Аутор Тема: da li se za ovo dobija ban??  (Прочитано 4465 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #45 послато: март 19, 2013, 09:24:31 пре подне »
Тhe story is about realm 93...
What i want to report to you is a set up war on this realm between alliances Cut_firew00d and APEC…
Here is the situation… Alliance Cut_firew00d was the leading alliance for approximately 90 days… They had few strongest players in this realm and also they possessed 2 Alliance Castles… After big efforts of my alliance, alliance Indijanci (in English Indians), we kicked out 2 of their main players, those are STIHL-23 and surevam_boy… After that, cut_firew00d i can say fell apart… Now, we are coming to the situation that alliances Armagedon, rest of cut_firew00d and APEC did unite all in the APEC… After uniting they set up a free war against cut_firew00d which is now composed of inactive players, but, they still had alliance army… Here are the proves for that war…
First alliance Bulgaria which is composed of multi accounts from APEC declared war to TRAKIA which is also composed of multi accounts from APEC… After that, Cut_firew00d declared war to Bulgaria, and at the end, APEC declared FREE WAR to Cut_firew00d, after few hours of begging they made a result 303 715 : 95 223… Here are the pictures as a prove for my words…
First war list : http://clip2net.com/s/4Lw0Bj
Second: Players from Bulgaria and APEC, also, leader of Bulgaria got ban for multi account with player in APEC… http://clip2net.com/s/4LvZvk
Third: Players from TRAKIA and APEC, also, leader of TRAKIA got ban for multi account with player in APEC… http://clip2net.com/s/4Lw0kA
Also i want to send you a dialog between me and harpuan88 who is member of APEC : http://clip2net.com/s/4LyyQl
Picture of harpuan88 present in APEC : http://clip2net.com/s/4LyzBB

Also beside set up war, they are also pushing themselves with colonies from their multi alliance…
Here are the resources in those colonies…
http://prntscr.com/wmu52
http://prntscr.com/wmu7n
And there are much more, but i don’t want to burden you with all pictures, i’m sure that you can see all their battles and the attacked players…
And of course both of them are in alliance Bulgaria: http://clip2net.com/s/4LysQ0 and please don’t tell me that players with 600 333 points and 250 900 are keeping those resources in colonies for development…
And here is one picture from the Market, http://clip2net.com/s/4LA5WB , as you can see someone is using illegal market and pushing himself with low prices…
I showed you all needed to conclude that this war is illegal and that alliance APEC is playing dirty and that it is breaking the rules of Imperia Online…
Rules are, if you are punished, it is because some of the following crimes:

 - multi accounting
 - account pushing
 - fixed battles
 - illegal trade
 - offensive messages
 - offensive profile
 - extreme Forum rules violation

Two rules from this list are violated, maybe some more but i don’t have proves…

I hope you will have understanding for long mail, but i wanted to represent you the whole situation in this world… Please conduct the rules you made!!!


То је мејл упућен администрацији Империје Онлајн... Ја и цео мој савез смо проверавани од стране Крума па без претеривања преко 20х, што за мулти налоге, што за пијацу... Ни једну казну нисмо добили... Надам се да ти је то довољан доказ да смо ми чисти... А ако си прочитао цео текст изнад, схватићеш да имам доказе за своје речи и да ја никада не баљезгам и оптужујем некога без разлога и чврстих доказа...

eto sve to sto se desilo vama sada, to je bio i slucaj sa nama u 105-ici... secas se ti toga dobro ali sam te napomenuo za svaki slucaj jer nevidim da sada zakljucavas svoje postove. Nisam ja ljut na tebe zbog toga sto nam se desilo jer ti nama nisi ni mogao tada pomoci, admini su bili protiv nas a martina nemocna da im se suprostavi. a sa tobom sam imao problem jer si zakljucavao postove....

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #46 послато: март 19, 2013, 09:27:10 пре подне »
pa cuj ... ako martina ne moze da vam pomogne nije ni do njih ... a jel to sa kolunga bilo  ?

Ван мреже LazaLazarevic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
  • Rakija :)
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #47 послато: март 19, 2013, 11:07:11 пре подне »
jowke ne davi ljude nego kupi fore o varanju pa da varamo i mi bugare :D :D :P
...tvoj poraz je u tome sto nevidis u cemu je moja pobeda...

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #48 послато: март 19, 2013, 11:29:42 пре подне »
hahaha :D to ti je  rabota :D a za tu rec izmedju je i rabota javi se na pp :D

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #49 послато: март 19, 2013, 13:29:13 поподне »
eto sve to sto se desilo vama sada, to je bio i slucaj sa nama u 105-ici... secas se ti toga dobro ali sam te napomenuo za svaki slucaj jer nevidim da sada zakljucavas svoje postove. Nisam ja ljut na tebe zbog toga sto nam se desilo jer ti nama nisi ni mogao tada pomoci, admini su bili protiv nas a martina nemocna da im se suprostavi. a sa tobom sam imao problem jer si zakljucavao postove....

Ја ти се овом приликом извињавам... :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже mrljo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #50 послато: март 19, 2013, 18:05:29 поподне »
odlucili ste da napustite r93

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #51 послато: март 19, 2013, 19:46:06 поподне »
Ја ти се овом приликом извињавам... :)
Crvena zvezdo, ti dugujes izvinjenje mnogima...KILLERUBICI-i, LAKI-ju, OBLAK-u npr. to su jedni od najcasnijih i najpostenijih ljudi na io, oni koji su se uistinu borili za postenu fer play igru. a postavicu ti i bitke recimo KILLERA sa prepanikamak i tralala, predvodnicama bugara na svetskom, inace parexelans igracima ..pa kada budes u svojoj kolekciji imao tako nesto onda mozes da polemises sa njim o svemu.....i nadam se da si napokon uvideo poentu one rasprave o r105, da nije bila u pitanju bilo kakva medalja, vec da se pokaze prevarantima poput mikca da smo i u tom segmentu inteligentniji od njih. oni su se dopingovali dijamantima od strane admina, dogovorenim ratovima , bitkama, namestanjem resursa, multiacc, itd....i sve to im je palo u vodu zato sto su imali spijuna u savezu kog smo mi upotrebili upravo zato da bi razbili tu pokvarenu prljavu necasnu masineriju.

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #52 послато: март 19, 2013, 19:53:24 поподне »
i da ne zaboravim...RESPECT za savez INDIJANCI sa r93, dobijene ratove protiv bugara,  i kolektivno zakljucavanje acc-ta , cela nasa ekipa je navijala za vas, i na kraju ste naravno kao i mi otisli casno, jer se protiv onoga ne ne moze, nego ne treba boriti....ako promene ovu igru i vrate fer play, mogu sve kompletno da nas pozovu, i neka se spreme dobro jer ce imati najacu konkurenciju u srpskim igracima!

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #53 послато: март 19, 2013, 23:07:06 поподне »
Играчи се кажњавају за следеће прекршаје:

 - поседовање више корисничких налога у истом реалму (свету)
 -  account pushing - добивање ресурса, војних бодова или части договореним биткама с другим играчима
 - договорене битке ради стицања сировина, војних бодова и части
 - илегално трговање - свака продаја ресурса по екстремно ниским ценама са сврхом да их купи неки пријатељ
 - слање увредљививих порука
 - креирање увредљивих профила
 - екстремно кршење правила форума


ovo je dovljno svako da procita a da mi  neko kaze da oni nisu u dogovoru napravili rat .. smehoteka i zalosno od strane svih koji vode ovu igru .. znas mozda ima ljudi glupih ,ili koji ne kapiraju ili sta znam ne znaju da igraju ali nisu slepi da vide da je nesto namesteno :D

aki.032

  • Гост
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #54 послато: март 19, 2013, 23:40:45 поподне »
Ne vredi govoriti ljudi. Adminima je to "ok". Indijanci su iz revolta prema ovakom postupku otisli svi na odmor sto se ja ne slazem sa njima. Protiv ovoga se trebalo boriti, a ne pobeci i predati se!!!
Ja igram u r93 i znam kakva je situacija. APEC-u se trebalo suprostaviti a ne pobeci i predati im sve!!!!!!

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #55 послато: март 19, 2013, 23:48:11 поподне »
Ja imam pitanje za Ivicu, tj novog moderatora!?
Da razjasnim samo, nemam ni najmanju nameru da se prepirem, manje vise te poznajem iz grupe reportera... tako da znas da ne pisem ovo da bi uso u prepirku?!
I da se razumemo, ni tebe Martina ovde ne napadam... Tebi svaka cast, i dalje stojim iza toga da ti svoj poso obavljas vrhunski!

A sad da se vatim na Ivicu...
Upao si tamo na temu, zakljucao je... ok! Tvoja stvar.. Al meni nije jasno to tvoje obrazlozenje????
Prvo.. Jel mislis da smo retardi pa nam sad ti kopiras tekstove??
Drugo.. Po tvom obrazlozenju ispada da to nije prevara.. I mani mi kopirane textove, pitam te dal stvarno verujes u to sto pises??
Kaznjivo je kad namestis sebi bitku za rese i vojne bodove... a kad to uradis u ratu onda je ok :O
Ivice, ako si moderator, to ne znaci da ne mozes da budes realan!

I da se razumemo, mi kao savez ne mislimo da cemo nesto promeniti ovim, tamo smo uzeli odmore i prekinuli igru, a imali smo sanse da pobedimo! Razlika je u tome, sto ne zelimo da se opterecujemo takvim muljanjem.. Mi ovo zajedno igramo dugo, i pre svega igramo zbog druzenja!
Ali problem je sto necete da priznate gresku u administraciji IO! I ako postoji takva greska, trebali bi ste da se potrudite da je ispravite... A ne ivice da ispadas ""budala"" pisajuci onakve textove!
Hvala na razumevanju, jos jednom kazem ne zelim raspravu, samo me nervira to sto nisi realan!



Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #56 послато: март 20, 2013, 00:01:28 пре подне »
Da razjasnim jednu stvar.
Kada se prošli put potegla tema nameštanja rata ja sam bio na vašoj strani.
Ako neko ne veruje mogu postaviti prvatne poruke koje smo oblak i ja razmenili preko skype.
Međutm tada je postojalo kršenje pravila sa obe strane tako da je tačka stavljena na tu priču kao kompenzovana greška.
Umesto da se blokiraju igrači na obe strane nisu se blokirali ni sa jedne i to je to.
Iz tog razloga sam ćutao.
Ono što je najbitnije je to da ja nisam revoltiran zbog mogućnosti ili nemogućnosti nameštanja ratova već iz razloga što više puta pomenuti Krum nije našao za shodno da da razuman odgovor na postavljena pitanja već se ka svima koji su željno iščekivali odgovor poneo kao prema nikogovićima.
Odgovor od strane IO nije usledio i dalje a sumnjam da će do toga i doći jer je prašina podignuta samo u jednoj maloj zemlji koja verovatno nije ni u TOP 10 zemalja po visini prihoda koje njima donose.

Navešću primer slučaja u svetu 53 kada je jednom od članova bugarskog tima provaljena šifra i naneta šteta saveznoj vojsci.
Čuveni bugarski igrač "Dinkov" za koga sam nezvanično više puta čuo da je jako bogat i da mnogo kupuje dijamante je uputio mail IO timu (priča se da je pao i neki telefonski poziv) ia za pola sata im je vraćena vojska i dvorac.

A šta ako tom igraču nije provaljena šifra već je napravio grešku??? Ili je prodao šifru nekome??? Ili je sam dao nekome šifru još davno pa je taj nekome prodao??? Ili su možda namerno iscenirali celu priču kako bi protivniku oslabili vojsku???

pored svih ti "Šta ako" vrhovni sudija je odma doneo odluku.
A sada kada je urađeno nešto što se kosi sa pravilnikom on nas ubeđuje kako se to ne kosi sa pravilnikom!!!

Sramota!

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #57 послато: март 20, 2013, 00:14:04 пре подне »
Ovako zna ja nesto o toj prici ... igrac lamer clan saveza Cursed je valjda hakovao jedan nalog iz tog saveza ali kako ??daj je usao preko sifre 99% nije tacno  u pitanju je pomeranje saveznicke vojske i unistavanje balista ... taj DInkov ili kako se vec zove sa njih par iz saveza je otisao u predstavnisto Io i tamo su zatrazili pomoc i sto se utvrdilo da je igrac Lamer nesto tu mutio i zbog toga je blokiran... i sve ostalo je vraceno i odbrojavanje koje je bilo prekinuto ... steta je bila velika ne znam tacno koliko balista je unisteno :)

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #58 послато: март 20, 2013, 00:19:14 пре подне »
Poenta ovog pisananja je da mozda neko skrene paznju Krumu da nije bog i batina!
Da su ovde ljudi koje svoje privatne obaveze podredjuju imperiji, neko manje neko vise!
Da isto tako 60% igraca trose pare na dijamante, naravno ko je kolko u mogucnosti!
Da svi mi ovo igramo samo zato sto volimo ovu igru, i zbog toga verovatno i trpimo takve nepravde...

I jedan covek nas udaljava od iste igre, samo zato sto misli da mu se to moze!
Nek se postavi anketa na forumu, da vidimo kolko su Srpski igraci uvereni u ispravnost odluka Kruma?!

Ja razumem da platise idu na prvo mesto... ali nije uredu da igraci koji isto provode dane na imperiji a nisu u mogucnosti da kupuju svaki dan po 500-1100 dijamanata, budu posmatrani kao budale!
« Последња измена: март 20, 2013, 00:20:46 пре подне starca »

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #59 послато: март 20, 2013, 00:23:30 пре подне »
Jowke molio bih te iskreno da ne učestvuješ više na temama jer tvoji postovi iritiraju već dovoljno revoltirane igrače
svaki put si napisao nešto što nema veze sa vezom sa ovim dešavanjima počev od momenta kad si postavio sliku rata između cursed i fun
ne razumeš se dovoljno i ne komentariši ako nećeš da shvatiš celu priču
ako pročitaš pravila io videćeš da piše da je zabranjeno nameštati bilo kakve bitke da bi se na taj način stekli resursi ili vojni poeni
mi imamo slučaj gde se desilo
ja sam naveo primer nečega što je "možda" bilo tako a ti odgovaraš da si čuo
to da si čuo ponešto uopšte ne skida sa mog posta ono "možda"