Аутор Тема: Империја Онлајн за iPhone  (Прочитано 3230 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Империја Онлајн за iPhone
« Одговор #15 послато: јул 01, 2013, 16:44:31 поподне »
Ne može se ući. Android aplikacija još uvek nije dorađena i nije specijalizovana još uvek za posebne svetove.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Mythirugan

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Империја Онлајн за iPhone
« Одговор #16 послато: јул 31, 2013, 21:19:01 поподне »
Ja imam Samsung Galaxy Ace plus sto znaci android telefon i skinuo sam app za imperiu. Dobro je uradjeno ovo za sada, nije hitno uraditi opis-e ali bi bilo bolje da ratovanje bude normalno. Posto recimo ja necu moci uvece da igram non stop zato mi treba na androidu imperia. :)
E da zaboravih da napomenem zasto nema "mobilisi vojsku" i tako tih bitnih a sitnih stvari? Hoce li to biti brze da malo pozovem igrace u igru? :)
« Последња измена: август 01, 2013, 00:54:06 пре подне Mythirugan »

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Империја Онлајн за iPhone
« Одговор #17 послато: август 01, 2013, 11:11:21 пре подне »
Ja imam Samsung Galaxy Ace plus sto znaci android telefon i skinuo sam app za imperiu. Dobro je uradjeno ovo za sada, nije hitno uraditi opis-e ali bi bilo bolje da ratovanje bude normalno. Posto recimo ja necu moci uvece da igram non stop zato mi treba na androidu imperia. :)
E da zaboravih da napomenem zasto nema "mobilisi vojsku" i tako tih bitnih a sitnih stvari? Hoce li to biti brze da malo pozovem igrace u igru? :)

Андроид верзија још увек није дорађена. Ускоро ћете имати потпуне функције.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Империја Онлајн за iPhone
« Одговор #18 послато: август 01, 2013, 16:03:43 поподне »
Ja imam Samsung Galaxy Ace plus sto znaci android telefon i skinuo sam app za imperiu. Dobro je uradjeno ovo za sada, nije hitno uraditi opis-e ali bi bilo bolje da ratovanje bude normalno. Posto recimo ja necu moci uvece da igram non stop zato mi treba na androidu imperia. :)
E da zaboravih da napomenem zasto nema "mobilisi vojsku" i tako tih bitnih a sitnih stvari? Hoce li to biti brze da malo pozovem igrace u igru? :)

Opcija za mobilizaciju vojske je dostupna  kada uđeš u kasarnu
mnoge opcije postoje ali treba malo savladati gde se nalaze

Ван мреже Mythirugan

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Империја Онлајн за iPhone
« Одговор #19 послато: август 01, 2013, 17:54:16 поподне »
Pronasam sam, hvala!
Da li se moze igrati normalno mislim kad bude rat i tako to mislim da se pljacka, brani i to? Skoro sam skinuo pa nisam krenuo da ratujem preto telefona, jos. :) :P

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Империја Онлајн за iPhone
« Одговор #20 послато: август 01, 2013, 20:26:06 поподне »
Ja sam navikao na eleganciju i ne mogu d aočekujem da mi telefon zamni računar još uvek ,međutim kada se setim koliko sam se patio da preko telefona uradim nešto kada je hitno a nisam pri računaru mogu reći da je aplikacija nešto fenomenalno.
Moj drug koji radi u obezbeđenju neke firme kada je u noćnoj smeni po celu noć igra sa telefona i pilično je zadovoljan

Ван мреже Mythirugan

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Империја Онлајн за iPhone
« Одговор #21 послато: август 01, 2013, 23:34:18 поподне »
Znaci moze lepo da se salju napadi i tako to? Onda super, necu spavati a i u skoli nece biti dosadno. :)

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Империја Онлајн за iPhone
« Одговор #22 послато: август 02, 2013, 04:28:28 пре подне »
Znaci moze lepo da se salju napadi i tako to? Onda super, necu spavati a i u skoli nece biti dosadno. :)

Искварише се ова данашња деца начисто  :D
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже Mythirugan

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Империја Онлајн за iPhone
« Одговор #23 послато: август 02, 2013, 16:19:01 поподне »
Deca, sledece godine komada godinica. :D