Аутор Тема: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)  (Прочитано 3069 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже aktiviranje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #30 послато: децембар 28, 2013, 01:07:10 пре подне »
Pa što onda tu pričaš o nekakvim teorijama zavjere, kada smo jučer cijeli dan imali problema jer nam je neko uništio uloženi trud i doveo u pitanje sav naš angažman

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #31 послато: децембар 28, 2013, 01:09:18 пре подне »
Ali dobili ste kompenzaciju... :D

Ван мреже aktiviranje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #32 послато: децембар 28, 2013, 01:09:23 пре подне »
Znam da će o svemu ovome što se radi biti do kraja ove ere razjašnjeno i javno ovdje saopšteno, pa neka svi odluče o tome koliko ko i šta vrijedi

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #33 послато: децембар 28, 2013, 01:11:53 пре подне »
Које теорије завере?
Ја само нисам чуо до сад да су некоме блокирали налог,да није добио одговор зашто и да је неко добио дијаманте без добијене поруке од администрације.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже aktiviranje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #34 послато: децембар 28, 2013, 01:25:21 пре подне »
Nova teorija zavere :D
Ali mene samo i dalje zamina šta napadaš čoveka kad nije njegov posao da to radi??

Ivane stvar je baš takva kako je sve objašnjeno. Teoriju zavjere nisam ja spomenuo. Igrač nije dobio još nikakvo objašnjenje, u tome i jeste problem. I dalje ne znamo zašto je igrač bio blokiran i kako je moguće da sa dva naloga nestane zlato, a potom da se isto pojavi. Nije ništa izmišljeno niti dodato.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #35 послато: децембар 28, 2013, 10:03:45 пре подне »
Aki znam da ces terati pricu do kraja,pa i ne komentarisem,tema je malo komplikovana.mada je retko ko uspeo da istera do kraja,ali srecno  :)
« Последња измена: децембар 28, 2013, 10:31:27 пре подне madjasrbija »

Ван мреже SAJONAC

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 123
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #36 послато: децембар 28, 2013, 19:58:19 поподне »
ma dzabe kukomace nista nece uraditi ko sto do sad niko i nije  :-[

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #37 послато: децембар 28, 2013, 20:14:29 поподне »
Ko zna, možda budu prvi

Ван мреже SAJONAC

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 123
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #38 послато: децембар 28, 2013, 23:28:08 поподне »
heheh bas bi voleo da vidim da vrate sve i dvorce i zlato pus izgubljenu vojsku  ;D

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #39 послато: децембар 28, 2013, 23:31:54 поподне »
Ma medalja odma, nema potrebe za vraćanjem zamkova i vojske

JaSamZIR

  • Гост
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #40 послато: фебруар 04, 2014, 15:14:33 поподне »
haha zlajooo prodao si dusu zajebu :D
a pricao si da cu to ja uraditi :D

Ван мреже zlatkot

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #41 послато: фебруар 06, 2014, 14:03:37 поподне »
neeeeeeeeeeeeee...bili su u pravu

Ван мреже zlatkot

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #42 послато: фебруар 06, 2014, 14:05:11 поподне »
mada se kajem zbog svega!!!!

Ван мреже JustAnAussie

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #43 послато: фебруар 19, 2014, 19:21:26 поподне »
Ima ko dobije nazad sve što poželi i pa i više. I izgubljenu vojsku i obustavu kredita i dijamante i još po koji ban za konkurenciju po narudžbini i još se javno na svojim nalozima u komentarima hvale kako i sa kojih su sve naloga sj**ali one koje oni smatraju neprijateljima (koliko se sećam zabranjeno je imati više od jednog naloga, doduše izgleda sam zaboravio da za određene ne važe pravila koja važe za većinu) i kako su sa ukradenim šiframa ulazili na tuđe naloge za vreme rata ali "samo da čitaju tribun i zaposle stanovništvo". Otvoreno i bez ikakvog straha se smeju celoj eri u lice, ima svašta ovde i kojekakve stvari se mogu očekivati, ništa ne treba da čudi. Samo treba biti u dobrom savezu nad kojim bdi "anđeo čuvar" i sve se može, čak ne moraš da znaš ni da igraš. I nemoj da mi neko kaže kako "treba sve prijaviti i rešiće se bla bla bla" jer je to bla bla bla i ismejavanje nas koji smo u običnim savezima nad kojima ne bdi "ruka sreće". U svakom slučaju ovo mi je treća era koju igram, u prvoj mi je najdalje napušteno bilo na preko 500 IM, u prošloj oko 300 IM a u ovoj je najdalje na ispod 200 IM. Pogodite zašto, slučajno ili kao posledica ovog o čemu pišem. Dobronamerni će reći slučajno a oni koji su dole "na terenu" znaju zašto. I ja znam zašto. Pošto će moj savez posle dve osvojene medalje i na putu da osvoji treću verovatno kolektivno napustiti i svet i Imperiju u sledećoj eri će se sve odvijati u krugu od 100 IM, e to će onda biti taman era po meri ovih o kojima sam gore pisao.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: blokiranje igrača i nestanak zlata (mogući bug u igri)
« Одговор #44 послато: фебруар 19, 2014, 19:42:44 поподне »
Ima ko dobije nazad sve što poželi i pa i više. I izgubljenu vojsku i obustavu kredita i dijamante i još po koji ban za konkurenciju po narudžbini i još se javno na svojim nalozima u komentarima hvale kako i sa kojih su sve naloga sj**ali one koje oni smatraju neprijateljima (koliko se sećam zabranjeno je imati više od jednog naloga, doduše izgleda sam zaboravio da za određene ne važe pravila koja važe za većinu) i kako su sa ukradenim šiframa ulazili na tuđe naloge za vreme rata ali "samo da čitaju tribun i zaposle stanovništvo". Otvoreno i bez ikakvog straha se smeju celoj eri u lice, ima svašta ovde i kojekakve stvari se mogu očekivati, ništa ne treba da čudi. Samo treba biti u dobrom savezu nad kojim bdi "anđeo čuvar" i sve se može, čak ne moraš da znaš ni da igraš. I nemoj da mi neko kaže kako "treba sve prijaviti i rešiće se bla bla bla" jer je to bla bla bla i ismejavanje nas koji smo u običnim savezima nad kojima ne bdi "ruka sreće". U svakom slučaju ovo mi je treća era koju igram, u prvoj mi je najdalje napušteno bilo na preko 500 IM, u prošloj oko 300 IM a u ovoj je najdalje na ispod 200 IM. Pogodite zašto, slučajno ili kao posledica ovog o čemu pišem. Dobronamerni će reći slučajno a oni koji su dole "na terenu" znaju zašto. I ja znam zašto. Pošto će moj savez posle dve osvojene medalje i na putu da osvoji treću verovatno kolektivno napustiti i svet i Imperiju u sledećoj eri će se sve odvijati u krugu od 100 IM, e to će onda biti taman era po meri ovih o kojima sam gore pisao.
Број играча у верзији-5 се смањује то смо сви приметили разлог је отварање верзије 6 коју можете и ви да играте  ако желите.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6