ИО II: Доба Освајања > Свет 54 [x4]

zahtevam objašnjenje!!!

<< < (2/5) > >>

butros:
stvarno mi je nestalo 4 dijamanata da li neko zna šta se dešava i da li bih mogao da ih povratim jer mi je baš krivo skupljam ih četiri dana i da odjednom nestanu sa naloga... kako je to uopšte moguće???

butros:
i da dodam da nema niko moju šifru i da nemam čuvara naloga.. igru igram skoro tri godine i nisam ih sto posto potrošio jer trenutno zaista i nemam na šta da potrošim četiri dijamanata..

Normal:
Ок, верујем ја теби да ти је нестало, али ти кажем ја их нисам узео а није нико ни од корисника форума сигурно, с обзиром да се дереш на нас...  тако да провери са својим чуварима налога уколико их имаш или ако си некоме дао своју шифру профила. Такође провери да ниси случајно потрошио дијаманте на тренутну изградњу грађевина или тренутну регрутацију војске ( кажем случајно јер се некима дешава да  када кликћу на оне нуле у реду за изградњу грађевина и истраживања , кликну случајно и на неку грађевину или истраживање где је потребан 1 или 2 дијаманта за тренутну изградњу или истраживање ) или приликом отварања поклона у храму. Ако опет мислиш да није ништа од тога онда се обрати на имејл  support_rs@imperialsupport.org , наведи име свог корисничког налога, свет у коме играш и објасни свој проблем.

butros:
ja nikada nisam bio na ovom forumu tako da kad sam kliknuo na prijavu problema napisao sam onu prvu poruku nadajući se da će to otići administratorima kad ono šipak ispade da krivim vas ali verujte da je nenamerno... sve sam živo proverio za centralizaciju mi treba 9 dijamanata,proslave sam pokrenuo još danas,nemam nikakvu izgradnju u toku gde bih mogao i slučajno da potrošim četiri dijamanata odjednom.. verujte mi odjednom su nestali i čim sam ja hteo da se žalim zbog obične igre i zbog četiri dijamanata znači da sam se baš osetio prevarenim... *cry* :o :o

Normal:
ОК, верујем ти....у том случају обрати се на имејл адресу коју сам ти дао, јер ја немам могућност да проверим на који начин су утрошени дијаманти, то мора да провери неко из администрације ИО, зато се обрати на ту адресу и они ће ти одговорити након што провере.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију