ИО II: Доба Освајања > Свет HR/RS 2(R107) [x2]

Dupli, trodupli nalozi ...

(1/8) > >>

DusanNS:
Pisem ovo i otvaram temu vezano za duple i troduple pa i vise naloga ... Naime u toku igre u ovom svetu Savez GAOL koji sam na pocetku respektovao objavi nam rat ... da bi odmah zatim cim su poceli da gube u igri .. poceli da nas napadaju sa drugih naloga gde se ispostavilo da jedan njihov igrac pod nalogom mirzanemil koristi taj i jos 2 naloga 303_nemilska i 108_Oklopna .... Zaista sam iznenadjen ovakvim nacinom igranja ... jos se isti i hvali u prepiskama sa nama da ce nas napadati i sa jos 2 druga naloga samo da dobije sifre ... Da li je stvarno u ljubavi i u ratu sve dozvoljeno??? Mozda jeste ... ali ja kao sportski radnik ovako nesto ne mogu da progutam i da svarim .... ako moze tako ajmo onda svi to da radimo ... ali gde je onda car igre ???

U prilogu ovih tvrdnji dajem i slike postova koji moje tvrdnje potvrdjuju ....


http://prntscr.com/16xw4h

Hm na zalost nesto se desava sa programom za slikanje pa mi ne moze da slika drugu prepisku pa evo sam uradio copy - paste a kada proradi program ja cu i to ubaciti

DusanNS
ako nisi primetio mi vama nismo poslali cak nijednu pljacku do sada ... to je u mom savezu na pocetku zabranjeno sa moje strane sve dok protivnik prvi ne krene djonom kao vi
пре 28 минута

DusanNS
hahahaha bolji pobedi pa kada je tako sto onda imas 3 naloga ako misiis da si bolji??? Vi ste nama rat objavili a igrate pickasto kao pickice jel to zato sto ste bolji .... iskreno od pocetka ste kao savez imali moj iskreni respect ali ovo je sto danas vidim dno dna ... ja sam momak sportski radnik i igram sportski i na live i u realu
пре 31 минута

303_nemilska
zar u ljubavi i ratu nije sve dozvoljeno samo opusteno i bez velikih rijecih to je samo igra pa neka bolji pobjedi
пре 43 минута

DusanNS
PA TI DECKO IMAS 3 NALOGA????    KOJI SI TI PACENIK
пре 44 минута

DusanNS
303 NEMILSKA = MIRZA NEMIL = 108 OKLOPNA

Следећа Приватне

Normal:
Уколико сумњаш да се ради о мултиналозима обрати се Мартини приватном поруком и то ће бити проверено...

Crvena.Zvezda:
Џаба се буниш друже, мулти налози од увек постоје, и увек ће постојати... Против тога се нико не може изборити :)

DusanNS:
Ja razumem da neko ima cuvara ... razumem i to da neko nekom svom iz saveza ako ima poverenja da svoju sifru da mu pricuva nalog i to cu razumeti ali da likovi i frikovi imaju po 2, 3, 4, 5 itd naloga, da je jedan isiti covek clan u nekoliko saveza samo sa drugim nalozima to ne mogu da razumem ... Ovde sam da se zabavim, ubijem vreme, pa Boze moj upoznao sam i divne ljude sto smatram da je najveca poenta ove igre ali lecenje sujete net manijaka to mi nije namera niti mogu da svarim ... a najvise mi ide na zivce ova medjunacionalna mrznja koja se preplice kroz igru na zalost i nju su pacenici zagadili pa eto i ovakav kao ovaj gore pomenuti ...   

Normal:
Брате, Српско Хрватски светови...ништа више не треба рећи.... то је у тим световима уобичајена појава, тако да ти је мој предлог да се не нервираш безвезе ....  ;)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију