ИО II: Доба Освајања > Свет 85

POMOC!

(1/3) > >>

klisa89:
Sinoc u 03h sam posao vojsku na 11h od kuce(tada mi je bila u koloniji) kao i svaki dan sto radim tj vece...a trenutno imam 4 rata...i sta se desava..Ulogujem se danas kolonija unistena nema vojske nista i sada sve mi je unisteno izgubicemo 2 rata zbog cega....zbog bug-a u igri ili sta se moglo desiti....niti sam imao poruku da mi je vojska stigla na odrediste niti da se vratila kuci nista!POMOZITE MOLIM VAS OVO STVARNO NIJE UREDU!

Crvena.Zvezda:
Како мислиш све ти је уништено?
Срушили ти колонији па онда и војску кад се вратила кући?

klisa89:
DA sve sam izgubio...ali poenta je u tome da sam ja vojsku poslao iz kolonije na 11h da ide na napusteno carstvo....i sutra dan sam zatekao tu koloniju unistenu i vojsku skroz unistenu....znaci vojsku sam poslao u 3h +11h sto treba da butuju treba kuci da bude u 16h a ja sam bio onlin u 14h...i kako je to moguce!i izgubili smo 2 rata i ja celu vojsku! ako je do vas onda stvarno nije uredu i ja zelim da mi se vrati vojska i kolonija.

Crvena.Zvezda:
Када војку пошаљеш на пут из колоније, и док је војска на путу сруше ти колонију, војска се аутоматски враћа у главну провинцију, не наставља пут до краја...  :(

klisa89:
ama covece si ti lud ili glup??poslao sam je u 03h na 11h da bude odsutna 5:30h u jednom smeru i 5:30h udrugom smeru!znaci do 16h ne bi trebala da bude kuci!Ja sam se ulogovao u 14h i meni nije pisalo ni da mi je vojska isla ni da se vratila ni nista samo poruke od napada sto su bile....nemoj da me zajebavas ja igram ovo vec trecu godinu znam kako se igra nisam glup i znam sta kako gde koliko i zbog cega....ali ovo mi se nikada nije desilo....

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију