Аутор Тема: Друга недеља конкурса!  (Прочитано 992 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Друга недеља конкурса!
« послато: март 21, 2013, 11:27:41 пре подне »
У овој теми сви који су заинтересовани, инспиративни могу да поставе своје ''извештаје'' за конкурс... ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Друга недеља конкурса!
« Одговор #1 послато: март 22, 2013, 21:10:07 поподне »
drugi deo price...     Spejs Imperia

Bežeći od potere D1387 i acafaca teleporovali su se na Mars. Kako? Pa teleportom, neće valjda mešalicom za beton. Tamo su ih primili marsovci, kao da su im rod rođeni. D1387 im je dao malo sarmi iz šerpice i marsovi načisto odlepiše. Odlučili su da D1387 bude vođa njihovog saveza. Jer se i na Marsu igra Imperija. Nisu bili neki igrači ovi marsovci, ali D1387 i acafaca kao hodočasnici, širili su Imperiju kroz prostranstva svemira. Pokazali su im kako se osnivaju kolonije, kako se saigrači iz saveza čupaju iz minusa, kako se dele pokloni za dan zaljubljenih. Ovo zadnje marsovcima nije bilo jasno, ali to sad nije bitno. I sve je bilo idealno, kada u 231.59h po marsovskom vremenu, stiže neočekivana poruka. Merkurćani su objavili rat. Ti merkurćani su pravi šljam sunčevog sistema. Piju pivo sa grejpom, gledaju „Grand Paradu“ i priznali su Kosovo. Marsovci se nađoše u čudu. Prvi napadi merkurćana su bili nemilosrdni. Flotile katafrakta poslate sa Merkura nemilosrdno su uništavale nemoćnu vojsku Marsa. Ovi sa Saturna su samo mirno sedeli i gledali ove dve planete kako se uništavaju uz komentar „Ummđđ gyyi gklluiććoim*“. Razlika u vojnim bodovima bila je velika i sve je izgledalo kao već rešen rat u korist prokletih merkurćana, kada iz mraka dubokog svemira, uz miris tek podgrejane sarme**, D1387 i acafaca udariše iz sve snage. Krenule su kontre na glavne baze na Merkuru. Mačevaoci su jurišali na kolonije. Za tili čas od Merkura ostala je samo mala planeta, kakvu danas poznajemo. Na povratku na Mars, ova naša dva drugara bili su dočekani kao heroji i mali marsovci podigli su im spomenik. Ali slavlje nije dugo trajalo, sa Zemlje stiže signal da su sateliti NASA-e otkrili D1387 i acufacu. Morali su brzo da beže. Svemir je mali za Imperiju. Upadaju u teleport i ...
ps. nastavice se  :)

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Bilo jednom u svetu 64
« Одговор #2 послато: март 23, 2013, 10:38:52 пре подне »
Nekada davno u svetu 64 postojao je vrlo mocan Srpski savez pod imenom SrbEmpire_1389. Savez koji je osvajao medalje i sa ponosom pretstavljao Srpsku naciju i vrlo rado pomagao svim Srpskim savezima. Ali naravno u svakom zitu ima kukolja pa tako se i medju njh uvuko jedan igrac pod imenom De..r. Odigro je on sa njima jednu eru i bio uzoran clan i sjajan ratnik i dobio poverenje svih clanova.  SrbEmpire_1389 je osvoio srebrenu medalju i nova era je tek pocela kada je De..r pokazao svoje lice i presao kod Poljaka samo zato sto savez SrbEmpire_1389 nije hteo da udari na pravoslavnu bracu Grke. De..r i Poljaci su objavili rat SrbEmpire_1389, krenula su porobljavanja i rusenja i sve sto ide uz to i naravno niko od sjajnih igraca naseg saveza nije bio uhvacen medjutim De..r je onda pokazao svoje najprljavije lice i usao na nalog dojucerasnjeg saigraca _00_ i vidio kad se vojska vraca iz off sa napustenog carstva. Neznavsi za to _00_ je kao i obicno usao na acc sat vremena ranije i izvuko se iz minusa i cekao da mu se vojska vrati i taman kad je mislio da je sve uredu odjednom su se pojavila 2 napada poljaka ustimana tacno u 2 sekunde, tako da _00_ nije imao ni najmanju sansu da pomeri svoju vojsku koja je dolazila iz off bas u tu provinciju 10 gde su dolazila ta 2 napada poljaka. Videvsi da je gotovo _00_ je hrabro izasao iz saveza svestan da ce tad bez saveznih istrazivanja njegova vojska biti totalno unistena, ali ipak je bilo prece nedozvoliti dusmanima da steknu veliku bodovnu prednost u ratu i uzmu ogroman ratni plen......

Ovo je opis jednog istinitog dogadjaja iz sveta 64. pisalo se o tome i ovde po forumu neki od vas ce se toga mozda i setiti............. Bilo neponovilo se...........

Pozdrav za sve igrace velikog saveza SrbEmpire_1389 koji vise nepostoji i hvala braci iz saveza BORG koji su proterali dusmane iz sveta 64
« Последња измена: март 23, 2013, 10:52:13 пре подне kalunga »

Ван мреже Mozambi

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 122
  • Углед: +7/-4
    • Погледај профил
Одг: Друга недеља конкурса!
« Одговор #3 послато: март 23, 2013, 13:56:51 поподне »
Sunce polako izlazi..miris svezeg jutra  pozdravlja vladare.Vladari obilaze
svoja carstva,dok cekaju vojsku da se vrati sa puta..Putovala je vojska cele noci
vojnici su umorni..stigli oko podneva..Vladar kojeg zovu Brojkasti ostavlja vojsku
u svom carstvu..da se odmori..nadgleda svoje carstvo i pored silnih diplomatskih obaveza.
Kraljica Rawena mu pomaze koliko god moze,miran dan obasjan zlatnim suncem,uz blagi vetar
koji daje jos vecu draz ovom predivnom danu..Radnici uveliko rade.Prva smena je pocela ranom zorom,
nekoliko hiljada je porobljeno tokom trece smene te Brojkasti naredjuje rad punom parom.
Polako sunce zalazi..Komandiri najavljuju ne..tako mirnu noc,prestavljaju plan Minervi i Brojakstom,
u planu komandira su se nalazile sledece misije.."Tacno u ponoc krece misija "Paljenje Zeda",
tri komandira GIZNIK,two.face i sivacki krecu u tu misiju.Dok ce sledeca tri komandira
biti zaduzeni za misiju "Kolonijalni eksperiment".Bice ovo teska noc puna strateskih poteza."
Posle prestavljanja misija od strane komandira i odobravanja za te misije,javlja se Finansijer
oko jedan sat posle ponoci,gde trazi pomoc svih vladara..velike kolicine zlata moraju biti donirane E-coyote
kako bi se podigao nivo Svetskog Cuda.Nastaje konfuzija na tribunu..Misija "Paljenje Zeda" ne ide po planu
lukavi Zed je napravio dobar strateski potez i ubio oko 150 hiljada vojnika komandiru sivackom.
Vladar galileo smiruje komandire i naredjuje da se plan nastavi i sprovede do kraja.To je bila prava odluka
Zed nije uspeo da se odbrani od svih komandira i negde oko 5 ujutru uz prve petlove Zedovo carstvo
i kolonije su gorele,spaljene do temelja,unistene,porobljene..Kazu ko drugome jamu kopa sam u nju upada,
Zed je nekoliko puta prljavo igrao sto pokazuje i njegova reputacija i cast.Posle mirnog dana i ne tako mirne noci
Vladari odlaze na pocinak.Zedovi saveznici objavljuju rat! Negde oko 2 sata posle podne na hiljade i hiljade
vojnika Zedovih saveznika krece u strasne bitke..odmorni vladari galileo,Minerva,Brojaksti,GIZNIK..pruzaju otpor
neprijateljske trupe se odbijaju i odbijaju.Kraljice Rawena i Melanie salju kontra napade..vojnici obe strane padaju,
dolaze nova pojacanja..epski rat.Puna cetiri dana su se vodile velike bitke,vojnici su zivot ostavljali na pasnjacima
za svoje vladare,za svoj narod..Zed i njegovi saveznici su pretrpeli vece gubitke..i trebace im dosta vremena da se oporave.
Naravno steta je naneta i na drugoj strani...ta steta ce biti ubrzo nadoknadjena,zivote hiljade vojnika ce zameniti novi hrabri
vojnici..radnici ce nastaviti da rade u tri smene ali ubrzo ce eru pojesti vreme,ostace samo prica o jednom epskom ratu..
ostace mit..legenda zapecacena u vremenu.

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Друга недеља конкурса!
« Одговор #4 послато: март 26, 2013, 16:58:30 поподне »
Jutro je osvanolo novi dan u imperiji.Vojska se vraca sa misije donosevsi zaplenjene sirovine.U savezu sam jack daniel dobar ratni savez sa dosta dobrih igraca,i dosta osvojenih ratova.Udjem ja tako u poruke vidim svi igraci su se uzbudili a ja izbecio oci neznam sta se desava uopste.Jedan moj saigrac kaze gotovi smo a drugi sta cemo sad.Meni nista idalje nije jasno i ja tako udjem u plavu kovertu i imam sta i da vidim.Savez elitni odred je objavljio vasem savezu rat :O :O.Sta cu ja sad vojska mi se vraca za 20 minuta a treba u skolu a rat pocinje za 30 minuta uvati me panika da mi ne uhvate vojsku.Otvori ja da pogleda savez elitni odred kad ono vodja 3 500 000 bodova a ostali svi po 2 000 000 a mi po 1 000 000.Pola saveza jos nije ni ustalo a rat pocinje za 30 minuta odma bi jasno gotovo je spasavte vojsku kako ko zna.Dolazim ja iz skole onako sav uplasen da mi neko nije uhvatio vojsku jer ako jeste ode meni lepih 100 000.Drhtavom rukom kucam korisnicko ime i sifru kad ono crvena koverta me ceka a mene panika uhvatila jooj boze sto nisam pomerio vojsku sad sam gotov em sto ceme izbaciti em puko skroz.Otvaram poruku a ono pise pobeda, jedan se zakuco u mene.Ja pukoh od srece a sutra bitka dana i medalja :D.Ovaj rat smo izgubili ali ima onih koji su dobro prosli :D

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
Одг: Друга недеља конкурса!
« Одговор #5 послато: март 26, 2013, 20:06:25 поподне »
Ima jedan savez Cirus_Virus se zove.Ima hrabrih ratnika, dobrih a i onih malo manje, onih koji vole ratove ali i onih koji vole farmanje.Neki vole noc drugi vise vole dan. U rat svi su slozni pa prkose svim i svakom. to su srbi pravi casni i posteni.Kad neko pomoc zatrazi dobice je ako zasluzi. Na tribunu nikad sale dosta, lepih slika,lepih pozadina uvek biti mora :D Po  tribunu svako zbori dok mu tastatura ne izgori. Sad imamo dve medalje oko vrata jednu zlatnu a drugu srebrnu .Bez pogovora svako bitku dobiti mora a drukcije i nemoze :D. Nema saveza koji odoleva nama jer smo mi cirusova banda . :D
« Последња измена: март 26, 2013, 20:11:21 поподне dragojeb »

Ван мреже tara07s

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Одг: Друга недеља конкурса!
« Одговор #6 послато: март 28, 2013, 21:17:00 поподне »
Kiša je padala kao nikada do tada. Padala je tako jako, da se nije video neprijatelj sa druge strane polja. Sve je izgledalo sivo. Valjda je pokušavala da spere krv od jučerašnjih borbi. SOLIDARIOS je juče potpuno razbio naše levo krilo. Nismo očekivali takav napad, izgleda da smo ih podcenili.
Nije nam trebalo dugo da se oporavimo. Sastavili smo redove i krenuli u kontra napad. Na desnom krilu bili su sekula3, farao4, relja1 i knindža79. Teška konjica gazila je preko polja, jurišajući na neprijtelja iz sve snage. Glavnina vojske ostala je iza, očekujući povoljne vestio napadu. Kiša se slivala niz oklop i oštricu mača. Snažan udar konjice pokosio je prve redove neprijatelja. Napad se pretvorio u sveopštu klanicu. Miris krvi pomešao se sa mirisom blata. Glavnina nije čekala rasplet borbe, nego je krenula na neprijateljsko levo krilo. Predvodjena Neznanim_junakom, sa kojim su jurišali Zodiac_S.R.B, zarkozr i drena47 gazili su preko onoga što je ostalo od neprijateljskog krila. Falange su se brzo konsolidovale i odbile su prvi nalet glavnine vojske, pružajući šansu vojsci u pozadini da se oporavi od početnog udara. SOLIDARIOS potisnuti sa boka polako su se povlačili ostavljajući nezaštićeno desno krilo. Iznenadni napad našeg levog krila, gde su bili Dragan84, miodrag176, -svetislav-, sajonac i CrazyWarewolf potpuno je razbio neprijatelja u uneo paniku u njegove redove. Pritisnuti sa svih strana, neprijateljski redovi su poceli da se osipaju. Očajnički napad 67aldair, samo je odlagao neizbežno. Usledio je potpuni slom neprijateljse vojske i masovno povlačenje. I kao što kaže Sun tzu - Opkoljenoj vojsci mora biti pružena odstupnica. Pokažite im kako da prežive pa neće biti raspoloženi da se bore do smrti. Bežali su kroz blato, dok smo ih posmatrali sa brda. Još jedna pobeda.