Аутор Тема: Интервјуи са нашим репрезентативцима  (Прочитано 13375 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #195 послато: јул 20, 2013, 15:49:57 поподне »
zamolio bih nase reprtere da vise nespominju reprezentaciju Hrvatske u svojim izvestajima jer ja mislim da oni to i nezasluzuju

Ван мреже djontravolta

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #196 послато: јул 20, 2013, 16:00:22 поподне »
Pozdrav drustvo, vidim da vasi reporteri vode tudje brige kako ce ko igrat. Igrate super i vasa je odluka da idete na ratove. Svako igra svoju igru a mi smo odabrali svoju. Kao sto mozete vidit nisu se svi kod nas slozili s tim planom da idemo na dvoce od pocetka i bez ratova da  igramo, imamo i mi igrace koji hoce ratovat i napadat a to se vidi i po njihovim vojnim bodovima. Sve u svemu super ste odigrali i svaka cast na ratovima

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #197 послато: јул 20, 2013, 16:10:46 поподне »
http://prntscr.com/1ghv7t
jel to taj veliki igrac
da reporteru ako mislis na kapitulaciju moju mozes me traziti od cega sam kapituliro pa bi onda istinu iznosio ..ako se nisam sinoc prestrasio poljaka koji ima 13 milijona vojnika onda se necu nikoga...ovo je sve nastalo zbog vasih reportera da naglasim neka ne blamiraju nikoga ..postujem svaku reprezentaciju tako i vasu i tebi jedino sta porucujem doniraj te zaradene dijamante svom savezu i na taj nacin ce pokazati koliko ti je stalo do njih....

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #198 послато: јул 20, 2013, 16:15:24 поподне »
ja sam donirao koliko je moglo a to nije tvoj problem i nema potrebe da mi se pravdas zasto si kapitulrao
verovatno zato sto si se uplasio ili neznas da igras ;D

Ван мреже Swaba

  • Редов
  • *
  • Поруке: 39
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #199 послато: јул 20, 2013, 16:22:51 поподне »
Pozdrav drustvo, vidim da vasi reporteri vode tudje brige kako ce ko igrat. Igrate super i vasa je odluka da idete na ratove. Svako igra svoju igru a mi smo odabrali svoju. Kao sto mozete vidit nisu se svi kod nas slozili s tim planom da idemo na dvoce od pocetka i bez ratova da  igramo, imamo i mi igrace koji hoce ratovat i napadat a to se vidi i po njihovim vojnim bodovima. Sve u svemu super ste odigrali i svaka cast na ratovima
Лепо речено,свако бира како ће играти  ;D У потпуности се слажем с тим.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #200 послато: јул 20, 2013, 16:23:32 поподне »
a koje to reportaze vama smetaju,dajte citate ljudi ?
ne vidim da vas je niko,nigde omalovazavao,niti nesto slicno,ljudi pisu,ovo,ono,to je normalno,ali nigde bilo kakve uvrede,sto vi spominjeta,reporteri su krivi  ???

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #201 послато: јул 20, 2013, 16:30:59 поподне »
ja sam donirao koliko je moglo a to nije tvoj problem i nema potrebe da mi se pravdas zasto si kapitulrao
verovatno zato sto si se uplasio ili neznas da igras ;D
ja sam svoje pokazo a ti mozes lajati na mjesec ......ne bojim se ja nikoga jel se nemam cega bojati jel je to sve igra.a tebi porucujem da maknes sa reporterskog mjesta jel stvaras mrznju izmedu nekih igraca koji ovdje igraju dugo i koji se znaju...to ti je moj savjet i porucujem deckim Srpske reprezentacije mi smo makli neke reprtere jel smo bili uvjereni da ce napraviti vise problema izmedu nas..dosao sam ovdje na forum iz razloga sta ne volim lazi naglasavm jos jednom meni je svejedno ko je sta ,Turcin,Srbin,Hrvat,Musliman ako je covjek onda ga treba postovati icijeniti..od tebe koliko got se ljudio ne smatram covjekom nego nekim ko nema odgoja niti malo....ja sam zavrsio s tobom iz razloga sta mi se neda sa nekim ko nema ni malo odgoja razgovarati..

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #202 послато: јул 20, 2013, 16:33:42 поподне »
ja sam ovde jedini koji nece dozvoliti da nas ponizavate a ti idi laj u lepu tvoju sto dolazis ovde na forum ja kod vas neidem i nediram vas pa ti lepo produzi na vas forum i tamo laj na zvezde koliko hoces

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #203 послато: јул 20, 2013, 16:39:06 поподне »
ja sam ovde jedini koji nece dozvoliti da nas ponizavate a ti idi laj u lepu tvoju sto dolazis ovde na forum ja kod vas neidem i nediram vas pa ti lepo produzi na vas forum i tamo laj na zvezde koliko hoces
ti si prebalava i trazim moderatora da te ukloni sa ovoga foruma zbog vrijedanja.......ako nisi znao ja sam tu doso upravo radi tebe da ti pokazem koliko iritantno moze biti kada o nekome pises neistu i laz..podlego si upravo onome cemu sam se i nado a to je da si se jedini prepozno u ovome svemu sta sam napiso.....

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #204 послато: јул 20, 2013, 16:40:04 поподне »
kokoskaru kako te nije sramota da dolazis uopste ovde,hoces da slikam ljudima tvoje postove sa hrv foruma,u kojoj god temi se spominju Srbi ti ih olajavas...kako te nije sramota...
u pravu je decko,bolje se izgubi odavde,i ja cu da ti kazem,ako ti je krivo sto srbi ubijaju u ratovima sa ili bez bugarina,to nije tvoj problem,skini se vise....

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #205 послато: јул 20, 2013, 16:43:06 поподне »
http://prntscr.com/1gi7i2
ovo je samo jedan post,gde ti prepravljas neke stihove sa ovog foruma i glumatas nekoga,bolje se izgubi,jer ja isto takodje trazim od moderatore da tebe banuju,unosis nemir i svadju,ti i samo ti,prvo svojom pojavom ovde,sta mislis da ne citamo vase tesktove na forumu,a drugo jel svakom recju provociras sve vise i vise....
« Последња измена: јул 20, 2013, 16:43:37 поподне madjasrbija »

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #206 послато: јул 20, 2013, 16:43:56 поподне »
kokoskaru kako te nije sramota da dolazis uopste ovde,hoces da slikam ljudima tvoje postove sa hrv foruma,u kojoj god temi se spominju Srbi ti ih olajavas...kako te nije sramota...
u pravu je decko,bolje se izgubi odavde,i ja cu da ti kazem,ako ti je krivo sto srbi ubijaju u ratovima sa ili bez bugarina,to nije tvoj problem,skini se vise....
ajde slikaj slobodno sve moje postove i ljudima pokazi pa da razjasnimo do kraja imam ja vremena za vas

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #207 послато: јул 20, 2013, 16:46:40 поподне »
ajde slikaj slobodno sve moje postove i ljudima pokazi pa da razjasnimo do kraja imam ja vremena za vas
imas odgovor u predhodnom postu,sad cemo jos

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #208 послато: јул 20, 2013, 16:48:05 поподне »
ajde slikaj slobodno sve moje postove i ljudima pokazi pa da razjasnimo do kraja imam ja vremena za vas
slobodno dodem jel nikoga ne vrijedam ko vi mene...imam pravo govoriti i objasniti svima zbog cega moj danasnji post na  Hrvatskom forumu iz razloga sta sam zelio objasniti kada napises neistinu i laz i  koliko vrijeda nas toliko i vas..pokusajte gledati ralno i onda donositi zakljucke...

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #209 послато: јул 20, 2013, 16:50:57 поподне »
posle objave Srba rat brazilcima,odmah sledi i tvoj komentar http://prntscr.com/1gi8c6
posle ubedljive pobede Srbije http://prntscr.com/1gi8j1 evo tvog odgovora,umesto da cestitas,tebi opet smeta nesto,bugari su ih pobili  :o
http://prntscr.com/1gi8tbpa ovo za kraj,4 pominjanja srba od tebe,sve u negativnom kontekstu