Аутор Тема: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)  (Прочитано 3074 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #45 послато: фебруар 19, 2014, 22:02:46 поподне »
Ima ko dobije nazad sve što poželi i pa i više. I izgubljenu vojsku i obustavu kredita i dijamante i još po koji ban za konkurenciju po narudžbini i još se javno na svojim nalozima u komentarima hvale kako i sa kojih su sve naloga sj**ali one koje oni smatraju neprijateljima (koliko se sećam zabranjeno je imati više od jednog naloga, doduše izgleda sam zaboravio da za određene ne važe pravila koja važe za većinu) i kako su sa ukradenim šiframa ulazili na tuđe naloge za vreme rata ali "samo da čitaju tribun i zaposle stanovništvo". Otvoreno i bez ikakvog straha se smeju celoj eri u lice, ima svašta ovde i kojekakve stvari se mogu očekivati, ništa ne treba da čudi. Samo treba biti u dobrom savezu nad kojim bdi "anđeo čuvar" i sve se može, čak ne moraš da znaš ni da igraš. I nemoj da mi neko kaže kako "treba sve prijaviti i rešiće se bla bla bla" jer je to bla bla bla i ismejavanje nas koji smo u običnim savezima nad kojima ne bdi "ruka sreće". U svakom slučaju ovo mi je treća era koju igram, u prvoj mi je najdalje napušteno bilo na preko 500 IM, u prošloj oko 300 IM a u ovoj je najdalje na ispod 200 IM. Pogodite zašto, slučajno ili kao posledica ovog o čemu pišem. Dobronamerni će reći slučajno a oni koji su dole "na terenu" znaju zašto. I ja znam zašto. Pošto će moj savez posle dve osvojene medalje i na putu da osvoji treću verovatno kolektivno napustiti i svet i Imperiju u sledećoj eri će se sve odvijati u krugu od 100 IM, e to će onda biti taman era po meri ovih o kojima sam gore pisao.
Zbog v6 sve vise igraca odlazi iz v5 ali ima u v5 jos jakih svetova. Primetio sam da igras u cro/srb 4. Prebaci se u neki internacionalni i videces veliku razliku. ;)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже JustAnAussie

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #46 послато: фебруар 20, 2014, 00:20:26 пре подне »
Hvala na predlogu najverovatnije posle kraja ove ere više neću igrati uopšte delom i zbog razloga navedenih u komentaru a delom zbog privatnih razloga.