Империја Онлајн - Великани > Генерална дискусија

I tebe sam sit Imperio...

<< < (2/9) > >>

don:
Gospodo ne shvatate da se ovde ne radi o vama, nama i nekom trecem vec o neangazovanosti onih koji su duzni da ovu igru ucine fer i korektnom. To ko je kakav je apsolutno individualna stvar i stvar ukusa i misljenja pojedinca. Svi znate da na opisu saveza vec mesec i jace stoji poruka o alarmima. Ne pada mi napamet da diskutujem sa vama da li je neko kukavica ili sta vec jer je to krajnje povrsno iznosenje misljenja jer realno od koga da se ko plasi? Zalosno je sto nemate dovoljno sivih celija da shvatite temu, a s'obzirom da ste aktivni korisnici alarma znam da Vam je tema bolna.

kida66:
ko gubi ima prava da se ljuti  :) :) :)

GRIFIN1:
to što se neznate dogovoriti i čuvat nije vam niko kriv
nema tu šta da se priča-do pre par dana samo su dva igrača bila aktivna tamo pa ste bežali
sad nas je duplo više pa ste pobegli pod kišobrane
i kukate -nepravda nepravda ..kalimero savez

don:

--- Цитат: kida66  фебруар 04, 2015, 21:53:17 поподне ---ko gubi ima prava da se ljuti  :) :) :)

--- Крај цитата ---

- Ja bih pre rekao ko gubi ima prava da cestita, ali samo ne znam gde ste i koga Vi to pobedili?  Spartansi i dalje imaju Vojsku da ladno uzmu 2 dvorca ovog momenta. U pomenutom ratu koga ste pobedili? Dajte molim Vas. Najveci prevaranti izasli da pricaju o igri. Tema je namenjena pravim igracima, vi ste jednostavno ono sto ide kroz filter., a ako ne prodjete onda u otpad...

- Evo sad igrajte sami sa sobom celu eru. Budite najjaci, a zahvalite Support timu na tome. Dovidjenja do neke sledece imperije koja ce odrediti pravila i postovati ih. Ova danasnja je mizerija.

anjabanjanja:
alarmi ,dupli nalozi su problem svih svetova x2 x4 verzije 5 ,u slucaju Spartans njihov problem je elementarna nepogoda zvana orci  koja ih je zadesila ,pa traze druge razloge nebi li oprali sramotu  sa stitom ili na stitu,nikad bez stita.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију