Аутор Тема: Интервјуи са нашим репрезентативцима  (Прочитано 13518 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vinda01

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #255 послато: јул 22, 2013, 13:58:13 поподне »
Mrkice jeli to nekog diras :D :P  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #256 послато: јул 22, 2013, 14:00:17 поподне »
Mrkice jeli to nekog diras :D :P  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ko, ja?? ma ni u ludilu... :P

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #257 послато: јул 22, 2013, 15:47:17 поподне »
http://www.youtube.com/user/ImperiaOnlineChannel
evo pojavila se i 3 epizoda o SP,konacno malo reci o Srbiji i vasim ratovima  :) sta ce biti tek kad prave sledeci  :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #258 послато: јул 23, 2013, 04:12:54 пре подне »
ja ne mogu cutat :D nisam bio tu 3 dana kad je polemika pochela :(  pa cu tako napisati shta imam :D

kokocar :) prichash ti si se uwrijedio ?? ajde sad mi pojasni zashto (narawno ako owo ikada prochitash  :P ) ...reporteri pishu onako kako misle da treba..kako znaju..kao nowinari npr...imaju uwid u grafikon na sajtu...brojke bla bla...informacija nije pregrsht..imaju par soba za pitanja..kada ix postawe odgowor dobiju..sad to shto nas pitaju to je wezano za nas :) dakle informacije nisu obilne...i oni pishu na osnowu tix informacija koje imaju...to waljda znash :) i ja sam imao zamjerke na pisanje pojedinix ali wishe i ne obracam paznju :)
 Sada :) ako se iko treba naci uwrijedjenim to smo mi...da ochekujesh od nekog ko je predstawnik neke reprezentacije da pljuje i omalowazawa neke druge je mnogo bljak :) jedina adekwatna rijech koju sam za owo nashao je bljak :) odwratno licemjerno iritantno itd su blage rijechi :) znachi swe shto si napisao eto o nama za mene je bljak :) ja kao ni ostali reprezentatiwci srbije jednom nisu niti tebe niti xrwatsku pa ni druge reprezentacije uzeli u usta... :) jer ne dolichi to...ajde da je neko drugi to pisao ko uopshte ne uchestwuje tamo...ali nema weze :)
 dalje..bugari jesu drzali pod napadom brazilce..i wi ste ix drzali...mi smo im objawili rat i uradili smo shto se uradilo...dakle to nije za potcenjiwanje...ti igrachi shto su nawatani sa nashe strane nisu retardi...mislim :) nebitno :) da li smo najgora ili najbolja reprezentacija u to ne treba zalaziti...niti smatram da smo najbolja niti smatram da smo najgora :) ali na tebi to nije da prichash :) prijawilo se igracha u kwalifikacijama dosta...pa su proshli oni koji su proshli :)

Ван мреже carlinjo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +3/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #259 послато: јул 23, 2013, 07:37:00 пре подне »
ja ne mogu cutat :D nisam bio tu 3 dana kad je polemika pochela :(  pa cu tako napisati shta imam :D

kokocar :) prichash ti si se uwrijedio ?? ajde sad mi pojasni zashto (narawno ako owo ikada prochitash  :P ) ...reporteri pishu onako kako misle da treba..kako znaju..kao nowinari npr...imaju uwid u grafikon na sajtu...brojke bla bla...informacija nije pregrsht..imaju par soba za pitanja..kada ix postawe odgowor dobiju..sad to shto nas pitaju to je wezano za nas :) dakle informacije nisu obilne...i oni pishu na osnowu tix informacija koje imaju...to waljda znash :) i ja sam imao zamjerke na pisanje pojedinix ali wishe i ne obracam paznju :)
 Sada :) ako se iko treba naci uwrijedjenim to smo mi...da ochekujesh od nekog ko je predstawnik neke reprezentacije da pljuje i omalowazawa neke druge je mnogo bljak :) jedina adekwatna rijech koju sam za owo nashao je bljak :) odwratno licemjerno iritantno itd su blage rijechi :) znachi swe shto si napisao eto o nama za mene je bljak :) ja kao ni ostali reprezentatiwci srbije jednom nisu niti tebe niti xrwatsku pa ni druge reprezentacije uzeli u usta... :) jer ne dolichi to...ajde da je neko drugi to pisao ko uopshte ne uchestwuje tamo...ali nema weze :)
 dalje..bugari jesu drzali pod napadom brazilce..i wi ste ix drzali...mi smo im objawili rat i uradili smo shto se uradilo...dakle to nije za potcenjiwanje...ti igrachi shto su nawatani sa nashe strane nisu retardi...mislim :) nebitno :) da li smo najgora ili najbolja reprezentacija u to ne treba zalaziti...niti smatram da smo najbolja niti smatram da smo najgora :) ali na tebi to nije da prichash :) prijawilo se igracha u kwalifikacijama dosta...pa su proshli oni koji su proshli :)
  Slažem se sa yodom :) nek i on koju pametnu bubne ;D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #260 послато: јул 23, 2013, 08:41:53 пре подне »
swaka ti je u meni kao kod Njegosha  :P  :D

Ван мреже pro-lupo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #261 послато: јул 23, 2013, 09:41:56 пре подне »
evo rumunske vojske iz dvorca ako nekog zanima  :P  http://clip2net.com/s/5r6cNp

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #262 послато: јул 23, 2013, 17:29:13 поподне »
Jel to imamo nervoznog komsiju ili smo imali  :D Usput da pitam ocel biti rata skoro :D     

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #263 послато: јул 24, 2013, 18:53:56 поподне »
Iako su neki govorili da cemo ove silne ratove zapamtiti samo mi ..kako u real zivotu tako i na igrici..taj izgleda nije bio na casaovima istorije... dok druge zemlje sa ljubomorom posmatraju nase pesme jer njiovi nemaju sta da pisu, citaju nase ratnicke reportaze jer kod njih nema sta za procitati ... o nama pricaju drugi i sa divljenjem posmatraju nase uspehe.

od Americkog tima  http://prntscr.com/1h18qh

https://www.youtube.com/watch?v=v1yLR5hah3g

tako da cu poruciti tom koji je izjavio da smo mi pamtimo nase ratove... da ramzmisli opet.

Zahvalio bi se nasim reporterima sto su ovo Svetsko prvenstvo ulepsali svojim reportazama, pesmicama i porucio bi da ostanemo pristojni do kraja i da ne pravimo nikakve ispade, mogu samo da nam zavide i nista vise
« Последња измена: јул 24, 2013, 19:11:11 поподне majstorinho87 »

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #264 послато: јул 24, 2013, 19:33:51 поподне »
Potpuno si upravu majstorinho87.
Ja lično mislim da se ovo prvenstvo bolje nije moglo ni odigrati kada se uzme u obzir koliko ste dija imali na raspolaganju a koliko ostali............ Svaka čast  :) ;) :D ;D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #265 послато: јул 26, 2013, 00:33:51 пре подне »
bitka od 13m eko bodova  ??? ko je imao tu cast,zna li se ??

Ван мреже nik12

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #266 послато: јул 26, 2013, 00:50:07 пре подне »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #267 послато: јул 26, 2013, 10:37:52 пре подне »
http://prntscr.com/1hl6x6
nasao sam je,sa bugarskog foruma,iako mnogo vise izgubljenih eko bodova,i manje vojnih,ali opet medalja za bichenzi  ;D

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #268 послато: јул 26, 2013, 11:14:01 пре подне »
svaka cast jebote koje filange je imo ovaj poljak

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #269 послато: јул 26, 2013, 11:20:47 пре подне »
jbg al zbog njih mnogo vece gubitke bichu  :)
kako se prate forumi sto se tice kolega reportera iz ostalih zemalja,odmah se sve vidi i prenosi  ;D