Аутор Тема: era bez osvajanja dvoraca  (Прочитано 458 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже sv.petka

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
era bez osvajanja dvoraca
« послато: фебруар 04, 2013, 14:06:48 поподне »
Vidim da postoji era gde nema dvoraca,ali je potrebno napraviti najvece cudo.naravno onaj ko ima para i dijamante napravice najvece cudo.Mada i sa osvajanjem dvoraca je ista prica.Posle 10 dana od pocetka ere savez je osvojio dvorac.Malo gubim volju da igram.Postoji li mogucnost da se otvori era bez osvajanja dvoraca i pravljenja cuda.Da bude cisto ratnicka.Ne znam ,igrala sam v4 i bilo je bolje.Ima sad poboljsanja ali mislim da je bilo bolje bez dvoraca i cuda.
Hvala

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: era bez osvajanja dvoraca
« Одговор #1 послато: фебруар 04, 2013, 15:03:09 поподне »
Vidim da postoji era gde nema dvoraca,ali je potrebno napraviti najvece cudo.naravno onaj ko ima para i dijamante napravice najvece cudo.Mada i sa osvajanjem dvoraca je ista prica.Posle 10 dana od pocetka ere savez je osvojio dvorac.Malo gubim volju da igram.Postoji li mogucnost da se otvori era bez osvajanja dvoraca i pravljenja cuda.Da bude cisto ratnicka.Ne znam ,igrala sam v4 i bilo je bolje.Ima sad poboljsanja ali mislim da je bilo bolje bez dvoraca i cuda.
Hvala

Што се тиче ере чуда у потпуности се слажем да дије одлучују, али за дворце се не бих могао сложити, јер ту ипак треба и знања и умећа са савезном војском. ;)

А што се тиче сервера где дијаманти неће имати утицај, чисто сумњам да ће их бити икада...  :(
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: era bez osvajanja dvoraca
« Одговор #2 послато: фебруар 04, 2013, 20:31:31 поподне »
treba da napravimo pobunu protiv chelnika :D :D :D mozda se predomisle :D :D

Ван мреже sv.petka

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: era bez osvajanja dvoraca
« Одговор #3 послато: фебруар 06, 2013, 15:45:35 поподне »
i za dvorce su bitni dijamanti.tek pocela era,10ti dan savez osvojio dvorac.ostao ceo savez iz prosle ere,njih 40 svi igraju sa dijamantima,razvili se cas posla.ne moze niko da im se suprotstavi.taj savez ce imati 100% kontrolisane teritorije