Аутор Тема: Српски спам!  (Прочитано 144861 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #420 послато: јануар 08, 2013, 22:34:37 поподне »
daj zvezdo ti znas da su reporteri uzeli gomilu dijamanata i tim dijamantima ucestvovali u kvalifikacijama sta tu  treba da se dokazuje..a ti budi covek pa banuj sad ovog jowke zbog uvreda..mislim da zasluzuje da je ban

Какве има везе то што су репортери користили дије на квалификацијама? Да ли је постојао ЈАВНИ конкурс? Јесте... Да ли су сви имали прилику да буду репортери? Јесу... Да ли је Србија имала највише репортера захваљујући Мартини? Јесте...

Шта ти сада ту још није јасно?
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #421 послато: јануар 08, 2013, 22:37:30 поподне »
pa ako ko zasluzuje ban ti zasluzujes :D

Ван мреже zlatkot

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #422 послато: јануар 08, 2013, 22:38:31 поподне »
pa kad neko dobije dijamante unapred normalno da to nije uredu pa sa njima ucestvuje u kvalifikacijama....a nije mi jasno sto ovaj indijanac jowke ima privilegije ovde a decko je zreo za lecenje..

Ван мреже zlatkot

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #423 послато: јануар 08, 2013, 22:39:12 поподне »
a gde sam ja to vredjao nekog????

delija1995

  • Гост
Одг: Српски спам!
« Одговор #424 послато: јануар 08, 2013, 22:39:29 поподне »
kakve privilegije ima jovke igram sa njim vec godinu dana

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #425 послато: јануар 08, 2013, 22:39:43 поподне »
pa jes ja se lecim od imperije :D da se odviknem malo :D a ti dobio zeleno Svetlo za Cika LAzu :D

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #426 послато: јануар 08, 2013, 22:39:49 поподне »
pa kad neko dobije dijamante unapred normalno da to nije uredu pa sa njima ucestvuje u kvalifikacijama....a nije mi jasno sto ovaj indijanac jowke ima privilegije ovde a decko je zreo za lecenje..

Нема потребе да вређаш било кога... И нико овде нема привилегије...

Ниси ми одговорио на питање које сам ти поставио... Тј. имам утисак као да ниси прочитао мој пост... Не разумем шта се ти буниш сада за те репортере ако је конкурс био јаван и сви су могли да постану репортери?
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #427 послато: јануар 08, 2013, 22:40:12 поподне »
pa kad neko dobije dijamante unapred normalno da to nije uredu pa sa njima ucestvuje u kvalifikacijama....a nije mi jasno sto ovaj indijanac jowke ima privilegije ovde a decko je zreo za lecenje..


ko tebi bre drma kavez covece, za cije pleme ti jases????????/ sta diras ti jowketa sada, pljujes ovde po adminim, po moderatorima, pa po reporterima i sada hoces jowketa da saljes na lecenje???? ajde idi na youtube gledaj malo neke spotove nemoj da nam kvaris zurku

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже zlatkot

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #428 послато: јануар 08, 2013, 22:42:19 поподне »
ma da ti meni prodrmas nesto drugo...neznam sto vam obicna pitanja kako ste uzeli dijamante unapred pa igrali kvlifikacije i kako da se smeni martina toliko provociraju...

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Српски спам!
« Одговор #429 послато: јануар 08, 2013, 22:42:55 поподне »
daj zvezdo ti znas da su reporteri uzeli gomilu dijamanata i tim dijamantima ucestvovali u kvalifikacijama sta tu  treba da se dokazuje..a ti budi covek pa banuj sad ovog jowke zbog uvreda..mislim da zasluzuje da je ban

Nema ničeg ilegalnog u tome što su reporteri uzeli dijamante na kvalifikacijama. Isti reporteri su se kasnije odrekli titule da bi na Svetskom prvenstvu predstavili našu zemlju a na njihovo mesto su došli novi ljudi koji su pisali o dešavanjima na samom prvenstvu. Da ste Zlatko detaljno pročitali i proučili pravila Svetskog prvenstva koje ste zahvaljujući mojoj malenkosti  i vašem moderatoru Crvenoj.Zvezdi mogli da čitate na svom jeziku bilo bi vam i više nego jasno šta je pravo a šta krivo. :)

Još uvek nije kasno da se informišete.

Za više informacija posetite sajt SP 2012 na sledećem linku

http://worldcup.imperiaonline.org/?lang=rs&section=qualification_rules



Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #430 послато: јануар 08, 2013, 22:43:00 поподне »
HAHAHAHAHAHA cuj zlatkot KRIMI RAD AHAHHAHAHA http://www.youtube.com/watch?v=04J0G56k14I&feature=share

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #431 послато: јануар 08, 2013, 22:43:05 поподне »
ma da ti meni prodrmas nesto drugo...neznam sto vam obicna pitanja kako ste uzeli dijamante unapred pa igrali kvlifikacije i kako da se smeni martina toliko provociraju...

jowke banuj ga da vidim imas li privilegije  ;D ;D ;D ;D

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #432 послато: јануар 08, 2013, 22:43:43 поподне »
ma da ti meni prodrmas nesto drugo...neznam sto vam obicna pitanja kako ste uzeli dijamante unapred pa igrali kvlifikacije i kako da se smeni martina toliko provociraju...

Нико дијаманте није добио унапред, већ су дијаманти били награда за писане репортаже... Тако да, свако је дијаманте добио након написане репортаже а не пре квалификација...

А питања ти нису на месту, јер су неоснована, оптужујеш некога за намештање нечега, самим тим оптужујеш некога да је преварант без доказа... Као што сам ти већ рекао, то неће бити толерисано...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже zlatkot

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #433 послато: јануар 08, 2013, 22:44:16 поподне »
a i ti bi mogo da mu se pridruzis pa da mi i ti prodrmas malo mislim kavez..zar ne normal

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #434 послато: јануар 08, 2013, 22:44:25 поподне »
HAHAHAHAHAHA cuj zlatkot KRIMI RAD AHAHHAHAHA http://www.youtube.com/watch?v=04J0G56k14I&feature=share


ahahahhahhahahah, ovo jos nisam video ...ahahhahaha

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator