Аутор Тема: IZDAJA  (Прочитано 232 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vendddeta

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
IZDAJA
« послато: март 25, 2014, 22:48:47 поподне »
E ovako, dragi moji igraci imperije, ja sam dosao
u jednu, veoma nelagodnu situaciju... Trebala bi mi mala pomoc, ili pak savet... Sada cu vam obrazloziti.

Ove godine punim 20, studiram, pa tako mi i preostane malo vremena za igranje.
Igram, pa mogu reci mesec dana. Naravno, svaki dan posvecujem ovoj igri kol‘ko to‘lko paznje.
Mogu reci da sam ostvario veoma dobar napredak, i vise nego dobar... Ali da predjemo na stvar.

Imam 6 provincija, ukljucujuci i glavnu prestonicu. Zarada odlicna, oko 60 000 hiljada po satu uz ZADOVOLJAN porez, carstvo cveta, “klizi kao po loju“.
    Medjutim sinoc kada sam usao da igram, jedan lik, igrac Vasilije92, me je napao odnosno 2. i 3. provinciju odnevsi mi oko 500k sirovina, ne mogu da lazem, oko te cifre 50 000 gore dole. Ja sam resio da mu uzvratim... i uspeo sam... Zatim sam napao jos jednom, uveren da mu je carstvo manje, imao sam vojske na zavidnom nivou, ali budala ne znah sta me ceka tamo. Tu sam izgubio(ogroman gubitak vojske). Posle toga on svu svoju “silnu vojsku“ posla na moju glavnu prestonicu... Rekao sam mu da zelim vratiti svoje, i u tom trenu on obustavi vojsku.

 Pohvalio sam njegovu vojsku, a tako nasta prica izmedju mene i njega, pa dodjosmo do toga da on udje u moj savez.

Tako ga, budala i pustih u savez... Toliko sam mu poverovao, mada i bio je u pravu, kada mi je rekao da mi je istrazivanje saveza nula. Ja to nisam ni gledao, kao ni to da sam znao gde idu sirovine u riznici. Tako mene on nauci nekim stvarima, i posle duge price, dam mu ja polozaj prvog oficira. A sinoc bio podigao i kredit od skoro 3M, a imao svojih jos 2M, pa tako ajd da veci deo doniram u riznicu.. I bilo je svega nista ispod dva miliona, izuzev 0 dijananat, nebitno.

Danas dodjoh kuci da vidim kakva je situacija, ocekujuci veliki napredak nakon saradnje sa tim saveznikom... :) Ulazim kad ono NISTA! Sve ode. Sav moj trud i vreme. Propade. Ode zlato iz riznice, sirovine, ma sve.
On covek uzeo sebi sta je hteo, napustio savez, otisao kod nekih milionera sa zaplenom, a priton mi i porusio gradove i njih do nule ocrnio... Jos mi je i prvi car u 73. godini preminuo.
Sad mogu da se tesim ovim nagradama, od izvrsenih zadataka.

Moje pitanje dragi ljudi je, da li ja mogu da prijavim tog igraca adminu, ili da me neko pusti u jak savez pa da to kroz revans povratim?
Ima li nade da povratim svoje carstvo!?
Da li je izdaja ovakve vrste kaznjiva u ovoj igri?
Hvala vam najlepse UNAPRED!

Igrac VENDDDETA.
Izdajica ponavljam, Vasilije92

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: IZDAJA
« Одговор #1 послато: март 26, 2014, 09:40:44 пре подне »
Поштовани,

као што сами кажете реалтивно скоро сте почели да играте ову игру. Ако сте сами дозволили играчу да игра са Вама у савезу и дали му наведене функције, сами сте криви што Вас је преварио. Не може се ништа урадити по том питању и губици Вам неће бити надокнађени од стране администрације јер сте добровољно дали одређена овлашћења овом играчу.

Следећи пут водите рачуна и немојте сваком веровати.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже chirurgico

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +6/-0
    • Погледај профил
Одг: IZDAJA
« Одговор #2 послато: март 26, 2014, 14:37:08 поподне »
Pošto igraš ovu igru od skoro, morao bi prethodno da malo više vremena provodiš na forumu. Razlozi za to su brojni. Prvo moraš da naučiš dosta toga o samoj igri (razvijanje ekonomije i vojske, taktičke zamisli, strategije napadanja kako i koga itd), jer si naveo da te je dotični igrač naučio mnogo tome, a veruj da se za jedno veče ova igra ne može naučiti. Drugi razlog je upoznavanje sa mnogim igračima iz sopstvene zemlje sa kojima bi stupao u kontakt u toku igre i svojim kvalitetom se nametao da te prihvataju u svoje saveze. Ti kao početnik i neko ko je prilično nepoznat nisi u situaciji da kvalitetno vodiš svoj sopsveni savez, što je pokazalo gore pomenuto pismo. Treće što se tiče osvete, pobogu da li misliš da taj igrač danas razmišlja o tebi 1% koliko ti o njemu? Umesto osvete usredsredi se na upoznavanje igre, usavršavanje sopstvenog znanja, a jednom će vam se možda putevi ukrstiti kada ti budeš izgrađen igrač, pa mu možda i očitaš lekciju iz pristojnosti nekom epskom bitkom.