Аутор Тема: hack - acc  (Прочитано 1120 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
hack - acc
« послато: децембар 29, 2012, 09:35:18 пре подне »
Pitanje za sve: da li znate definiciju i uopste sta znaci pojam " hackovan nalog " mislim da bi mi prevashodno trebali da odgovore ovi iz IO tima da vidimo dali imaju elementarna znanja pre donosenja odluke da li je acc hackovan ili ne?

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: hack - acc
« Одговор #1 послато: јануар 10, 2013, 01:18:43 пре подне »
sta je misevi, pobegli ste u svoje rupe :) nemogu da verujem da niko nezna odgovor a vracate vojske zbog hackiranih accounta  :o

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: hack - acc
« Одговор #2 послато: јануар 10, 2013, 01:22:30 пре подне »
Dalibore zasto bi ti neko odgovorio!??!!? Samo ces se rasprtavljat a to niko ovde ne zeli vise,vise se vole svi da sale nego da se rasravljaju ljudi imaju dovoljno problema svojih da bi se jos i ovdje sa svima raspravljali!

pozz od mene :))

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: hack - acc
« Одговор #3 послато: јануар 10, 2013, 01:29:59 пре подне »
pozdrav i za tebe od mene , ali ova tema nije otvorena da se raspravljamo niti da se druzimo: pitanje je jasno glasilo: a to je da li iko zna od IO tima sta je tacna definicija hackovanog accounta :)

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: hack - acc
« Одговор #4 послато: јануар 10, 2013, 01:44:56 пре подне »
Dalibore zasto bi ti neko odgovorio!??!!? Samo ces se rasprtavljat a to niko ovde ne zeli vise,vise se vole svi da sale nego da se rasravljaju ljudi imaju dovoljno problema svojih da bi se jos i ovdje sa svima raspravljali!

pozz od mene :))

a sto se tice tebe: ti si iz bijeljine a ja iz brckog a poznato je da svi iz bijeljine imaju komplekse kada smo mi iz brckog u pitanju :) nije daleko vreme kada ste imali tablice "BN" ili u prevodu " brcko novo" , kada je pozivni telefonski broj za bijeljinu mogao se dobit ako se trazi pozivni za brcko jer niste imali svog, kada smo mi imali status grada jos u proslom ili pretproslom veku a vi ga tek dobili pre   
par meseci :) tako da te molim da se otkacis sa ove teme jer pitanje nije tebi upuceno  ;D
« Последња измена: јануар 10, 2013, 01:46:54 пре подне rstdalibor »

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: hack - acc
« Одговор #5 послато: јануар 10, 2013, 17:44:37 поподне »
За ту дефиницију је најбоље да питаш онога ко ти је то рекао, тј. онога ко је вратио ту војску због хакованог налога... ;)

Тема иде лок.
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: hack - acc
« Одговор #6 послато: јануар 11, 2013, 12:33:05 поподне »
Hakovanje naloga nije normalan deo gejmpleja i kao takav se razmatra na način koji zavisi od konkretnog slučaja. Pri hakovanju naloga, Tim Imperije Onlajn razmatra nanesene štete na istom i odlučuje šta da nadoknadi i kako da kompenzira nastalu štetu.

Za više informacija o uslovima i pravilima Imperije Onlajn možete pogledati na sledećem linku:

http://www46.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/homepage3.php?lang=rs&games=ok&ads=0


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org