Аутор Тема: Brzina vojske  (Прочитано 3245 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже zlatkot

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #30 послато: јануар 06, 2013, 02:07:57 пре подне »
koliko puta da vam se iznose problemi jel treba da se crta...i pusti te pretnje najveca kazna je sto imamo takve moderatore il sta ste vec...sve ovo sto je Lesa napisao gore radi se opet...a vama cim nadjem nekog da vam nacrta poslacu

Ван мреже zlatkot

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #31 послато: јануар 06, 2013, 02:11:29 пре подне »
ako hoocete istrazite kako prebacuju vojsku za sekund pod napadom ako ne cutite i trosute dijamante koje dobijate od bugara

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #32 послато: јануар 06, 2013, 02:13:57 пре подне »
Пријави проблем Мартини на приватну поруку, и она ће проверити...  8)

Играч, златкот је удаљен са форума на 24 сата.
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Brzina vojske
« Одговор #33 послато: јануар 07, 2013, 10:58:54 пре подне »
Ovako. Igram u savezu Velika_Srbija_ . Novi sam u ovom svetu tako da bas i ne poznajem toliko igraca a jedan sam od vodecih u njemu. Kao savez mnogo smo ratovali sa Bugarima. I sa velikim zadovoljstvom mogu reci da od 4 rata sa bugarskim znatno jacim savezima mi smo izlazili kao pobednici iz 3 rata. Sinoc u kasne sate taj jedan savez koji je odneo pobedu nad nama nam objavi rat ponovo. Mi se dogovorimo ajde pre rata da uklonimo ove koji ce nam stvarati najvece probleme i tako i uradimo unistimo sve vojsku koju su imali i ti nalozi bivaju izbaceni iz saveza i odmah na odmor modul. Tako da su sada ostali ovi koji su malo dalje od nas ali ipak i oni su dota jaki , cak jedan od njih je priblizno jak kao ja. Nego da predjem na glavnu stvar. Posmatram tog igraca koji se zove boris1313 2 sata i vidim da ne trosi rese i ne pomera vojsku, posaljem bitku na polju u glavnoj. Da napomenem svi fortovi su bili puni sa vojskom a u prestonici je imao oko 140k teskih koplja na polju , blizu 70k teskih strela, 24k elitnih strela 20k maceva i ostalo opsadne masine i 50 k spijuna pored kojih mozes proci kao pored jednog spijuna. Nego posaljem ja napad u glavnoj i raspodelim spijune svuda po njegovom carstvu sem u glavnoj i posmatram na svakih desetak sekundi. na drugom minutu pred udar moje vojske spijuniram ga jos jedno zatim kliknem da vidim jos koliko ima do udara i odmah opet spijuniram. Spijunaze su bile u razmaku od nekih 5-10 sekundi. I tada kada sam uradio tu drugu spijunazu vojska iz svih prove, takodje i iz prestonice stoji cela, ali ama bas cela u trecoj provi! :o Ja stanem pa ne mogu da verujem, prvo ovo je svet x2 tako da vojska ne moze toliko brzo putovati a i on je bio pod napadom tako da nije mogao iskoristiti trenutni dolazak vojske. A cisto sumnjam da za tih 10 sekundi vojska se moze premestiti. Da naglasim nije ovo prvi put da se desi nesto neobjasnjivo u ovom svetu sa Bugarima. Kontam da je ovo njihova igra ali niko nije toliko velika budala da poveruje da moze za toliko da se premesti njegova vojska ...
E sada glavno je pitanje sta ja da radim??? Zato sto ja posteno da kazem nemam pojma da se borim protiv ovakvih igraca kojima treba za premestanje vojske kada je pod napadom samo nekih 10 sekundi... Ako moze neko iz IO tima neka pomogne nekako da proverimo tog igraca. Nije mi tesko da napadnem opet pa da vidite to sto radi.


Mislim da smo proverili tog igrača i objasnili problem.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org