Аутор Тема: Izveštaj bitke  (Прочитано 718 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Izveštaj bitke
« послато: август 02, 2015, 01:08:56 пре подне »
Zdravo ljudi,

Poslao sam pitanje i moderatorima ali niko mi još nije odgovorio pa ako neko može da mi objasni:

Poslao sam vojsku u opsadu tvrđave i nije mi prvi put da izgubim u napadu ali ovo mi je stvarno nejasno, pre svega zbog izveštaja koji ovako izgleda:

http://prntscr.com/7zr1g7

http://prntscr.com/7zr32x

Eto, to je sve što ja mogu da vidim. Niti ima bitke na polju, niti ima opsade tvrđave tako da čovek može pomisliti - ko zna koju je tvrđavu napao, a tvrđava je bila nivo 3 bez rovova, zidina, kula i vojske, sva ova vojska je bila na polju. Igram nekoliko godina i prvi put vidim ovakav izveštaj, ako se to može nazvati izveštajem (jedino da sam napao tvrđavu utvaru), tako da mi nije ni jasno zašto sam izgubio.

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #1 послато: август 02, 2015, 01:15:17 пре подне »
Поздрав, овде је евидентно да си изгубио због морала али овакав извештај после битке са играчем и ја први пут видим  :o :o
Овакав је у битци против варварског кампа, али против свега осталог има оно битка на пољу, опсада тврђаве итд, знаш о чему причам.  :o
Ништа друго не могу да помогнем осим да ти кажем да то пошаљеш на мејл и да сачекаш одговор.
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #2 послато: август 02, 2015, 01:23:32 пре подне »
Sve znam ali ne znam gde i zašto sam izgubio toliko moral.

Na koji mejl misliš, ja poslao poruke Martini i Normal-u?

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #3 послато: август 02, 2015, 01:26:33 пре подне »
Пријави то на овај мејл
support_rs@imperialsupport.org
Овде ти је званична пријава. Наведи корисничко име и број света и приложи слике и образложење као што си овде написао
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #4 послато: август 02, 2015, 01:27:59 пре подне »
Hvala Čovek!

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #5 послато: август 02, 2015, 01:32:15 пре подне »
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #6 послато: август 02, 2015, 02:20:15 пре подне »
Nisi prošao polje,koliko se da videti...imaš jaču vojsku ali on ima bonus na prestonicu (istraživanja,generala,mogući premijum...)

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #7 послато: август 02, 2015, 05:47:21 пре подне »
Sve bih ja to voleo da vidim u izveštaju kojeg ovde nema, a što se tiče generala to sam postavio, to se vidi - njegov general ima u ovom slučaju korisnu samo ovu urođenu osobinu koja je 4% i to je sve, a možeš da vidiš i mog generala: ove dve urođene su konjica 10% + 15% , napad  urođeno 4% + 6%...ja nisam premijum igrač, a on i tada kao i sada ima manje ekonom. bodova od mene, bez problema ga špijam i ne bih rekao da je premijum igrač ali to ne mogu znati...jedino ta istraživanja ali prema bodovima i to mi je pod znakom pitanja...u svakom slučaju je baš čudno da se poklope  meni sumnjiv ishod bitke i evidentno neregularan izveštaj. Jesi ti imao nekada ovakav izveštaj nakon napada na drugog igrača?

Ван мреже Sofronijevic

  • http://prntscr.com/7yhqdw
  • Наредник
  • **
  • Поруке: 70
  • Углед: +7/-3
  • http://prntscr.com/7yhqdw
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #8 послато: август 02, 2015, 11:47:06 пре подне »
bez problema ga špijam i ne bih rekao da je premijum igrač ali to ne mogu znati

Nisam iz price u kojoj je v6 u pitanju , ali iz ovog komentara dolazim do zakljucka da ako neko ima premijum teze ga spijaju u v6 ???? :O    ili sam to pogresno razumeo :D
« Последња измена: август 02, 2015, 11:47:48 пре подне Sofronijevic »

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #9 послато: август 02, 2015, 12:41:26 поподне »
Nisam iz price u kojoj je v6 u pitanju , ali iz ovog komentara dolazim do zakljucka da ako neko ima premijum teze ga spijaju u v6 ???? :O    ili sam to pogresno razumeo :D
Погрешно си разумео.  ;)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже Sofronijevic

  • http://prntscr.com/7yhqdw
  • Наредник
  • **
  • Поруке: 70
  • Углед: +7/-3
  • http://prntscr.com/7yhqdw
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #10 послато: август 02, 2015, 12:55:06 поподне »
Dobro je :D :D :D

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #11 послато: август 02, 2015, 14:11:48 поподне »
Sve bih ja to voleo da vidim u izveštaju kojeg ovde nema, a što se tiče generala to sam postavio, to se vidi - njegov general ima u ovom slučaju korisnu samo ovu urođenu osobinu koja je 4% i to je sve, a možeš da vidiš i mog generala: ove dve urođene su konjica 10% + 15% , napad  urođeno 4% + 6%...ja nisam premijum igrač, a on i tada kao i sada ima manje ekonom. bodova od mene, bez problema ga špijam i ne bih rekao da je premijum igrač ali to ne mogu znati...jedino ta istraživanja ali prema bodovima i to mi je pod znakom pitanja...u svakom slučaju je baš čudno da se poklope  meni sumnjiv ishod bitke i evidentno neregularan izveštaj. Jesi ti imao nekada ovakav izveštaj nakon napada na drugog igrača?
Ja stvarno ne vidim ništa neregularno kod izveštaja. U ranoj fazi igre (npr.)jedan oklop više u savezu i na ličnom planu može da znači 200% a to se na bodove odražava minimalno...poslao si opsadu ali nisi prošao polje i to je to. Redovna pojava. Ok,imaš više vojske ali on ima bonus na prestonicu,sa generalima si malo bolji ali to pada u vodu ako je njegovo vojno istraživanje jače. Savez (njegov) može da ima po dva nivoa v.istraživanja a vi ste, recimo jurili administraciju ili proizvodnju (ili još niste ni postavili porez da se "igrači razvijaju pa će posle kad ojačamo") ...i da,nažalost-imao sam i ja nekoliko puta ovakav izveštaj-pošaljem opsadu a baja mi izbaci vojsku na polje koja me unakazi pa i ne vidim zid :(

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #12 послато: август 02, 2015, 14:44:13 поподне »
Pa ne znam što bi premijum igrač imao bednu tvrđu, dva nivoa slabiju tvrđu od mene, nikakvu kontrašpijunažu, slabiju vojsku i manje provincija, a počeo je pre mene i vidim da igra jer ga špijam - dakle, neki su pogrešno razumeli.
Ali ovo je važno - ako je neko već imao ovakav izveštaj onda to je to, nema šta da se dalje diskutuje, nije bag nego jednostavno izgubljena bitka i mogu samo da pizdim na sebe što nisam poslao još konjice malo. Ali, eto, jednostavno nisam imao do sada ovakav izveštaj. Misterija rešena.

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #13 послато: август 02, 2015, 14:47:17 поподне »
Hvala za korisne odgovore.

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Izveštaj bitke
« Одговор #14 послато: август 02, 2015, 16:58:04 поподне »
Pazi,ja ne tvrdim da je bitka ispravna-samo sam dao moguća rešenja i odgovore. Da li on stvarno ima premijum i jača lična i sav. istraživanja to je nagadjanje.