Империја Онлајн - Великани > Генерална дискусија

Problem sa internet provajderom i osteceni igraci

(1/8) > >>

Vorena:
Nastao problem sa internet provajderom, pojedini igraci unisteni kao sto je na primer igrac maximuszu (inace se radi o igracu kome 4 godine u ratu nije uhvacena vojska), izgubi igrac 179k katafrakta + ostala vojska. Kompenzacija 300 dijamanta uz izvinjavanje zbog nugodnosti, takva je konacna odluka tima. Samo mi nije jasno kako povratiti sa 300 dijamana toliku vojsku? S obzirom da je rec o kompenzaciji.
Moram reci da je odluka IO tima sramna. I veliki aplauz za odluku, samo tako neka taj tim nastavi sa radom, na kraju nece imati sa kim ni da rade jer tesko da ce neko ko ima makar malo mozga u glavi da igra igru u kojoj se ovakve svari desavaju. Mada se sve slomi na ledjima administratora koji se moraju naokolo izinjavati igracima kojima je naneta nepravda, a ne mogu da ucine nista vise jer je vec doneta konacna odluka.

banekraljJK:
I na nase pitanje,citiram:,, Kako su oni mogli da salju napade,a mi ne!?" Jos uvek nismo dobili nikakav odgovor. Sramota!!!

Vorena:
Vidim da i na hrvatskom forumu vlada veliko nezadovoljstvo, mnogi igraci su osteceni.
Mnogi dobri igraci su odavno napustili igru zbog slicnih nepravdi, to se desava i sada, a s obzirom da se nista ne menja, tako ce se i nastaviti. Na veliku zalost.

banostar:
polako treba traziti  novu  zabavu

Erithreya:
Mislim da je nas administrator uradio sve sto je u njegovoj moci ali isto tako slazem se s tobom da neko ko izgubi vecu vojsku nemoze to da nadoknadi sa 300 dijamanata.Sistem je takav da je kompenzacija fiksna i iznosi 300 dija bez obzira da li si izgubio 3 miliona ili 3 vojnika u sustini nekome je mozda ovo i dobro doslo ako je poceo eru i izgubio 3-4 k vojske a dobio 300 dijamanata a neko ko je imao recimo 1 mil i izgubio sve njemu nece nista da pomogne.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију