Аутор Тема: realm 105  (Прочитано 1753 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #15 послато: децембар 27, 2012, 17:11:10 поподне »
 Marko Tasic






To support@imperialsupport.org
 My name is Marko Tasic  .   I want to report some cheaters in r105   my account there is Demar




We are in finishing  of realm but alliance MaX__ZajeB_____ set up war for war income with  alliance   GameOfThrones  . They set up 2 wars  look at this. http://clip2net.com/s/2DLVz


in the name of Justice i report this  2 wars  against this 2 alliance because players after setup this wars grow so fast and build army form resources.


Player mikac0901   and icemannnn  was banned in Saturday but somebody unbanned them in  Sunday .


    mikac0901  in  4 am in Sunday 23.12.2012 have  8.5 m net poens in   6 am he have 10.5 m  so he after that he was  banned ,  and was unbanned in 10 am.   he donated army in alliance because we are in end of realm.


I call for justice and rules what you write and that is strict rule.
If you are punished, it is because some of the following crimes:

 - multiaccounting
 - account pushing
 - fixed battles
 - illegal trade
 - offensive messages
 - offensive profile
 - extreme Forum rules violation

The punishments vary from locking the player's account for 48 hours (the account CAN be attacked by others), locking the account for 1 year (the account CAN be attacked by others), and blocking the account (as if it doesn't exist anymore).




So we here have not one account pushing we have multi account pushing  .


I demand in a name of honest player  who watch this and cant believe that IO admins don't doing anything. 

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #16 послато: децембар 27, 2012, 17:15:50 поподне »
http://clip2net.com/s/2EoZG   I jos me ovaj zavlaci ...... E jadni smo kao narod neka dokle god ima neko da  nas farba farbace nas .

Pozivam Javno sve Srpske i Crnogorske Igrace IO  da od danas ne kupuju dijamante jer neko od administartora uglavnom pomaze tudje naloge. On moze sve moze da im ubaci 10 k dijamanata po nalozima .Moze da im vrati vojsku koju smo im potkukli. Moze da zazmuri kada oni varaju.  Ljudi nemoj da bacate novac na dijamate samo tako oni koji nas ovde farbaju i mazu dobijaju platu.....

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #17 послато: децембар 27, 2012, 17:17:23 поподне »
mi cekamo obicni odgovor 5 dana zbog odmora a njima se vojska vrati za 24 sata... i nije krum vratio vojsku nego tiger: http://prntscr.com/nbi9m i o cemu mi ovde pricamo... da mi je znati...

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #18 послато: децембар 27, 2012, 17:21:34 поподне »
Pa vidis da su ovi nasi administartori i moderatori misevi ...... Cute i trpe ..... Niko glas da podinge 
 

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #19 послато: децембар 27, 2012, 17:25:06 поподне »
Био сам и ја у сличној ситуацији, исто сам веровао да сам био оштећен, окренуо сам цео ИО наопачке, контактирао све људе који раде за ИО јер сам био убеђен да смо били оштећени. Али на крају после неког времена када се то заборави и слегне, схватиш да си и ти сам могао боље и искусније да одиграш и да није све тако као што се чини у налету адреналина и да си могао да победиш и упркос томе што су те рецимо админи ''оштетили''...

Опет кажем да ће увек постојати неухвативи преваранти, и да се око тога ништа не може урадити... Имаш пример и у реалном животу, пљачкашка банда Пинк Пантери, они уђу, украду многооо милиона и оштете многе људе због тога, и онда ти дођеш и пљујеш по полицији, инспекторима и свима надлежнима што их не ухвате, али они су просто неухвативи и око тога се ништа не може... Иста прича ти је и на Империји...

Желим вам све најбоље, и да ако је могуће да се опоравите од тога и освојите медаљу. Заинатите се, покажите Српски инат и победите их упркос томе што варају, а верујте ми, да сви преваратни варају јер другачије не знају... Уколико имате знања и искуства као што кажете, верујем да ћете их победити! afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #20 послато: децембар 27, 2012, 17:25:30 поподне »
Pa vidis da su ovi nasi administartori i moderatori misevi ...... Cute i trpe ..... Niko glas da podinge

Прва и последња опомена за вређање Модератора!
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #21 послато: децембар 27, 2012, 17:27:20 поподне »
Pa banuj me sta da ti kazem zao mi je sto sam vam pomagao na svetskom prvenstu ....... kad ste takvi ljudi ....

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #22 послато: децембар 27, 2012, 17:29:06 поподне »
Pa banuj me sta da ti kazem zao mi je sto sam vam pomagao na svetskom prvenstu ....... kad ste takvi ljudi ....

Нема потребе да вређаш некога ко нема везе са тим. Ја сам ту да вам помогнем ако могу, а не да вам одмажем... С' тога, није лепо вређати некога ко покушава да помогне... ;)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #23 послато: децембар 27, 2012, 17:29:24 поподне »
mislim objasnjenje da su na odmoru ne pije vodu... samo su za nas na odmoru... kompletna bugarska i srbija se odmara i nema niko da odgovori na nase mailove a na njihove ima, ma ne samo da odgovori nego se sve zivo kao isproverava i zakljuce da su acc hakovani i vojska im se vrati i sve moze u roku od 24 sata... ma daj, pa nismo mala deca... uostalom mozda su sami sebi hakovali acc ajde dokazite da smo mi hakovali i samo tada i samo tada im mozete vratiti vojsku ako nam dokazete da smo mi hakovali jer kada njima vratite vojsku nas ostecujete ne samo u vojsci nego i u vremenu... akcija se ne organizuje za 5 minuta jer je potrebno cjelodnevno pracenje ko je online, ko je offline, ko ce sa druge strane paziti vojsku a ko ne... i normalno je da se ide kada sa druge strane stoji najmanje sposoban koji moze odraditi odbranu....

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #24 послато: децембар 27, 2012, 17:30:58 поподне »
Ma daco nije hakovan nalog sam je dao svoju sifru jednom liku jer se pokajao sto igra za hrvate i sto nas psuju. Sam je sve odradio ali oni imaju Tigra a mi nemamo nikog.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: realm 105
« Одговор #25 послато: децембар 27, 2012, 17:37:20 поподне »
Ma daco nije hakovan nalog sam je dao svoju sifru jednom liku jer se pokajao sto igra za hrvate i sto nas psuju. Sam je sve odradio ali oni imaju Tigra a mi nemamo nikog.

Ето видиш о томе ја причам. Када се ситуација охлади дође истина на видело. Ти сада кажеш како је он дао шифру, а затим осуђујеш администраторе што су им вратили војску због хакованог налог... Једноставно су вас изиграли и надмудрили... Ова тема иде лок...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg