Аутор Тема: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?  (Прочитано 1067 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже chirurgico

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +6/-0
    • Погледај профил
Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« послато: јул 29, 2015, 23:15:12 поподне »
Овим путем желим да се обратим естаблишменту империје али и играчима империје без обзира да ли они куповали дијаманте или не. Сваки пут када сам се жалио на добијање смешног броја ресурса или војске у храмовима, одговор који сам добијао био је, да су храмови питање среће!? Какве среће? Храмови зависе од економије самог налога односно броја запослених "сељака" а не среће!!! Срећа има везе са тим да ли ћете добити одређени род војске или одређену врсту ресурса, а количина самих ресурса не може да буде   

Ван мреже chirurgico

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +6/-0
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #1 послато: јул 29, 2015, 23:24:50 поподне »
Срећа има везе са тим да ли ћете добити одређени род војске или одређену врсту ресурса, а количина самих ресурса не може да буде питање среће. Тако налог од 8М економских бодова у прва четири храма на екстра + извуче 21 хиљаду катафракта?!!! Каква срећа је ту у питању? Јасно је да се сами храмови намештају као и покер апарати у коцкарницама уместо да буду одраз економије самог налога. И одакле идеја о празном храму, па сад уводе да можете извући поново кофер ако вам је један празан!!! И кад њега извучете он вам следећи поново даје празан?! То је срамота. Или ће се естаблишмент довести памети у својој похлепи или ће из МегаБлиц 140 у верзији 5 отићи и оно мало играча који играју јер се сад све свело на секундарне налоге. Ако погледате у истом свету имате преко 10 хиљада играча а заиста их је око 300. Господо храмови морају да буду везани за економију а не за покерашење и манипулације програмом случајних бројева које сам ја својевремено уграђивао у покер апарате свјим Commodore64компјутером. Мислите о томе. А Играчи треба да траже управо заштиту својих права бар они који играју стратегију В5 пошто "фармавил6" јесте потпуно нешто друго (без увреде али женидбе ујутру па разводи поподне су ми доста у стварном животу). Мартини потпуна подршка као српском администратору

Ван мреже Igor_...

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 112
  • Углед: +4/-3
  • http://youtu.be/1xS5spMOGEM
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #2 послато: јул 29, 2015, 23:58:52 поподне »
to je ipak igra na sreću
https://youtu.be/Rv8hgN5eGQU

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #3 послато: јул 30, 2015, 00:51:01 пре подне »
"Господо храмови морају да буду везани за економију а не за покерашење и манипулације програмом случајних бројева које сам ја својевремено уграђивао у покер апарате свјим Commodore64компјутером."

Ово се потпуно слажем са тобом. Ја сам у в6 али је исто што се тиче храма. Требају бити везани за економију, тачно тако.

А то што причаш да нећеш да жениш ујутру па разводиш поподне говори само да ниси свестан колико великани олакшавају игру и у војном и у економском смислу, али нема везе, можда схватиш.  ;) Све остало се слажем са тобом у потпуности.
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже chirurgico

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +6/-0
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #4 послато: јул 30, 2015, 01:22:50 пре подне »
Овде је реч о храмовима а не о критици нове верзије о којој ћу дати посебно свој коментар у новој теми, а ти ниси очигледно схватио мој сарказам. Великани олакшавају? јеси ли ти играо Roma Total War? То је стратегија са великанима и овде је пресликана само што мораш за разлику од В5 да користиш дијаманте да би био довољно јак да се неком озбиљнијем супроставиш. А савез на кликтање дијаманата диже храм у задњем сату игре?! У сваком случају ХРАМОВИ СУ БИТНИ И КОЛИЧИНА РЕСА ИЛИ ВОЈСКЕ МОРА ЗАВИСИТИ ОД ЕКОНОМИЈЕ А НЕ ОД "СРЕЋЕ" КОЈУ ПОКЕР АПАРАТ ДЕЛИ!!! 

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #5 послато: јул 30, 2015, 01:30:12 пре подне »
Овде је реч о храмовима а не о критици нове верзије о којој ћу дати посебно свој коментар у новој теми, а ти ниси очигледно схватио мој сарказам. Великани олакшавају? јеси ли ти играо Roma Total War? То је стратегија са великанима и овде је пресликана само што мораш за разлику од В5 да користиш дијаманте да би био довољно јак да се неком озбиљнијем супроставиш. А савез на кликтање дијаманата диже храм у задњем сату игре?! У сваком случају ХРАМОВИ СУ БИТНИ И КОЛИЧИНА РЕСА ИЛИ ВОЈСКЕ МОРА ЗАВИСИТИ ОД ЕКОНОМИЈЕ А НЕ ОД "СРЕЋЕ" КОЈУ ПОКЕР АПАРАТ ДЕЛИ!!!
Ништа нисам лоше рекао на твоје излагање о храму. Потпуно се слажем. Али се не слажем о великанима. Ако већ не играте ту верзију не морате да пишете свашта. Не причам о дијамантима, о храмовима у дворцу и осталом него о великанима које си поменуо. Ја играм в6 од почетка, а играо сам и в5 тако да знам које су добре, а које лоше ствари обе верзије. Великани свакако нису лоша страна, напротив, олакшавају игру у в6. Е сад имају ту неке сад друге ствари које су лоша страна али о томе у твојој новој теми јер је овде реч о ресама у храму. И слажем се да то треба да зависи од економије.
Ја бих ти предложио можда да пишеш то на званичну подршку на енглеском јер Мартина неће бити ту још 5-6 дана. Свакако добар предлог.  :P
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #6 послато: август 01, 2015, 03:48:09 пре подне »
hahahha kakav bog
dizi nivo tog hrama, sto je veci nivo veca nagrada
i ne ocekuj nista od establismenta, to je u kvaru

Ван мреже Sofronijevic

  • http://prntscr.com/7yhqdw
  • Наредник
  • **
  • Поруке: 70
  • Углед: +7/-3
  • http://prntscr.com/7yhqdw
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #7 послато: август 01, 2015, 23:31:58 поподне »
ma kakvo podizanje hrama kada te nece onda te nece :D mozes da imas i hram lvl 15 opet ces da izvuces rese od kojih ni 1k kata ne mozes da napravis :( ziva prevara !

Ван мреже Sofronijevic

  • http://prntscr.com/7yhqdw
  • Наредник
  • **
  • Поруке: 70
  • Углед: +7/-3
  • http://prntscr.com/7yhqdw
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #8 послато: август 01, 2015, 23:43:00 поподне »
У сваком случају ХРАМОВИ СУ БИТНИ И КОЛИЧИНА РЕСА ИЛИ ВОЈСКЕ МОРА ЗАВИСИТИ ОД ЕКОНОМИЈЕ А НЕ ОД "СРЕЋЕ" КОЈУ ПОКЕР АПАРАТ ДЕЛИ!!!

Tacno :D ne da za 78 dijamanta dobijem 13k maceva ! ! ! Da ne govorim o tome da sam na extra plusu od 49 otvorio 6k kata eeeeeej 6k kata,a otvorio sam ga da bih docekao napad koji je isao na koloniju, naravno, prvo nisam uocio 6k kata pomislio sam da sam dobio 60k kata sto bi bilo normalnije kada sam video da je u pitanju 6k dobro da nisam razbio lap top i mis. Neverovatno, za 196 dijamanta dobijem 6k kata u 140.  I nakon uzaludnih 20 poruka administratoru, napisanih u neverici dobijem odgovor da je u pitanju sreca i da oni tu nista ne mogu.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #9 послато: август 02, 2015, 00:09:49 пре подне »
Ja bih ipak isao vise na poker aparat, veca nagrada jbg mora deca od neceg da zive

Ван мреже Sofronijevic

  • http://prntscr.com/7yhqdw
  • Наредник
  • **
  • Поруке: 70
  • Углед: +7/-3
  • http://prntscr.com/7yhqdw
    • Погледај профил
Одг: Храмови у В5 МегаБлиц 140. Питање среће?
« Одговор #10 послато: август 02, 2015, 00:16:15 пре подне »
Hahahah ma odigras sad u sredu kec na Partizan za sve pare i u cetvrtak kec na Vosu i cekas :D