Империја Онлајн - Великани > Озбиљне расправе

Nelogicno

<< < (2/3) > >>

Ivan-dark:

--- Цитат: sakipaki  јануар 20, 2015, 14:03:10 поподне --- http://prntscr.com/5urjb3  dolazak vojske              http://prntscr.com/5uriyq   bitka
 Ovdje se vidi da je moja vojska stigla sekund prije bitke, a stranica koju sam poslao na pocetku je prije slikanja bila osvjezena.

--- Крај цитата ---
Као што сам Вам рекао и предпоставио страна Вам није била рефрешована,да ли је грешка до Вашег рачунара или до нечега другог стварно ми није јасно.
Углавном видео сам оваквих слика доста и грешка је била у рефрешовању страна.
Ако желите можете све то пријавити на support_rs@imperialsupport.org,напишите Ваше  корисничко име,број свет и све детаље вазане за овај догађај са сликама.

sakipaki:
Hvala na odgovorima ali ovo i dalje ostaje kao nelogicno, vise puta sam refresovao stranu u toku napada kao i prvi put kad mi se ovo desilo a odgovor je bio "nije ustanovljen bag a vremenska razlika je bila manja od sekunde" na sta sam ja odgovorio da bi bilo logicno da sam ih onda napao sa ledja  :D :D :D jer mi nije logican takav ishod i nisam znao sta da radim.

Ivan-dark:

--- Цитат: sakipaki  јануар 20, 2015, 14:21:56 поподне ---Hvala na odgovorima ali ovo i dalje ostaje kao nelogicno, vise puta sam refresovao stranu u toku napada kao i prvi put kad mi se ovo desilo a odgovor je bio "nije ustanovljen bag a vremenska razlika je bila manja od sekunde" na sta sam ja odgovorio da bi bilo logicno da sam ih onda napao sa ledja  :D :D :D jer mi nije logican takav ishod i nisam znao sta da radim.

--- Крај цитата ---
Нема на чему,ту смо да помогнемо. ;) ;) ;)

ivica-:
 :-[
--- Цитат: Ivan-dark  јануар 20, 2015, 14:28:44 поподне ---Нема на чему,ту смо да помогнемо. ;) ;) ;)

--- Крај цитата ---
Ala ste mu pomogli, svaka Vam čast. Prosto nemogu da odolim a da ne iskažem divljenje prema Vašoj nesebičnoj i požrtvovanoj pomoći.  ::) Nema veze što slika govori drugačije. Ne veruj svojim očima već šta ti neko kaže. :-\

Ivan-dark:

--- Цитат: ivica-  јануар 22, 2015, 19:53:49 поподне --- :-[Ala ste mu pomogli, svaka Vam čast. Prosto nemogu da odolim a da ne iskažem divljenje prema Vašoj nesebičnoj i požrtvovanoj pomoći.  ::) Nema veze što slika govori drugačije. Ne veruj svojim očima već šta ti neko kaže. :-\

--- Крај цитата ---
Ја са надам да Ви као искусан играч знате шта значи Ф-5 и да не морам даље да објашњавам.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију