Аутор Тема: Konjicki strelci  (Прочитано 3053 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже CraZyjovan

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #15 послато: новембар 02, 2012, 23:48:50 поподне »
hahahhahaha.  ;D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #16 послато: новембар 02, 2012, 23:49:40 поподне »
vratite se na srpski spam pa da caskamo...to je namenjeno necem drugom...

Ван мреже lorder

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #17 послато: новембар 10, 2012, 21:04:19 поподне »
a za moral sta da kucam kad napadam sta protivniku da stavim ako je nomad ili ako je imperijan

Ван мреже CraZyjovan

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #18 послато: новембар 27, 2012, 20:13:49 поподне »
Ja mislim da moral nema veze sa imperijanima i nomadima. Al mozda i gresim. Ja kad napadam nekog, uvek mu stavim da ima vise morala od mene i to za 20-30... I ako simulator kaze da dobijam ni ne razmisljam dalje, napadam odma.

delija1995

  • Гост
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #19 послато: новембар 27, 2012, 20:15:53 поподне »
ima veze moral sa rasom moral imperialaca je manji od morala nomada

le$a

  • Гост
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #20 послато: новембар 28, 2012, 02:54:15 пре подне »
Ranije nisam imao problema kopljanicima,pa sam hteo da pitam koliko se isplati ili koliko su efikasni konjicki strelic da se salju uz tesku  konjicu na teske kopljanike,posto sam cuo da oni pretezno idu sa bokova,i da pri napadu na poprilicno veci broj teskih kopljanika nece imati nekog efekta.
Resenje je prosto. Konjicni strelci ti mogu veoma pomoci protiv teskih kopljanika ako ih znas dobro iskoristiti i za pobedu ti nece trebati veliko broj konjickih strelaca. Pretpostavljam da si istrazio prvi nivo taktike ako nisi onda ucini to zato sto je prvi nivo taktike kao sto verovatni i sam znas "jak centar"  i moze ti veoma pomoci i borbi protiv teskih kopljanika. Konjicki strelci vise napadaju bokove zato ti treba taktika jak centar da se tvoja vojska ne bih raspala u centru i time izgubio bitku zbog morala. Konjicki strelci a bokovima ce poraziti teske kopljanike a jak centar ce uspeti da porazi teske kopljanike u centru.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #21 послато: децембар 12, 2012, 14:40:22 поподне »
Ranije nisam imao problema kopljanicima,pa sam hteo da pitam koliko se isplati ili koliko su efikasni konjicki strelic da se salju uz tesku  konjicu na teske kopljanike,posto sam cuo da oni pretezno idu sa bokova,i da pri napadu na poprilicno veci broj teskih kopljanika nece imati nekog efekta.

Мој савет ти је да се не фокусираш на коњичке стрелце у битци као неко ко ће решити исход. Коњички стрелци по мени имају главну улогу ту, што су најбржи и што имају велику снагу пљачкања. У биткама, коњички стрелци врло брзо умиру ма у коликим количинама да их поседујеш, што можеш да провериш у симулатору... Тако да ја бих пре, у случају да гањаш некога са много копљаника, пре ишао на то да направим више стрела или балисти него што би правио коњичке стреле...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже lignjoslav

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #22 послато: децембар 24, 2012, 00:50:41 пре подне »
Protiv kopljanika su ti najdjelotvorniji strijelci i macevaoci, to vjerovatno znas. Konjicki strijelci su ti najbolja jedinica za pljacke i to vjerovatno znas, e sad jbg kazes da su ti spori strijelci, tacnije duze putujes, onda jednostavno kartografiju podigni malo, ali takodje pazi da imas full off. :P

Ван мреже dr86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #23 послато: јануар 22, 2013, 08:51:54 пре подне »
Мој савет ти је да се не фокусираш на коњичке стрелце у битци као неко ко ће решити исход. Коњички стрелци по мени имају главну улогу ту, што су најбржи и што имају велику снагу пљачкања. У биткама, коњички стрелци врло брзо умиру ма у коликим количинама да их поседујеш, што можеш да провериш у симулатору... Тако да ја бих пре, у случају да гањаш некога са много копљаника, пре ишао на то да направим више стрела или балисти него што би правио коњичке стреле...

da da

Ван мреже dr86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Konjicki strelci
« Одговор #24 послато: јануар 22, 2013, 08:55:23 пре подне »