Аутор Тема: totalna glupost...  (Прочитано 244 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже salinjo007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +0/-5
    • Погледај профил
totalna glupost...
« послато: јун 07, 2014, 17:19:11 поподне »
u danu sam 4-i puta bio napadnut...sirovina nisam imao a ni vojske..ali to nije smetalo da nastave brojno jaci protivnici da me napadaju...gde je tu logike igre ako vec porobljen i vojno slab budes meta da ostali dobijaju poene nekakve i nastave da napadaju... kako se odbraniti? molim pametnjakovice koji su ovo osmislili da kazu u cemu je draz ako te neko bezbroj puta napadne a ti nemas sanse da se odbranis... u kontaktu sam sa mnogima, isti problem imaju...resenje-prestati sa igrom? oni dobijaju neke jebene poene i kad nemaju sta da osvoje...cista glupost...da ste vi admini i ostali pametnjakovici na mom i mestu ostalih...kako bi se ponasali...jednostavno prestali sa igrom...gde je svrha. oni dobijaju poene i ako te u nedogled napadaju...ruse itd itd...jako sam razocaran postavkom nekih stavari u svemu...

Ван мреже salinjo007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +0/-5
    • Погледај профил
Одг: totalna glupost...
« Одговор #1 послато: јун 07, 2014, 17:19:56 поподне »
potrudite se pa mi za 6 dana odgovorite...kad vise i ne budem postojao ovde kao igrac.... 8)

Ван мреже dankan996

  • Редов
  • *
  • Поруке: 22
  • Углед: +5/-2
  • Viking!!!
    • Погледај профил
Одг: totalna glupost...
« Одговор #2 послато: јун 07, 2014, 20:21:39 поподне »
Ovo ti je ratna igrica,zato se nemoj cuditi sto te napadaju...Gradi i ti vojsku pa se brani i napadaj ili jednostavno digni zastavu...  ;D

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: totalna glupost...
« Одговор #3 послато: јун 08, 2014, 11:52:45 пре подне »
u danu sam 4-i puta bio napadnut...sirovina nisam imao a ni vojske..ali to nije smetalo da nastave brojno jaci protivnici da me napadaju...gde je tu logike igre ako vec porobljen i vojno slab budes meta da ostali dobijaju poene nekakve i nastave da napadaju... kako se odbraniti? molim pametnjakovice koji su ovo osmislili da kazu u cemu je draz ako te neko bezbroj puta napadne a ti nemas sanse da se odbranis... u kontaktu sam sa mnogima, isti problem imaju...resenje-prestati sa igrom? oni dobijaju neke jebene poene i kad nemaju sta da osvoje...cista glupost...da ste vi admini i ostali pametnjakovici na mom i mestu ostalih...kako bi se ponasali...jednostavno prestali sa igrom...gde je svrha. oni dobijaju poene i ako te u nedogled napadaju...ruse itd itd...jako sam razocaran postavkom nekih stavari u svemu...

što neko reče, ovo je ratna igra.... ALI.... Pošto nisi napisao u kom svetu igraš, ako ja pretpostavim da igraš u V6 verziji sa velikanima, i uz to imaš postavljene generale u odbrani, onda je to dovoljan razlog da te napadaju svi jer se na taj način najlakše unapređuju generali.... Zato, ako igraš u V6, proveri da li imaš generale u odbrani i ako imaš, povuci ih.... Onda, niko neće imati razlog da te napada.... ;)