Аутор Тема: Zakljucavanje acc na 15 minuta  (Прочитано 690 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже HusaR1389

  • Редов
  • *
  • Поруке: 21
  • Углед: +0/-2
  • Danas ja tebe, malo sutra ti mene
    • Погледај профил
Zakljucavanje acc na 15 minuta
« послато: јул 09, 2014, 14:03:13 поподне »
Nekolko puta sam uneo pass lose, zbog caps locka, i acc mi je zakljucan na 15 min, to je sasvim glupo jer ja mogu da pokusavam da udjem na tudji acc da bi mu ga namerno zakljucao, ili neko na moj, stvarno neposteno, trebali bi da uklonite to  :)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Zakljucavanje acc na 15 minuta
« Одговор #1 послато: јул 09, 2014, 14:54:49 поподне »
Nekolko puta sam uneo pass lose, zbog caps locka, i acc mi je zakljucan na 15 min, to je sasvim glupo jer ja mogu da pokusavam da udjem na tudji acc da bi mu ga namerno zakljucao, ili neko na moj, stvarno neposteno, trebali bi da uklonite to  :)

Замолио бих те да не отвараш свакодневно по неколико тема, постоје већ теме на форуму предвиђене за питања, предлоге и слично... тако да бих те још једном замолио да користиш већ постојеће теме које одговарају категорији питања које постављаш, пре него што се одлућиш за отварање нове теме.

А што се тиче предлога ако ти погрешиш лозинку нечијег налога са твог рачунара, и прикаже ти да је закључан налог то не значи да је закључан и његовом правом власнику за тих 15 минута.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Zakljucavanje acc na 15 minuta
« Одговор #2 послато: јул 10, 2014, 11:18:27 пре подне »
Налог је закључан у том случају само за приступ са твоје ИП адресе,док се са друге адресе може нормално приступити.

Ван мреже HusaR1389

  • Редов
  • *
  • Поруке: 21
  • Углед: +0/-2
  • Danas ja tebe, malo sutra ti mene
    • Погледај профил
Одг: Zakljucavanje acc na 15 minuta
« Одговор #3 послато: јул 10, 2014, 16:03:38 поподне »
Ok, izvinite na smetnji, lockajte temu  ;)