Империја Онлајн - Великани > Генерална дискусија

bronza

<< < (2/3) > >>

AleXXX.:
 :o :o Кажем опет за Турке... Пар играча је било тамо и чим се БОПЕ оформио они су се вратили код нас. Савез БОПЕ ниским није правио планове јер ниским нисмо у добрим односима. Шта је пар људи писало кад су били у другим савезима ја не знам.
А то да ми не доносимо одлуке у БОПЕ много се вараш. Играчи са којима играм много цене наше играче јер за разлику од њих који имају само дијаманте, ми имамо знање. Зато имамо велико поштовање са њихове стране. ;)
Заврши са овим. Освојили сте 3. место, у реду, али о савезу који већ дуго у р160 влада немој да причаш свашта јер дела говоре.

skilladilla:
alo buraz nista ja ne pricam za taj savez, si normalan nemoj da uvrces reci..znam da dugo vlada iako sam dva meseca u 160..ja sam samo reko sta sam video, i ne bih bas reko da je 12 ljudi par ljudi ali nema veze :D vladajte i dalje slobodno, mozda neki savez pruzi dobru konkurenciju ali s obzirom koliko alliznhoj i christian trose dija tesko :D

No.1:
Čestitke za bronzu.
Nemoj da te čudi da pojedini savezi skoče sa bodovima i napreduju brzinom svetlosti. To su uglavnom savezi sa članovima koji odgovaraju na pitanja igrača koji  znaju da igraju a pri tome dobijaju dije za svoj rad, osim toga uvek imaju i igrače koji enormno troše dije za naše uslove pa tako kad se pojave na nekoj mapi osvoje što se osvojiti može.
Da se razumemo, to je dozvoljeno i svako gleda da igra u savezu gde igrači znaju da igraju, naš je izbor gde igramo i kako igramo.
 Na primer, saveez KAABUM na blicu je dugo vremena bio neprikosnoven, koristili su plave kamenčiće kao da je pesak na Kopakabani. Naši savezi su bez obzira na to ratovali i tukli ih mnogo puta. Naravno koga su mogli jer pojedini igrači su imali više vojske nego neki saveznu što su imali a borili su se za dvorac.

AleXXX.:

--- Цитат: No.1  јул 23, 2015, 22:39:03 поподне ---Čestitke za bronzu.
Nemoj da te čudi da pojedini savezi skoče sa bodovima i napreduju brzinom svetlosti. To su uglavnom savezi sa članovima koji odgovaraju na pitanja igrača koji  znaju da igraju a pri tome dobijaju dije za svoj rad, osim toga uvek imaju i igrače koji enormno troše dije za naše uslove pa tako kad se pojave na nekoj mapi osvoje što se osvojiti može.
Da se razumemo, to je dozvoljeno i svako gleda da igra u savezu gde igrači znaju da igraju, naš je izbor gde igramo i kako igramo.
 Na primer, saveez KAABUM na blicu je dugo vremena bio neprikosnoven, koristili su plave kamenčiće kao da je pesak na Kopakabani. Naši savezi su bez obzira na to ratovali i tukli ih mnogo puta. Naravno koga su mogli jer pojedini igrači su imali više vojske nego neki saveznu što su imali a borili su se za dvorac.

--- Крај цитата ---
Лепо речено.  :)

T-IMBE:
Sećam se kada ste pregazili vozićem jednog njihovog a on za sat vremena 100k konjice nagruvao :D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију