Аутор Тема: zasto sluzi forum?  (Прочитано 1173 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
zasto sluzi forum?
« послато: децембар 27, 2012, 17:51:42 поподне »
ako je tako, zasto vam sluzi forum... zasto nam vi svi sluzite na forumu... jesmo li mi ovde zbog Vas ili ste vi ovde zbog nas?

- ajde mi odgovori jeli acc hackovan ako je istom pristupito sa sifrom?
- mislim da si dovolno pametan: posalji mi broj svoje kreditne kartice i pin kod, i kada ti karticu ispraznim da li ce ti proci objasnjenje u banci da ti je racun hackovan i pare ti biti vracene?

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #1 послато: децембар 27, 2012, 17:55:35 поподне »
ako je tako, zasto vam sluzi forum... zasto nam vi svi sluzite na forumu... jesmo li mi ovde zbog Vas ili ste vi ovde zbog nas?

- ajde mi odgovori jeli acc hackovan ako je istom pristupito sa sifrom?
- mislim da si dovolno pametan: posalji mi broj svoje kreditne kartice i pin kod, i kada ti karticu ispraznim da li ce ti proci objasnjenje u banci da ti je racun hackovan i pare ti biti vracene?

Докажи ми да је тај лик дао шифру а да није хакован налог? Стави се у позицију администратора, да ти стиже мејл да је некоме хакован налог, ти уђеш и провериш и видиш да је све одрађено са неке ''стране'' ИП адресе... Коме веровати? Доказима или некој причи одређених играча?
Престаните са причом о томе да сте сви наивни и да ништа од тога нисте знали, пре пар сати када сте почели расправу, кренули сте са причом да су вас зајебали. Након тога долазите са причом да је лик дао шифру не знате коме... За кој сат ће се испоставити да је ВАМА дао шифру и да сте ВИ то одрадили... Маните се празне приче, нико овде није глуп...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #2 послато: децембар 27, 2012, 18:01:20 поподне »
Dzaba pisemo mikac moze da nas psuje i vredja po fourimam da nisam Milosu na skajp ukazo nikada nebi  obriso onu temu gde nam " jebe mater svima "  Mikac moze sve ali mi nemozemo nista . Hvala Milose M038 nsisi ga cak ni banovao tamo . A  ovde ovaj cim sam ga prozvao odmah preti sa banom .  I ti si igrao u taj 105 znas o cemu pricamo......

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #3 послато: децембар 27, 2012, 18:03:53 поподне »
A  ovde ovaj cim sam ga prozvao odmah preti sa banom .  I ti si igrao u taj 105 znas o cemu pricamo......

Не претим ја баном, само нећу да дозвољавам да мене неко вређа из чиста мира и због фрустрација од стране неког другог... Да ли сам те ја вређао? Да ли сам ти ја нешто лоше урадио? Да ли сам те зајебао?
На свако питање је одговор: НЕ! Због тога нећу дозволити да нико блати моје име овде јавно...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #4 послато: децембар 27, 2012, 18:07:10 поподне »
Niko te neblati samo si zakljucao temu ........  Hvala pokazao si  i nezelim da ulazim u raspravu sa tobom . Njima je komandir otkazao poslusnos . Ko je imao njegovu sifru ja neznam i ne interesuje me ...... Ali samo jedno znam da se primenjuju dvostruki standardi .  Sad cu ti poslati link gde se javno zalim jos 2007 kada su nam rumuni provalili sifre i kada su poslali da se medjusobno poubijamo sta mislis da je neko tada vratio vojsku i nanetu stetu .

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #5 послато: децембар 27, 2012, 18:10:55 поподне »
Niko te neblati samo si zakljucao temu ........

http://clip2net.com/s/2EpKS - Причаш о модераторима, ја сам тренутно овде једини присутан модератор... Не знам како то да схватим...

А пре него што још нешто напишеш, одговори ми на питање из претходног мог поста...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #6 послато: децембар 27, 2012, 18:11:03 поподне »

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #7 послато: децембар 27, 2012, 18:12:28 поподне »
Da ti si jedini prisutan i mozes poslati zvanicni dopis nekom od tvojih nadredjenih da se prijava za 105  o namestanju 2 rata ubrza i pogleda ...... 

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #8 послато: децембар 27, 2012, 18:12:37 поподне »
pa ovi ovde neznaju sta je hackovan acc a sta ne: ja nisam jos dobio odgovor da li je hackovan acc ako je istom pristupito sa sifrom? i ko od Vas ima pravo da odlucuje da li ce komandir preci na drugu stranu... cujete li vi sebe?

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #9 послато: децембар 27, 2012, 18:13:28 поподне »
Da ti si jedini prisutan i mozes poslati zvanicni dopis nekom od tvojih nadredjenih da se prijava za 105  o namestanju 2 rata ubrza i pogleda ......

Мислиш да нисам то већ урадио? Урадио сам све што је у мојој моћи као што сам и рекао... Ја сам овде да вам помогнем, али мислим да ви сами себе закопавате што више причате...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #10 послато: децембар 27, 2012, 18:15:53 поподне »
pa ovi ovde neznaju sta je hackovan acc a sta ne: ja nisam jos dobio odgovor da li je hackovan acc ako je istom pristupito sa sifrom? i ko od Vas ima pravo da odlucuje da li ce komandir preci na drugu stranu... cujete li vi sebe?

Да би се неко узео у разматрање за хаковање налога, мејл за пријаву тога мора бити послат са и-мејла са ког је налог регистрован, мора се јавити оригиналан власник у вези тога да би било стављено на разматрање... Значи, човек чији је налог је то пријавио...
Е па сад ја тебе лепо питам, и молио бих за одговор... Да си администратор и да ти неко пријави да су му хаковали налог, и ти одеш да провериш и видиш неку ''страну'' ИП адресу, и акције одрађене са те ИП адресе... Да ли би ти поверовао да је налог хакован? Или би рекао да је он дао своју шифру некоме... ? afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #11 послато: децембар 27, 2012, 18:17:44 поподне »
mi se zakopavamo, pa u maxu svi su bili na svim acc pa ajde banujte ih sve... djavola, nama se preti nekim banom zbog neke ip adrese, pa onda bi trebali da banujete 98% svih acc u svim savezima tako da nemislim da se zakopavamo i samo zelim da znam sta se smatra pod hackovanim acc? i odkada to komandir nesme promeniti stranu? i sta sada svaki gubitak zbog neke nesmotrenosti mozemo jaukati hackovannn nam acc dajte nam vojsku nazad... nesmatram se tolikom budalom...

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #12 послато: децембар 27, 2012, 18:19:31 поподне »
Вешто избегаваш одговор на моје питање... Не видим чему даља дискусија ако не желиш да одговориш на питање... afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #13 послато: децембар 27, 2012, 18:21:10 поподне »
od sada svi komandiri kada su na dezurstvu neka urade sledece: pobrisu istoriju,kolacice,itd... resetuju modem , loguju se preko nekog proxy-ja i ako strada vojska za vreme dezurstva pisat cemo podrsci da nam se vrati vojska, jer toboze neko se logovao sa neke nepoznate IP adrese i vodio nalog... i onda nam vratite vojsku, ajde izjsnite se hocete li uvek vratiti vojsku po tom scenariju?

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zasto sluzi forum?
« Одговор #14 послато: децембар 27, 2012, 18:22:40 поподне »
ne izbegavam eto ti odgovor u predhodnom postu..... i na isti i ja zelim odgovor....