Аутор Тема: Diskusije o Kvalifikacijama  (Прочитано 13714 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #45 послато: јун 24, 2013, 12:38:08 поподне »
E izvini sto kasnim :D :D

Znaci sediste od bicikle....
Medjunozno guralo :D :D :D

Horus

  • Гост
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #46 послато: јун 24, 2013, 19:08:43 поподне »
imash swoj forum..tamo mozete da nas pljujete :) wama na chast...ochigledno si neki horusow pulen pa ti je takwa chast :) mada on ima obraza pa pljuje po nama na swom forumu :) a ne kao ti...ugledaj se malo na ostale suigrache i imaj respekta pa kolika god da ti je sujeta i mrznja prema drugoj naciji :)
o cemu ti to pises ??? po kome to ja pljujem ???  djecko, a , tko si ti to "nama" ??? ajde lijepo dokumentiraj ili se poklopi po usima i ne pisi gluposti :D

Horus

  • Гост
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #47 послато: јун 24, 2013, 19:10:00 поподне »
E izvini sto kasnim :D :D

Znaci sediste od bicikle....
Medjunozno guralo :D :D :D
[/quote
se kaze sic :)]

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #48 послато: јун 24, 2013, 19:21:22 поподне »
vidi ga ovaj opet ccc  :o :o :o
ajde skloni tu sramotu od slike,sto si stavio prekrila pola foruma,bas jadno  >:(

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #49 послато: јун 24, 2013, 19:28:14 поподне »
o cemu ti to pises ??? po kome to ja pljujem ???

Немораш да се правиш луд, јер овде нико није луд... Знаш ти врло добро где си пљувао по Србима... :)
Тако да ти лично, Хорусе, можеш да се мрднеш одавде, и што ти сви лепо пишу, да склониш ту бруку од слике... :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #50 послато: јун 24, 2013, 19:28:49 поподне »
i nemoj da spamujes ovu temu,glupostima.....
prebaci se na spam ako smes...

Horus

  • Гост
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #51 послато: јун 24, 2013, 19:41:24 поподне »
Немораш да се правиш луд, јер овде нико није луд... Знаш ти врло добро где си пљувао по Србима... :)
Тако да ти лично, Хорусе, можеш да се мрднеш одавде, и што ти сви лепо пишу, да склониш ту бруку од слике... :)
ja nikad nisam pljuvao po nikome zato sto je srbin. ako sam pluvao po nekom onda je to bilo zato sto nije covjek . a ako nije covjek tada me boli ona stvar dali je hrvat, srbin ili nesto trece
a ovu sliku ispod sam ja zaradio svojom igrom, ako ti imas slicnu slobodno je stavi.
i zao mi je sto se nisam kod vas prijavio za kvalifikacije pa da vidite kako se igra 8) 8)

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #52 послато: јун 24, 2013, 19:45:34 поподне »
e stvarno smaras,ako te nesto boli idi kod mileta mehanicara,a sad lepo se udalji od ove teme...
sto se tice tih medalja,svi znaju ljubis malo turke,malo bugare u pozadinu i to je sav trud,svaka cast  :D
i neznam zasto uopste mislis da su kvalifikacije realno stanje znanja igraca  :o
« Последња измена: јун 24, 2013, 20:41:14 поподне madjasrbija »

Horus

  • Гост
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #53 послато: јун 24, 2013, 22:06:12 поподне »
e stvarno smaras,ako te nesto boli idi kod mileta mehanicara,a sad lepo se udalji od ove teme...
sto se tice tih medalja,svi znaju ljubis malo turke,malo bugare u pozadinu i to je sav trud,svaka cast  :D
i neznam zasto uopste mislis da su kvalifikacije realno stanje znanja igraca  :o
nije mi jasna ova fora s miletom ;D ;D
kvalifikacije su realno stanje igraca iz vise razloga.kao prvo ne mozes napraviti 5 racuna pa pumpati u jedan, kao sto to radis u klasicnim svijetovima. ne mozes raznim muljazama na trzistu dolaziti do resursa, ne mozes dogovarati napade i tako pumpati vojne bodove i cast kao sto to radis u klasicnim svijetovima. kada krenu napadi na sve 4 provincije onda ce se vidjeti tko je pravi igrac i dali si napravio dobar balans izmedju ekonomije i vojske, tj tko ce na kraju imati najmanje poraza. jer ako nemas znanje na kraju ti ni dije ne pomazu, samo znanje :)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #54 послато: јун 24, 2013, 22:07:41 поподне »
Хвала ти очи си нам отворио, да није тебе било умрли би у незнању  ;D ;D ;D ;D

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Horus

  • Гост
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #55 послато: јун 24, 2013, 22:14:02 поподне »
Хвала ти очи си нам отворио, да није тебе било умрли би у незнању  ;D ;D ;D ;D
drago mi je da sam pomogao :) covjek je pitao, najmanje sto sam mogao je da mu odgovorim ako znam. ne brini, dok sam tu mozes pitati sve vezano za IO , ti rado pomognem :)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #56 послато: јун 24, 2013, 22:20:52 поподне »
Е баш ми је драго да је тако " велики познавалац" Империје дошао код нас на форум ... а што се тиче питања веруј ми да има овде довољно оних који знају доста о Империји тако да нам није потребна твоја помоћ, а и уосталом мислим да је ова тема отворена за дискусије о квалификацијама а не за монологе Хоруса...

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #57 послато: јун 25, 2013, 00:52:36 пре подне »
ti sto se hvalis idi u hrvatsku pa tamo kaci to po forumima i odjebi odavde

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #58 послато: јун 25, 2013, 01:21:06 пре подне »
Hours, bio si mi gotivan prvi put :D
A sad vec kreces da se preterano pravis pametan...

i gde je sajber?? on je gotivac :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #59 послато: јун 25, 2013, 02:56:53 пре подне »
Citat: bronhy na Lipanj 06, 2013, 11:34:56
to samo dokazuje koji smo kreteni.... gle bosnu... srbiju... crnu goru... tamo da igraš sa 100 dija si car... još ako imaš premium...

"i daj mi reci sto ce oni na SPu   sto ce srbi s 50 000 diija kad ih neznaju trositi. nasi sad uce kako najbolje potrositi dije da budu uigrani za SP"

ewo za horusa...ti si tolika intelektuala pa znash kako se koriste dije...niko to drugi ne zna sem ti...bambi za tebe :) i josh pitash dje pljujesh...najweci retard..pa bio on iz tunguzije zna to odradit...50k dija welish shta ce nama....aj shta ce tebi 50k dija (pretenzijo za wodju),ondosno shta ce twojima 50k dija..ili ti shta ce tachno tebi 3333 dija da dignesh arhitekturu i uniwerzitet na lvl 40 i da tamo glawu otwarash kako si ti igrachina ponos hrwatske nacije (a swi te se stide) ... ajde umnice...daj nam ti sawjet kako to potoshit..mani se horuse te priche...ewo ako ti niko nije reko na hrwatski forum ja cu ti reci...nisi najpametniji..nisi najbolji....ti sada opet mozesh imati 100m eb na swetskom wishe od mene ja tebi nebi priznao pa da se userem u gace :)

a mrki :) reporteri..ja se nebi ni prijawio kod was :) zashto...cirilica je moje pismo...nijw latinica...sad to shto neki kwazi "crnogorci" (dodushe djeca od 12 godina) zele imat koji dijamant wishe...pa shhto ne probat upasti kod was,,,bolje sumirajmo swe i gledajmo ocemo li zajedno shta chinjeti ili ce biti kao proshle godine...ako se zeli neka saradnja reci jawno...