Аутор Тема: Zlatni ekvivalent  (Прочитано 2199 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Zlatni ekvivalent
« Одговор #15 послато: децембар 02, 2013, 17:56:37 поподне »
Pravilo  je da pre slanja napada treba uzeti digitron u ruke i pola sata racunati zlatni ekvivalent pa tek onda poslati napad ...
Sto je cisto gubljenje vremena i naravno  to sve pokazuje da je pravilo potpuno besmisleno  !
A  pravilo :Следећа промена је уведена у игри: ако је разлика између вредности/златном еквиваленту војске нападача и златном еквиваленту нето економских бодова браниоца драстична, премијум додаци ће бити доступни браниоцу под нападом.  Da nije smesno bilo bi zalosno- drasticna razlika  :)
Takodje je ocigledno da pravila igre menja neko ko nije dovoljno upucen u igru

Правило је уведено од стране администрације која креира ову игру па самим тим не бих рекла да није довољно упућена у игру. Слажем се да појам ''драстично'' може да збуни играче, због тога сам одмах овде објавила вест и покушала да је појасним. Правило је уведено с разлогом и многи играчи сматрају да је корисно.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Zlatni ekvivalent
« Одговор #16 послато: децембар 02, 2013, 18:57:26 поподне »
Pravilo  je da pre slanja napada treba uzeti digitron u ruke i pola sata racunati zlatni ekvivalent pa tek onda poslati napad ...
Sto je cisto gubljenje vremena i naravno  to sve pokazuje da je pravilo potpuno besmisleno  !
A  pravilo :Следећа промена је уведена у игри: ако је разлика између вредности/златном еквиваленту војске нападача и златном еквиваленту нето економских бодова браниоца драстична, премијум додаци ће бити доступни браниоцу под нападом.  Da nije smesno bilo bi zalosno- drasticna razlika  :)
Takodje je ocigledno da pravila igre menja neko ko nije dovoljno upucen u igru
Правило је уведено из разлога што су поједине играчи знали да друге играче држе у блокади по цео дан са по 400 војника у нападу.
То сада није могуће без јаког напада и ја сматрам да је правило добро.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Steve_Nash

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zlatni ekvivalent
« Одговор #17 послато: децембар 02, 2013, 20:27:23 поподне »
Ma u redu je meni to za malo vojske da te nebi neko smarao non stop al opet kad posaljes 300 000 vojske nije to malo .Al dobro vazno mi je da sam ja dobio odgovor na moje pitanje bar je sad to cudno pravilo nekako razjasnjeno

Ван мреже IOSS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zlatni ekvivalent
« Одговор #18 послато: децембар 02, 2013, 20:28:55 поподне »
Pravilo je najblaze receno  previse komlikovano i ako je vec bio cilj da se sprece napadi sa slabijom vojskom ( ceo dan sa 400 vojnika ) onda je pravilo moglo vaziti kad se napada sa slabijom vojskom , a ne i obrnuto ...  Naravno da je potrebno spreciti takve napade sa 400 vojnika , ali je to ocigledno uradjeno na pogresan nacin sa bespotrbnim komplikovanjem i kad se najnormalnije napada igrac koji je u puta dva dometu

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Zlatni ekvivalent
« Одговор #19 послато: децембар 03, 2013, 12:33:17 поподне »
Ево мало објашњења,
Да не би рачунали златни еквивалент ваше војске коју шаљете у напад имате опцију у симулатору:
http://prntscr.com/28dkvi
пример:
играч који има 1 000  000 бодова
 5% од тога је      50   000
То значи не смете слати слабији напада од
од 50 милона златног еквивалента на
играча од 1мил бодова ;)
« Последња измена: децембар 03, 2013, 12:35:17 поподне ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Steve_Nash

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zlatni ekvivalent
« Одговор #20 послато: децембар 03, 2013, 23:21:43 поподне »
Ево мало објашњења,
Да не би рачунали златни еквивалент ваше војске коју шаљете у напад имате опцију у симулатору:
http://prntscr.com/28dkvi
пример:
играч који има 1 000  000 бодова
 5% од тога је      50   000
То значи не смете слати слабији напада од
од 50 милона златног еквивалента на
играча од 1мил бодова ;)


Evo ubacio sam u simulator i prikazuje mi sledeci ekvivalent  239 603 770 http://prntscr.com/28hyg9 sto je po ovom proracunu duplo vece od onoga sto bi trebao da posaljem,jer on ima 2,1m bodova sto po tom proracunu zlatni ekvivalent koji bi ja minimalno trebao da posaljem 110 000 000 a on je ipak mogao da pomeri trenutno vojsku
« Последња измена: децембар 03, 2013, 23:24:18 поподне Steve_Nash »