истрајем до краја и одбраним и овај задњи напад и покажем свима да вредим да будем ту где јесам хвала свима који су веровали да ја ово могу њихова имена нећу спомињати они знају ко су.







[/font][/size]
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Талас 20
« Одговор #20 послато: октобар 30, 2012, 14:08:47 поподне »
Црна Гора2012-10-29 21:19:30
1darkwooddub
2D.Rose
3PRO-LUPO
4crni_cg
5pavle24
6z.radojevic
7kasmark
8mladen_r6
9crnogorac7
10Srdjа
11ivancacak
12CG_Killer
13sampiria
14markos22
15zoshua1

Ово је тренутних 15 који ће највероватније представљати репрезентацију Црне Горе и ми им желимо много среће и успеха на светском првенству.




Последња битка2012-10-29 23:33:30
Полако стиже и последња битка све је јасно већ, да сачекамо и тај крај да не говоримо ништа унапред. Узбуђење код првих такмичара је велико, неки још увек не верују да су стигли ту где су, а неки су разочарани што нису показали више и одустали су на самом крају. Њима можемо само да пожелимо више среће следеће године и не одустајте ипак се само играмо зар не?




Одлазимо да их победимо2012-10-29 23:47:14
Христе Боже распети и свети,
Српска земља кроз облаке лети.
Лети преко небеских висина,
Крила су јој Морава и Дрина.

Нека ово буде увод за одлазак на светско првенство. У неким верзијама песме спомиње се део "одлазимо да их победимо". Зато сам почетне стихове ставила као почетак. Србија је на почетку имала пријавњених 1206 такмичара, полако дан за даном доста их је одустајало, а они најупорнији издржали су до краја и зато су сад ту где јесу спремни да бране боје Србије на ИО светском првенству. Напред ОРЛОВИ и покажите да сте прави борци и како се игра за част Србије. Верујемо у вас и навијамо свим срцем. Срећно!

[/font][/size]
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)