ИО II: Доба Освајања > Пријава проблема

Проблеми

(1/3) > >>

Crvena.Zvezda:
Ако имате неки проблем, можете се обратити овде како би вам помогли да га што пре и ефикасније решите  :) ;) :D

Normal:
ne znam da li je to problem , ali cisto da pitam....prilikom menjanja sveta na ovo novo, koje je inace odlicno, dugme za brzu promenu sveta, vraca mi jezik na engleski pa svaki put moram da menjam na srpski.... je li to mora tako ili moze nekako da se sredi?

Crvena.Zvezda:

--- Цитат: normal  новембар 29, 2012, 15:55:30 поподне ---ne znam da li je to problem , ali cisto da pitam....prilikom menjanja sveta na ovo novo, koje je inace odlicno, dugme za brzu promenu sveta, vraca mi jezik na engleski pa svaki put moram da menjam na srpski.... je li to mora tako ili moze nekako da se sredi?

--- Крај цитата ---

Не мора али је то чест проблем, ја лично мислим да је у питању неки баг... Најбоље би било да пошаљеш Мартини пп са ''проблемом''. ;)

Normal:
ok hvala ti

dragojeb:
Evo kad nece niko ja cu :D
U igrici postoji jedan veliki problem a to je sabiranje dometa uticaja jer kad se saberu svi dometi zbir prelazi 100% sto je prakticno nemoguce. Ja imam resenje za taj problem da jovketa postavite kao glavnog sabiraca :D kad vec bugarin neume jovke to ume :D i da plata nek mu bude 1m dija nedeljno :D.
Malo sale mozeli mi ko reci sto se javlja taj problem?

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију