ИО II: Доба Освајања > Питања

da li ce biti opet...

(1/1)

Drakula79:
Poz svima. Samo me zanima da li su ukinute: mracna tvrdjava i lobanja izobilja ili je pauza?

Drakula79:
E i ovo jos da pitam znam da ima malo igraca koji igraju iz crne gore i oni koji bi mozda igrali nemaju mogucnost kupovine dijamanata bez preko visa card kada bi makar dopustili sms-om da mozemo kupovati dilo bi super mozda bi i bilo vise igraca iz crne gore. Znam neke koji su igrali napustili su igru bas zbog nedostatka te opcije.

Ivan-dark:

--- Цитат: Drakula79  март 22, 2016, 14:28:58 поподне ---Poz svima. Samo me zanima da li su ukinute: mracna tvrdjava i lobanja izobilja ili je pauza?

--- Крај цитата ---
За сада нема информација о враћању мрачне и лобање у игру.Морамо чекати . :(

Ivan-dark:

--- Цитат: Drakula79  март 22, 2016, 14:50:11 поподне ---E i ovo jos da pitam znam da ima malo igraca koji igraju iz crne gore i oni koji bi mozda igrali nemaju mogucnost kupovine dijamanata bez preko visa card kada bi makar dopustili sms-om da mozemo kupovati dilo bi super mozda bi i bilo vise igraca iz crne gore. Znam neke koji su igrali napustili su igru bas zbog nedostatka te opcije.

--- Крај цитата ---
Увођење нових опција плаћања за вашу земљу звучи као добар предлог, али ипак све зависи од заинтересованих комитената. ;)

Drakula79:
Znam ali upravo sam komentarisao kako sta ili je neko drugi kupio ovu igru jer imam osecaj da vise nisu isti ljudi
Ljudi koji su vodili ovu ugricu u pravom smjeru

Навигација

[0] Индекс порука

Иди на пуну верзију