Аутор Тема: Недеља 2  (Прочитано 8369 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже strah55

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 64
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #45 послато: јул 17, 2013, 22:20:55 поподне »
Наша репрезентација по статистици са званичног сајта Светског првенства се налази на десетом месту.
Али зато у власништву има један дворац и домет утицаја од 11.73%. Поред толико ратова, добијених што је битна чињеница, 5 медаља за битку дана на страни наших играча почели су и са ширењем утицаја, што значи да су на неки начин стигли на све стране..
Надам се да ће успети до краја да задрже тај дворац, ако могу да освоје и још један и да успеју да задрже своје место међу репрезентацијама које имају остварен домет утицаја на глобалној мапи.
На првом месту испред репрезентације Хрватске налази се репрезентација Румуније, док су Бразилци, на почетку такмичења суверени господари првог места, пали на седмо место без иједног дворца у власништву. Очигледно да Бразилцима тактика није јача страна ове године на такмичењу, или ја грешим...али уколико грешим видећемо на крају првенства.

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #46 послато: јул 17, 2013, 23:04:42 поподне »
Прође и репрезентација Чилеа као бос по трњу. Ником није јасно из којих побуда су објавили рат Србији али шта су тражили то су и добили. Сад би већ свима требало да буде јасно да би са мало више дијаманата наши орлови далеко догурали.
После борби са Бугарима, наша репрезентација сада има у поседу северноисточни дворац, а домет утицаја је порастао на 11,73%. ЗА сада највећи домет утицаја има Хрватска од 44,09%.
Што се табеле тиче лидерску позицију заузима репрезентација Румуније са освојених 336 518 841 бодова, не заостаје пуно ни репрезентација хрватске са 318 417 473 освојена бода, а врло су у бодовном смислу близу Италија и Турска. Наши ратници заузимају десету позицију са 107 339 927 поена.       
И поред фантастичних резултата у ратовима, проблеми са економијом из свима познатих разлога.

Ван мреже Dixi

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 74
  • Углед: +6/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #47 послато: јул 17, 2013, 23:07:00 поподне »
Тринаест дана је прошло,
на том такмичењу где је народа из целог света дошло,
Бразилце по трошењу дија уочише сви,
посматрали, гледали, пратили смо трошење и ми...

Бугари су били заостали мало,
гледали смо и то, али искрено и није нам било стало,
али зато су Србију уочили многи,
како неби, када су у ратовима били прилично строги...

Први, други, трећи....не знам ни ја више броја,
тукли су све редом, пуцали ко из војног строја,
и оне трошаџије падоше пред њима,
ратници су испали највећи, јасно је то свима...

Није да их хвалим зато што су моји,
али да су ратници јесу, и та им титула стоји.  :D

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #48 послато: јул 17, 2013, 23:37:00 поподне »
тринаести је дан светског првенства репрезентација србије заузима 10 место,са малим заостатком на остале 4 екипе које су испред њих али зато заузима 2 место по војним бодовима што је битније.Препостављамо да је велика војска донирана у дворац па су због тога пали са бодовима али без секирације опет ћемо се супроставити тиранима и изаћи као победници..

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #49 послато: јул 18, 2013, 00:39:22 пре подне »
Нисте ваљда поверовали да је неко наш донирао 5000 дијаманата? Шта вам је људи? Није ваљда да мени верујете??? Мада сада схватам нешто друго. Моћ дезинформације!! До сада сам писао само истину   ??? , а од сада ћу понекад убацити дезинформацију и збунити шпијуне у покушају да се инфилтрирају у наш табор. Када ћу писати истину, а када не, то ни ја не знам, зависи од контраобавештајних извора.
Сада истина. Ми смо имали дворац и почели смо да ширимо утицај. Како смо то радили? Па на сладећи начин. На заузети дворац смо инсталирали антене. У дворишту дворца смо саградили студио и набавили сву потребну емитерску опрему. Када смо све то повезали и инсталирали, кренули смо са емитовањем програма. Каквог? Па наравно, ИО Фарма, 48 сати рат, Све за дијаманте, Недељно поподне код Марине и Село гори, а баба се чешља. Наравно сви програми су певедени на енглески, бугарски и турски. Тако да већина такмичара може да нас прати. Поред ових емисија колажно-играног типа, емитовали смо музичке емисије у којима преовлађују народне певаљке у минићима са цепаним чарапама. Зашто баш са цепаним, немам појма тако су рекли ови из продукције. И све је било супер док се није испоставило да немамо дозволу за рад и морали су да нам заузму дворац.

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #50 послато: јул 18, 2013, 03:10:43 пре подне »
Добро вече Србијо.
Наш орао starca је расио крила и дочекао ghostbandit из Турске. Угостио га је као прави домаћин и испратио га на пут лакшег за 150 к ката и остале војске.

Тренутно стање утицаја

Неприкосновени шампион у лепљењу је hacker73 из Хрватске са 69 а прати га на другом месту Бугар Chezare са 45, треће масто у овом непопуларном такмичењу заузима Бразилац agepen са 44 пораза у нападу. Неизвесно је ко ће бити други и освојити сребрену малину.
Што се тиче ратова и Орлова, таман смо мислили да ће овај дан проћи без рата, стигла је вест из главног штаба да је објављен рат Турској.  Тренутно стање је

« Последња измена: јул 18, 2013, 03:12:01 пре подне wolkhood »

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #51 послато: јул 18, 2013, 04:18:33 пре подне »
      Добро вече тринаести дан је светског првенства . Данас је пала највеће донација до сада и то екипи Хрватске од 6500 дијаманата. Ништа ту не би било чудно , али колико смо начули донатор је из Турске.  Дијаманте је донирао ни мање ни више него тренутно први играч на ранг листи efeece . Разлог донације је да га Хрвати не би држали под нападам . Информација није званично потврђена ал где има дима има и ватре.
   Топ 10 репрзентација је следећи http://prntscr.com/1g1p4i  . Румунија и даље прва , прате је Хрватска и Италија . Изненађење су Бугари који никако да се помере са шестог места , Србија је десета на ранг листи.
   Топ 10 играча је следећи http://prntscr.com/1g1q8d. Првог на листи нећемо више ни спомињати , а чак три играча Италије је ушло међу првих 10 .
   Графикон утицаја двораца је следећи http://prntscr.com/1g1qoe . Нажалост видимо да су нам Турци отели дворац , а такође и Румуни су узели дворац Бугарима. Хрватска је прва са 44,11 % утицаја .
  Тренутно смо по трећи пут у рату са Турцима , сутра ћемо сазнати оће ли нам се низ од седам победа наставити . Само храбро орлови !!!!!!!!!!
  До следећег јављања ................................... репортер стевас

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2 дан 14 СП
« Одговор #52 послато: јул 18, 2013, 12:47:44 поподне »
Добар дан Србијо.
Као и обично у ово време јављамо се са бојишта широм света, разлог нетреба посебно спомињем јер већ и птице на грани знају да се одржава Светско првенсто у Империји онлине. Јутрост око 1:50 по локалном времену из сна ме тргао јак лавеж паса и лупа на вратима, устанем отворим врата кад испред мој пас и таман сам мислио да ми се нешто причинило кад ме он одгурну и рече "склањај се бре и шта неотвараш та врата видиш да нам турци узимају Дворац а ови наши изгледа спавају."
Ушао је и сео за комп и почео да куца и шаље поруке. Стално је брбљао нешто као: " ма где си Звездо, шта ради тај србхристов, види нема ни овог старца, па зар спава и овај бичбожији "
Након пар минута устао је и изашо ван јако залупивши врата. Ја сам запрепаштено гледо за њим неверујући шта се десило, у том моменту је зазвонио сат и пробудио ме............ Устао сам и сео за комп и погледам стварно Турци узели дворац, сад стварно незнам дали сам све сањао синоћ или је то стварно било у сваком случају желим да се извинем репрезентативцима ако их је мој пас синоћ узнемираво или слао неке безобразне поруке........... по некад се стварно чудно понаша кад се врати из биртије коју држи наш репрезентативац старца.  :) ;) :D

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #53 послато: јул 18, 2013, 13:26:43 поподне »
Добро јутро Србијо!  ;D
Јављам се директно из Софије са вестима из прве руке!
Турци нам одузеше дворац,па је зато одма уследила објава рата.Наши нажалост тренутно губе са  5 899:7 643.Ајмо орлови дрш'те се!Да напоменем да смо ми у том дворцу кренули да дижемо утицаја тако да Турци сигурно неће лако проћи.
Људи,ови момци су наш понос!Они су оно најбоље што Србија има!Најбољи играчи Империје Онлајн из Србије,15 величанствених!Зато апелујем да се они припомогну са дијамантима и наравно навијањем.
Невероватне бројке:
-Вођа репрезентације Србије,бич божји,има чак 1 048 789 војних бодова и скоро 10M убијених војника са 31 108 части!
-Тренутно најбољи на ранг листи Турчин ефееце за ових 16 дана има скоро исто онолико бодова колико је имао најбољи на прошлом светском првенству за 30 дана!
-Хрват хакер73 има 69 закуцавања!
-Бугарка глориа има 52 победе у одбрани!
-Бугарин бакодако нема пораза у одбрани!


« Последња измена: јул 18, 2013, 13:36:22 поподне SrpskiVitez007 »
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #54 послато: јул 18, 2013, 14:27:57 поподне »
Србија је  на десетом месту, не поседује више ни један дворац, и даље поседују мотивацију и изузетну посвећеност својој игри на овом Светском првенству. Морамо да напоменемо да наша репрезентација за сада има стопостотан учинак у ратовима које су имали. Седам ратова, седам победа на њиховој страни. Апеловали смо, молили, кумили, смишљали песмице да вас убедимо да издвојите неки новац и помогнете нашој репрезентацији са донирањем дијаманата.Шта још да урадимо? Помак се види, захваљујемо се неколицини људи добре воље који су разумели наше вапаје за помоћ.Такође досадашње донације су помогле али не довољно да се боримо са много јачим репрезентацијама по том питању и још једном вас позивамо да онај ко је у могућности донира дијаманте нашим репрезентативцима и помогне им да остваре резултат на текућем Светском првенству, да остваре резултат у име Србије.

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #55 послато: јул 18, 2013, 15:14:54 поподне »
Тринаести дан светског првенства и изгледа малерозан дан за све нас,нашима су Турци узели дворац а као одмазда за то наши су одмах објавили рат Турцима и надам се да ће им скупо наплатити губитак дворца.
Ако погледамо табелу економских бодова видећемо да се наши налазе на 10 месту а оно што је важније то је глобална мапа а ту нас нема само се надам да је овај губитак дворца само привремен и да ће наши репрезентативци брзо заузети други јер време лети и сви дижу нивое тврђава и храмова у дворцима и пуне их војском.
А сад да се осврнем на бриљантну игру наших репрезентативаца без изгубљеног рата и са малом количином дијаманата успевају да се одрже у врху са репрезентацијама које троше по мени ненормалне количине дијаманата и баш ме занима да постоји неки лимит колико може дијаманата да се потроши на овом првенству како би изгледала ранг листа економских бодова или ко би имао вечи утицај на глобалној мапи ја ту дилему немам тврдим да су наши репрезентативци убедљиво најбољи играчи империе на свету али оне праве империе не ове дијамантске
Небих објављивао ранг листе то су колеге репортери већ урадили само бих пожелео срећу нашим репрезентативцима и поручио им да се непредају

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #56 послато: јул 18, 2013, 16:16:12 поподне »
Људи верујете ли у бајке? Знате оно:она лепа он богат на уснама им осмех а у очима онај тупав поглед који имају заљубљени...ја верујем :) верујем и да ће нашим орловима стићи неопходне дије :) верујем и да су многи љубоморни на њихове војне успехе:) у ствари ово задње није тачно-не да верујем него сам 1000% сигурна :) знам да ће орлови дати све од себе,да ће бдети ноћима као и до сада,да ће пркосити моћнијим савезима,да ће ову екипу наших момака запамтити СП2013 као велике ратнике а не као фармере :)
Зато,пошто би ово требала да буде ратна игрица,апелујем да се размотри увођење пехара ГРАЛ РАТНИКА а може да се зове и ПЕХАР ЧАСТИ јер ратник без части не залужује да се упише у историју :)
НАПРЕД ОРЛОВИ НОВЕ ПОБЕДЕ ВАС ЧЕКАЈУ afro

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #57 послато: јул 18, 2013, 17:19:48 поподне »
Добар дан људи  наша момци су  ноћас изгубили дворац   од Турака  и сада траје рат који се надамо да ћемо добити  и  бити 8. у  низу.Наши момци  су  и даље на 10. месту  и ту  се јуначки  држе   јер   ово  више није рат   витештва  него  рат  дијаманата .Комшије Хрвати  су  преузели  1. место  на ранг  листи   и Румуне сместили  на  2. место а 3.  је Италија
 толико  за сада   са новим  вестима ускоро-............
СА  МАЧЕМ  У  РУЦИ  И СРБИЈОМ  У СРЦУ

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #58 послато: јул 18, 2013, 17:52:23 поподне »
Добар дан,још један дан СВЕТСКОГ ПРВЕНСТВА са доста промена.Србија опет у рату  ;D ;D ;D нови дан нови рат и то по трећи пут са Турцима који су нашим момцима одузели СЕВЕРО-ИСТОЧНИ ДВОРАЦ.Хрватска је престигла Румуне и сада је на првом месту ранг листе Румуни су на другом месту а Италијани су на трећем месту.Наша репрезентација и даље је на десетом месту.Наш играч bichboziji има 38м бодова а други у нашој репрезентацији је     stons13 са 12м бодова.
ДОМЕТ И УТИЦАЈ
Име савеза    Домет утицаја
Croatia    44.11%
Bulgaria    20.59%
Poland    14.91%
Turkey    12.07%
Romania    0.81%
Толико од мене за данас  ;) ;) ;)

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #59 послато: јул 18, 2013, 20:21:42 поподне »
поз поштовани  :)
за почетак опет рат,опет турци,па шта је ово,баш се закачили са османлијама,колико их тучеш они би поново,стварно постају досадни,али морало је тако,узели нам дворац,то се мора наплатити...
што се тиче ранга,сваки дан,нова промена,нови скокови,сад су хрвати први у рангу,следе румуни и италијани...затим пољска,па тек на 5 месту бугарска,слабо напредује репрезентација бугарске у односу на очекивања,али то нам доноси само још више неизвесности у тражењу победника,по чаршији се шушка,да ће победника можда одлучити и еко бодови,ако ниједан савез не постигне 60% утицаја на крају,можда и није толико за тешко поверовати у то,нема баш превише доминантних савеза у одмаку,а и на видику,биће све ово веома тесно,веома узбудљиво,останите са нама и пратите наставак,тражимо победника и путнике за бугарску по злато :)
« Последња измена: јул 18, 2013, 20:57:38 поподне madjasrbija »