Империја Онлајн - Великани > Генерална дискусија

I tebe sam sit Imperio...

<< < (9/9)

markoUSA:

--- Цитат: M038  март 03, 2015, 22:51:38 поподне ---Probao sam u par navrata igrati i problem je što je preko 50% naloga u stvari dipli nalozi drugih koji se brzo prestanu razvijati, nakon prve petine igre na mapi imam po jedva 5 igrača koji su mi u x2
Bukvalno se nema ko napasti.
A što se tiče ove priče sa najboljim igračima samo da ti kažem da nisi u pravu. Navešču primer igrača za koga su mnogi čuli a verujem da će mi retko ko poverovati da taj igrač uglavnom nema ni premijum a da ne pominjem dije. Radi se o igraču FIGIL

--- Крај цитата ---

U RS/HR moraš biti u centru da bi imao koga da napadaš i tačno je da ima mnogo duplih naloga. Kao i svuda ima dobrih igrača ali je u principu najbitnije da je igrač aktivan. Ima igrača koji su dobri ali zbog igranja u više svetova, negde nisu dovoljno aktivni.

skilladilla:
da da, bas kaznjavaju one sto koriste alarme, ma vazi..ovamo gde igram cela mapa pod alarmom nemas koga napasti od sugavog alarma, i to mi je igra u pm bas

T-IMBE:
Igrao sam nekoliko internacionalnih svetova i svuda se nametao jedan zaključak-Srbi,Hrvati i Bugari su najbolji ostali su za dve lige ispod...bar što se tiče ratovanja,opsada i nedijamantske igre,sa dijama su Brazilci (kabum) i Bugari(Keep Calm) su nepobedivi. Ostali-Italijani,Česi,Rumuni(oni nisu loši ali...) Turci,Francuzi.južnoamerikanci...-topovska hrana.

SerbiaMaster:
Pls go to srpski spam, nemojte opet da otvarate :D

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију