Аутор Тема: POMOĆ!!!  (Прочитано 720 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже aalleekk

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
POMOĆ!!!
« послато: јул 09, 2014, 10:46:55 пре подне »
jednostavno je nemoguće!! igram ovu igricu mnogo godina i sa moralom 0 nije niko nikada dobio!!! molim da mi se vrati ono što mi je oduzeto i uništeno a i da me darujete sa dijama ne bi bilo loše :)
ewo vam bitka pa je otvorite i pogledajte moral-nemojte mi reći da može ovo proći jer odmah napuštam imperiju!!!

[battleRep=5083]ali.yilmaz против aalleekk[/battleRep]

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: POMOĆ!!!
« Одговор #1 послато: јул 09, 2014, 11:15:57 пре подне »
jednostavno je nemoguće!! igram ovu igricu mnogo godina i sa moralom 0 nije niko nikada dobio!!! molim da mi se vrati ono što mi je oduzeto i uništeno a i da me darujete sa dijama ne bi bilo loše :)
ewo vam bitka pa je otvorite i pogledajte moral-nemojte mi reći da može ovo proći jer odmah napuštam imperiju!!!

[battleRep=5083]ali.yilmaz против aalleekk[/battleRep]

Довољно је да проблем пријавите само на једном месту....
Већ сам Вам одговорио на другом топику.... Све битке за које сумњате да су "грешка" пријавите на:
support_rs@imperialsu​pport.org

У пријави наведете своје корисничко име и свет у којем играте...

Ван мреже aalleekk

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: POMOĆ!!!
« Одговор #2 послато: јул 09, 2014, 11:37:48 пре подне »
aman kako da pošaljem kad mi moj gmail ne prepoznaje ovu adresu sto si napisao???

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: POMOĆ!!!
« Одговор #3 послато: јул 10, 2014, 22:35:44 поподне »
mail adresa administratora je support_rs@imperialsupport.org i ne znam zbog čega ti je gmail ne prepoznaje,možda si nešto pogrešno napisao.

Takođe ako igraš dugo ovu igru onda moraš znati da navedeni link [battleRep=5083]ali.yilmaz против aalleekk[/battleRep] može da se koristi samo unutar saveza ,odnosno na tribunu,obaveštenjima ili privatnim porukama upućenim članovima tvog saveza.