ИО II: Доба Освајања > Обавештења

Пријава проблема администратору!

(1/11) > >>

Martina:
Молим све играче који пријављују своје проблеме на support_rs@imperialsupport.org или мени у приватној поруци на форуму, да приликом пријаве не забораве да наведу своје корисничко име и број света као и да детаљно и прецизно објасне свој проблем како бих могла да обавим неопходне провере и самим тим успешно и брзо решим Ваше проблеме.

Унапред се захваљујем!  :)

С поштовањем,

Martina - Ваш српски администратор (Serbian Community Manager)  ;)

salle86:
martina mozes da mi resis jedan problem ? :D

Martina:

--- Цитат: salle86  јун 08, 2013, 19:59:01 поподне ---martina mozes da mi resis jedan problem ? :D

--- Крај цитата ---

Ако ми објасниш проблем у приватној поруци можда ћу и моћи да ти помогнем.  :)

CarRadovan:
Martina,

vidim da se i ovde politizuju neka lingvisticka pitanja, tako da ja koji sam dobar dio zivota proveo u Crnoj Gori, ne znam sta je to ''crnogorski jezik'' a vi ste tako sto uveli kao novinu pa se jos time hvalite na forumu. Imam jedno pitanje i jedan konkretan problem:

1) zasto Imperiju ne prevedete i na jezik Pomaka, Moldavski jezik, Američki Engleski, Australijski Engleski, Austrijski Njemacki itd. Pitanje nije iracionalno jer sve ove varijante su bar standardizovane za razliku od onog sto ste vi naveli kao ''crnogorski jezik''.

2) ja trenutno zivim u R.Srpskoj i moj maternji jezik je SRPSKI jezik Ijekavskog izgovora. Da li ja mogu dobiti ovu opciju prilikom ulaska na Imperiju ili u najmanju ruku standardni SRPSKI jezik, umjesto sadašnjeg HRVATSKOG. Tako bi zasigurno znao sta mi zelite reci kao u narednoj poruci:

http://prntscr.com/1ddkaw
(ja zaista ne znam sta je srpanj)

Crvena.Zvezda:

--- Цитат: CarRadovan  јул 03, 2013, 22:35:25 поподне ---Martina,

vidim da se i ovde politizuju neka lingvisticka pitanja, tako da ja koji sam dobar dio zivota proveo u Crnoj Gori, ne znam sta je to ''crnogorski jezik'' a vi ste tako sto uveli kao novinu pa se jos time hvalite na forumu. Imam jedno pitanje i jedan konkretan problem:

1) zasto Imperiju ne prevedete i na jezik Pomaka, Moldavski jezik, Američki Engleski, Australijski Engleski, Austrijski Njemacki itd. Pitanje nije iracionalno jer sve ove varijante su bar standardizovane za razliku od onog sto ste vi naveli kao ''crnogorski jezik''.

2) ja trenutno zivim u R.Srpskoj i moj maternji jezik je SRPSKI jezik Ijekavskog izgovora. Da li ja mogu dobiti ovu opciju prilikom ulaska na Imperiju ili u najmanju ruku standardni SRPSKI jezik, umjesto sadašnjeg HRVATSKOG. Tako bi zasigurno znao sta mi zelite reci kao u narednoj poruci:

http://prntscr.com/1ddkaw
(ja zaista ne znam sta je srpanj)

--- Крај цитата ---

Игра је преведена на Српски језик, теби је изабран Хрватски и нико ти не брани да игрицу пребациш на Српски... :)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију