Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 14011 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #345 послато: јануар 02, 2013, 15:00:28 поподне »
Mene vise da ne spominjete,nemate pravo!Zvavrsite sa temom i zakljucajte vec jednom ovu temu i zavrseno!Ide mi bozic a vi samo znate da tatrljate o ovome,zar vam nije pametnije da idete i budete kod kuce sa porodicom i uzivate!?!?

PS.
 Posto necu ulaziti ovdje vis, svima koji su ovdje  zelim im sve naj u novoj godini,da vam bude bolja od ove i da zivite i uzivate u zivotu :) naravno srecan bozic i predstojeci praznici :)

hvala takodje .

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #346 послато: јануар 02, 2013, 16:43:45 поподне »
Prvo, da vam poželim srećnu Novu 2013-tu! Želim vam sve najbolje u njoj, pre svega puno zdravlja i sreće.  :)  :-*
 
Drugo: svi znate da sam bila na godišnjem odmoru i nisam upućena u problematiku ove teme. Ceo dan sa Tigerom Krumom i De.marom raspravljamo o ovom problemu. Dakle, Krum je vratio vojsku hrvatskom savezu zbog toga što im je jedan od naloga u savezu bio uništen a ne hakovan. Jasno je da je šifra bila data i da se njome ulazilo na nalog što je isto tako protiv pravila. Pošto nije bilo moguće da se utvrdi ko je tačno demolirao nalog, Krum je odlučio da vrati deo vojske hrvatskom savezu i da ne kazni nikoga iz Obilića-što je po meni fer.
Dobili ste dezinformaciju da je hrvatski savez dobio nadoknadu zbog auto-bloka od 1000 dijamanata što nije tačno.
Niko od administratora iz ofisa nije delio dijamante.

Treće: poznato mi je da srpski savez Obilići očekuje od Kruma proveru navodno nameštenih ratova, pojam ''Nameštenih ili dogovorenih ratova'' ne postoji za nas i ne proveravamo takve provere.

Mislim da sam bila dovoljno jasna. Ostaviću do sutra otvorenu temu i zaključavam je do daljnjeg.  afro

 
« Последња измена: јануар 02, 2013, 16:45:27 поподне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #347 послато: јануар 02, 2013, 16:47:11 поподне »
pred mikcem je bio veliki izazov....taman za ratnika njegovog kalibra, cestitam!!!!! ostavljena vojska obilica u dvorcu, postavljena misolovka.... ;D kad u neko doba eto miseva....naravno prvo game of trhrone prinosi zrtvu u cast velikog imperatora mikca, gine junacki....za njim mikac, hrabro i junacki gine....pomahnitalo bacajuci gameof throne pred sobom, njegove najvece neprijatelje koje je casno potukao u 2 ratna pohoda i pun zlata i resursa  se vratio medju svoje ponizne podanike. tako bogat resursima pokrece i poslednji napad i osvaja dvorac obilica!!!! ;D kakav je to izazov, kakva euforija, poklici ....mikac igra sam na celoj eri, bori se junacki, sam protv sebe( jer smo mi ostali kao biokopu gledali tu humoresku i smejali se). , za Mikca...nisi ti igrao gde mi igramo, prvo ne bi postojao jer mi takve unistimo, drugo i da si postojao ne bi te spasio ni tiger ni dijamanti, jer ste vi jedni obicni hvalisavi diletanti..... ;D igramo iskljucivo sa top igracinama odakle god da su, to je nama izazov....posle igre naravno ostane respect sa obe strane. a ti Mikac...dvojka si, moras jos mnogo da ucis i ne blamiraj se objasnjavajuci ljudima da bioskop ne bi ponovo poceo da radi, tj. poceo je filmski novogodisnji maraton, tvoje komedije nisu interesantne vise...da ne zaboravim...Srecni praznci sima i sve najbolje

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #348 послато: јануар 02, 2013, 16:49:11 поподне »
ako postoje dogovoreni ratovi...onda postoje i dogovoreno davanje pasworda :D

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #349 послато: јануар 02, 2013, 16:53:41 поподне »
Dzaba mi nemamo admina da nas podrzi .......   nema niko hrabrosti da se suportsavi nepravdi a kada ih pobedis oruzjem koji oni koriste spijune onda im administartori vrate vojsku svaka naredna rapsrva je glupa i zelim svima takodje srecan Bozic . 

Zakljucacu temu da nebi ovaj mikac pisao jos gluposti.  A vam svima lepo preporucujem ne gubite vreme na imperiji jer uvek ce biti privilogovanih igraca kao sto su mikac jer oni kupuju  dijamante a mi ne kupujemo. 

O ovim odlukama administarcije obavesteni su svi igraci koji su  igrali ili igraju IO  pa neka se pitaju zasto u  93  imaju toako malo igraca ili u 64   a da nepricam kada se restartuje 105  koliko ce njih otvoriti naloge.  Srb/Cro je odavno izumreo  zbog namestanja od strane mikca .


Od srpskih igraca odustalo je vecina lidera a samim time liderstvo povalaci i celu ekipu a adminima zelim sve najbolje  da skupe sto vise mikca jer mi uvek imamo alternativu da igramo neke druge strateske igre gde nema kormupiranih administartora.
« Последња измена: јануар 02, 2013, 17:00:48 поподне DeMar »

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #350 послато: јануар 02, 2013, 17:24:05 поподне »
Naravno DeMar da uvek imate izbora, a pošto nemate administratora posle svih današnjih rasprava da vas podrži u nepravdi i nebuloznoj raspravi konačno smo završili istragu oko ovog problema i više se neću truditi da razrešavam nepravde koje nisam ja počinila. I ne bih se i javno raspravljala sa tobom ako nemaš ništa protiv DeMar?


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #351 послато: јануар 02, 2013, 17:48:32 поподне »
I sam znaš da smo danas razmatrali problem detaljno. Zaključujem temu. Ako imate još pitanja tema će biti ponovo aktivna sutra.

Sada vam želim prijatno veče.  :)
« Последња измена: јануар 02, 2013, 17:50:24 поподне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #352 послато: јануар 03, 2013, 10:26:29 пре подне »
Otključavam temu i molim vas pridržavajte se pravila ovog foruma i vodite računa o svom načinu komunikacije zbog toga što više neću tolerisati izlive mržnje i vređanje na forumu a povodom toga ću sledećeg puta preduzeti rigorozne mere sankcionisanja!

Mislim da sam bila dovoljno jasna i glasna.  ;)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #353 послато: јануар 03, 2013, 12:04:56 поподне »
Otključavam temu i molim vas pridržavajte se pravila ovog foruma i vodite računa o svom načinu komunikacije zbog toga što više neću tolerisati izlive mržnje i vređanje na forumu a povodom toga ću sledećeg puta preduzeti rigorozne mere sankcionisanja!

Mislim da sam bila dovoljno jasna i glasna.  ;)
Nema potrebe da se drzi tema otvorena, sve je receno

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #354 послато: јануар 03, 2013, 12:08:02 поподне »
Ako tako mislite zaključaću je do daljnjeg. Ali bez rasprava o ovoj problematici na srpskom spamu.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #355 послато: јануар 03, 2013, 12:17:19 поподне »
Ako tako mislite zaključaću je do daljnjeg. Ali bez rasprava o ovoj problematici na srpskom spamu.
zakljucavaj! GAME OVER!