Аутор Тема: realm 105  (Прочитано 1749 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
realm 105
« послато: децембар 27, 2012, 13:43:48 поподне »
Svi smo svedoci mnogih prevara koje se desavaju na svetu R 105 i samo me zanima dokle ce to vise da se tolerise:
- namesteni ratovi izmedju: max_zajeb__ i geo warriorsa , Max_zajeb___ i game of trones
- blokirate im dva acc na 2-3 sata i poklonite im 2000 dijamanta zbog toga
- izgubili su vojsku u borbama pre dan-dva i evo danas ste im vratili kompletnu vojsku ( 300 000 balista i par miliona katafrakta )

Zahtevam odgovor od administratora, moderatora, kontrolora od bilo koga ko je vise zaduzen za regularnost takmicenja...
Inace o cemu mi vise ovde da pricamo, pa nedesava se to njima i toj ekipi prvi put da izgube vojsku u borbama pa da onda kukaju kako im je neko hakirao acc, sta prate ip adrese o cemu vi pricate vise da mi je znati pa to znaci svaki put kada se neko loguje na komandirsko mesto resetuje modem i pobrise istoriju iz pretrazivaca i ako izgubi vojsku u borbi vi cete nasesti na pricu hakiranog acc i vratiti vojsku... Pa jeli to moguce da samo se njima i uvek njima hakira acc...

- Ovo je premasilo svaku meru i molim da se vise povede prava istraga o mojim navodima...
- Ili neka se lepo navede da je osvajac ere onaj savez koji najvise kupi dijamanata i gotovo da se ne zavitlavam bezveze...
- Samo da imate hrabrosti i da im proverite acc imali bi im osnova citav savez banovati ali ja netrazim banovanje neka mute ali vracanje vojske, poklanjanje dijamanta ... e to moji dragi nema smisla... Inace i nama vratite 10 000 000 kata i dajte i nama par hiljada dijamanata kao i njima i bice sve u redu a ne samo jednu stranu uvek forsirate i tolerisete...
 

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #1 послато: децембар 27, 2012, 13:52:59 поподне »
Zahtevam odgovor od administratora, moderatora, kontrolora od bilo koga ko je vise zaduzen za regularnost takmicenja...

Мораћеш да пошаљеш мејл на support_rs@imperialsupport.org или мејл на енглеском (што више препоручујем) на support@imperialsupport.org  afro

Inace i nama vratite 10 000 000 kata i dajte i nama par hiljada dijamanata kao i njima i bice sve u redu a ne samo jednu stranu uvek forsirate i tolerisete...

Не форсира нико само једну страну, чињеница је да неки људи јако добро манипулишу игрицом и да због тога увек пролазе боље. Дијаманти не могу да им се врате колико сам ја обавештен...  afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #2 послато: децембар 27, 2012, 14:16:29 поподне »
Igram ovu igru više od 8 godina... Igrao sam kada je bio Svet 1 u kome ni goldove nisi mogao da napadaš ako su ti bili ispod x2 jer bi gubio čast....

Igram je i sada.... S tim da se sada pitam, gde sam ja to proveo vreme i zašto????

Ovo, što neki admini rade na R105, je BRUKA I SRAMOTA... Dopustiti JEDNOM savezu da namešta ratove i uzima ogroman ratni prihod, POKLANJATI mu baliste, vojsku i dijamante jer na drugi način ne mogu da urade NIŠTA, je blago rečeno BRUKA I SRAMOTA....

Postavljam pitanje, DA LI OVDE IMA NEKO ČESTIT OD ADMINA KO ĆE TAKVOM LOPOVLUKU I PREVARI STATI NA PUT????

Imao sam ogromnu želju da probam tu novu V6 verziju, ali ako se ovaj lopovluk ne ispravi i ne budu kažnjeni admini koji su to radili, ova igra je za mene završena...


Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #3 послато: децембар 27, 2012, 14:23:38 поподне »

tiger
Community Manager


Karma: +657/-191
 Offline

Posts: 3073


   
Re: Trazim razuman odgovor 105
« Reply #1 on: Today at 14:00:18 »
1. Prijavio si na support@imperialsupport.org - pošto na mailove koje ja provjeravam to nije stiglo. Admin iz ureda će ti odgovoriti kad dođe do tog maila, trenutno ih je jako puno pošto je većina ureda bila na blagdanima. I sami ste napisali u privatnoj poruci da ste poslali mail. I to je sve što znam. Znači prijavili ste i dobiti ćete odgovor kad admin dođe do tog maila.
2. Baliste nisu zaglavljene već je hakiran  jedan račun u tom savezu s kojim su kataprahti slani van posjeda kako bi se baliste mogle uništiti i to je napravljeno par puta, prikladno u trenucima kad su vojske protivničkih saveza baš dolazile u napad, sve dok nije upalilo. I zbog toga je vojska vraćena, jer nije ubijena zbog vještina, već zbog hakiranja računa. 10 milijuna vojske što ste im stukli su posljedica tog hakiranja, jer da na prijevaru nije omogućeno uništenje balista, ne bi "stukli2 ništa od preostale vojske. Ali oni su birali braniti se i ostatak vojske nije vraćen. Vraćena je samo vojska koja je izgubljena zbog hakiranja.

?????
Da se ne foliramo više.... Ovaj i ovakav odgovor da je dalo neko dete od 15 - 16 godina pa ajd i nekako da shvatim.... Ali da ga da neko ko je zadužen za ispravnost igre???? Ma dajte molim Vas.... Sramota

le$a

  • Гост
Одг: realm 105
« Одговор #4 послато: децембар 27, 2012, 14:44:43 поподне »
Dobro je barem on ne laze kao pojedinci kada kazu da se ne koriste hakovi ili ti samo kao meni kazu da su neki igraci protiv kojih si ratovao koristili hakovi i jos ti kazu kako se taj hak zove i nista ne ucine.  :-\
« Последња измена: децембар 27, 2012, 14:47:50 поподне le$a »

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #5 послато: децембар 27, 2012, 14:55:50 поподне »
Све што ви говорите, ја не кажем да није истина или било шта слично. Али ја од вас нисам видео ни један конкретан доказ који је аргументован и приказан...

Такође, ја као модератор немам увид у ваше налоге нити могу да проверим да ли неко вара или не, то раде администратори, Мартина, Тигер које ви познајете и који су задужени за Србију и Хрватску и такође можете да пишете Круму, који је главни администратор за цео ИО. Само они могу да вам дају конкретне одговоре...

Такође постоје многи играчи који мудро варају и врше малверзације, постоји много начина како преварити игрицу а не бити ухваћен. Администратори нису субјективни, нити су пристрасни према било коме, они раде на основу онога што виде или што им се каже или докаже... Према томе, нема потребе да пљујете појединце без доказа...

У вези Тигеровог одговора, човек вам је написао шта он зна и шта је видео, војску може само Крум да врати, и он се бави таквим ''тежим'' случајевима, тако да вам је најбоље да се обратите њему... Мало је незгодно време јер су празници па и они раде много мање сада...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #6 послато: децембар 27, 2012, 15:11:24 поподне »
Hahah pa tigar ih podrzava dok nam nasa darga Martina na odmoru.  Namestili 2 rata dobli ujjutru   u nedleju banove ovaj ih odbanovo. Smesno je bilo sta reci .

Martina ako ovu stvar ne izguras na videlo i ne oduzme im se  vojska koja je napravljena u 2 namestna rata . A pri tome njima je vracna vojska koju smo potukli jer neznaju da igraju,  pala si kao administartor. Zao mi je skupi snage i oduzmi prevarantima vojsku ako mozes .

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #7 послато: децембар 27, 2012, 15:12:12 поподне »
Ja sam licno pisao suport timu posle ratova i nisam jos dobio odgovor ......... 

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #8 послато: децембар 27, 2012, 15:56:47 поподне »
Мартина је на одмору до 2-гог Јануара... А супорт ће ти одговорити, доста њих је на одмору па је посао пао на њих неколико, стрпљен спашен...  ;)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #9 послато: децембар 27, 2012, 16:54:16 поподне »
Da zato je tu tigar da im vrati vojsku koju su svojom gluposcu izgubili dokle bre vise da nas neko J.....   Znas najbolje je ustvari ne igrati ovu igru i kraj.

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #10 послато: децембар 27, 2012, 16:57:29 поподне »
ovo stvarno nema smisla jer su svi na odmoru kada smo mi u pitanju i na nase mailove niko ne odgovara a drugima se sve resava za par sati...

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #11 послато: децембар 27, 2012, 16:59:39 поподне »
cuj da ja dajem dokaze za namestene ratove... to je ocigledno i nema tu nikakvih dokaza... kakve su dokazi oni skupili za tvrdju da im je acc hakiran... po pravilu nije zabranjeno da komandir  jedne alijanse radi za drugu alijansu mada to nije rec u ovom slucaju ali njegov problem sto nije pomerio svu vojsku

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #12 послато: децембар 27, 2012, 17:07:49 поподне »
Рекох ти већ, а кажем опет, обратите се Круму за конкретне доказе. Мислим да Тигер не може да враћа војску већ да то ради само Крум. У сваком случају, обратите се Круму како би добили тачне податке...

И имајте мало вере у то да се нису сви уротили против вас. И ја лично сам био у више ситуација када су мене оштетили неправедно. Али једноставно, помирите се са чињеницом да није све праведно, како у животу тако и на Империји... Увек ће постојати они играчи који ће мудро измуљати нешто и увек ће бити они који играју рецимо поштено и мисле да су оштећени...

Празном причом, и причањем о једној истој ствари која је опште позната нећете добити ништа. Помирите се са том чињеницом (уколико добијете конкретне одговоре) и наставите даље... Узалуд губите време на причу која нема поенту...  ;) ;)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #13 послато: децембар 27, 2012, 17:08:46 поподне »
Da to je zato sto smo mi Srbi a oni Hrvati . Mi slavimo Bozic 25  a oni  7  ma u ostalom vidim gde onaj trazi podrsku za svetsko za dijamante pa naravno da niko nikada nece kupiti nasim igracima dijamante . Zasto bi kupili kad Svemocni Tigar moze da pocasti okolo hrvatske igrace sa po 10 K  .  Da vrati izgubljenu vojsku, da zazmuri na namestene ratove i tako dalje .

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #14 послато: децембар 27, 2012, 17:10:03 поподне »
Mail je poslat u ured jos u nedelju !!! zvancino nisam dobio odgovor jos uvek ......  O cemu ti pricas .....