Аутор Тема: Za administratora  (Прочитано 631 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже RobinsonCruso

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Za administratora
« послато: септембар 04, 2013, 21:59:34 поподне »
molim vas da mi pomognete..oteli su mi profil i promjenili sifre pa nemogu da udjem na svoj nalog..sva sreca pa mogu napraviti ovde nalog pa da javim za taj problem.Nalog mi se zove djosua i taj nalog igram u svetu croatia/serbia 2 ..dao sam profil da mi pricuvaju i sad su mi promjenili sifru pa nemogu da udjem na nalog..i neda ju mi je nikako..Molim vas da mi javite na moj email djordjeristic945@gmail.com sifru od tog naloga. :(

Ван мреже ELEMIRAC

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 80
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Za administratora
« Одговор #1 послато: септембар 04, 2013, 22:40:00 поподне »
molim vas da mi pomognete..oteli su mi profil i promjenili sifre pa nemogu da udjem na svoj nalog..sva sreca pa mogu napraviti ovde nalog pa da javim za taj problem.Nalog mi se zove djosua i taj nalog igram u svetu croatia/serbia 2 ..dao sam profil da mi pricuvaju i sad su mi promjenili sifru pa nemogu da udjem na nalog..i neda ju mi je nikako..Molim vas da mi javite na moj email djordjeristic945@gmail.com sifru od tog naloga. :(
      Promeni sifru preko e-maila

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Za administratora
« Одговор #2 послато: септембар 04, 2013, 23:03:45 поподне »
molim vas da mi pomognete..oteli su mi profil i promjenili sifre pa nemogu da udjem na svoj nalog..sva sreca pa mogu napraviti ovde nalog pa da javim za taj problem.Nalog mi se zove djosua i taj nalog igram u svetu croatia/serbia 2 ..dao sam profil da mi pricuvaju i sad su mi promjenili sifru pa nemogu da udjem na nalog..i neda ju mi je nikako..Molim vas da mi javite na moj email djordjeristic945@gmail.com sifru od tog naloga. :(


http://prntscr.com/1pcufm   Покушај да промениш шифру преко опције "изгубљена лозинка". Уколико не успеш, мада би требало да тако повратиш на тај начин свој налог,  обрати се на имејл адресу support_rs@imperialsupport.org

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator