Аутор Тема: ukidanje trezora i utocista  (Прочитано 1778 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже marinicacica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
ukidanje trezora i utocista
« послато: мај 14, 2015, 17:56:33 поподне »
ovaj potez ukidanja trezora i utocista je cista glupost,mi ovo igramo da ratujemo i da radimo opsade...a ovaj novi nacin cuvanja ..dodacu i tabelu je totalno bzv...

Ван мреже marinicacica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #1 послато: мај 14, 2015, 17:59:50 поподне »

Ван мреже marinicacica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #2 послато: мај 14, 2015, 18:11:58 поподне »
samo vodi u to da ili raspustis opsadu jer je papreno skupo,a treba da nadjes nekog naivnog da ima resa vise nego sto mu tvrdjava cuva sto je opet malo jer odrzavanje opsade za rusenje t7  t8 ili vise je veliko..ili da se igra za enormne kolicine dija...verovatno je ovo drugo motiv..prema tome ova igra pocinje da bude farma klasicna

Ван мреже SvetaM

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #3 послато: мај 14, 2015, 18:31:50 поподне »
Osnuj selo, Izgradi carstvo, Obučavaj vojnike, Vodi vojsku, Pobedi u bitkama, Osvoji svet
Katastrofalan potez ... unistavanje igre ....
Tabele sam i ja  dobio od Martine jutros ... gde je tu poenta ove igre  ...STRATEGIJA  hahahha ni videlo strategije nije

Sada se igra svodi na osnuj selo izgradi tvrdjavu 7lvl i dodji na igru 1 dnevno cisto da vidis sta ima ..da okusas srecu na tocku  ili  ako imas vise vremena vitlaj varvare  ...

A sta je sa napadima i opsadom > na to zaboravi resursi su automatski skriveni tako da svi mi koji volimo da izgramo zbog opsade i napad mozemo istog momenta da prekinemo sa igrom dok neko ne resi da prekine ovu glupost sa automatskim trezorom

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #4 послато: мај 15, 2015, 00:02:34 пре подне »
ovaj potez ukidanja trezora i utocista je cista glupost,mi ovo igramo da ratujemo i da radimo opsade...a ovaj novi nacin cuvanja ..dodacu i tabelu je totalno bzv...
Мислим да је ово један од бољих потеза на империји јер подржавам свако смањење броја небитних ствари.
Углавном играчи имају по 50 милона злата које стављају у банку као депозит тако да та цифра коју ће сачувати, на пример тврђава 7... 1,6мил и није нека цифра. :) :) :)
Свако има право на своје мишљење. ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже SvetaM

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #5 послато: мај 15, 2015, 17:09:32 поподне »
Мислим да је ово један од бољих потеза на империји јер подржавам свако смањење броја небитних ствари.
Углавном играчи имају по 50 милона злата које стављају у банку као депозит тако да та цифра коју ће сачувати, на пример тврђава 7... 1,6мил и није нека цифра. :) :) :)
Свако има право на своје мишљење. ;)


Slazem se sa tobom oko nepotrebnih gradjevina ... tu si podpuno u pravu ...

ali ko ima 50M zlata u banci u prvih 7 ili 10  dana ere (zavisno od sveta i brzine )???
Cisto da te podsetim da pogledas pocetak ere a ne vec naprednu fazu igre kada vecina ima neku ekonomsku stabilnost i kad  tih 1.6M u T7 predstavlja zanemarljivu kolicinu .
I sam znas koliko je bitan dobar pocetak .. a kad u startu nemas gde da ostvaris ekstra prihod kakav onda dobar start da ocekujes.


Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #6 послато: мај 15, 2015, 17:41:01 поподне »

Slazem se sa tobom oko nepotrebnih gradjevina ... tu si podpuno u pravu ...

ali ko ima 50M zlata u banci u prvih 7 ili 10  dana ere (zavisno od sveta i brzine )???
Cisto da te podsetim da pogledas pocetak ere a ne vec naprednu fazu igre kada vecina ima neku ekonomsku stabilnost i kad  tih 1.6M u T7 predstavlja zanemarljivu kolicinu .
I sam znas koliko je bitan dobar pocetak .. a kad u startu nemas gde da ostvaris ekstra prihod kakav onda dobar start da ocekujes.
Ок,али нико у првих седам дана играња неће имати толико висок ниво тврђаве да би заштитио већу количину ресурса.
Пример тврђава 5- 100 000
тврђава 6-  400 000...итд

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже marinicacica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #7 послато: мај 15, 2015, 17:50:34 поподне »
hahahahhahahahah,ma u redu je....bugari su zakon ...hahahah pogotovo kad imas korist u dijama....ne znam sto i dal igras u blicu ali mi sto tamo igramo ...ovaj komentar je van svake pameti hahahahha

Ван мреже marinicacica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #8 послато: мај 15, 2015, 17:55:05 поподне »
posto je tako dobar poznavalac igre i posto je sebi dao za pravo da tako mlati i prica gluposti nek kaze gde mozemo ukrstiti koplja da mu pokazem sta je ratna igra a sta tetris i sta uopste takvi  traze u ovom tipu igrice ...

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #9 послато: мај 15, 2015, 18:01:03 поподне »
posto je tako dobar poznavalac igre i posto je sebi dao za pravo da tako mlati i prica gluposti nek kaze gde mozemo ukrstiti koplja da mu pokazem sta je ratna igra a sta tetris i sta uopste takvi  traze u ovom tipu igrice ...
Да ли  Вама  као искусном играчу нестанак трезора и уточишта представља проблем, да ли Вама то отежава игру?
« Последња измена: мај 15, 2015, 18:42:26 поподне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже SvetaM

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #10 послато: мај 15, 2015, 20:56:17 поподне »
Ок,али нико у првих седам дана играња неће имати толико висок ниво тврђаве да би заштитио већу количину ресурса.
Пример тврђава 5- 100 000
тврђава 6-  400 000...итд


E ovde gresis  ... trenutno je 8 dan mega blic x10  http://prntscr.com/75k1p6  ovo je moja T7 a imam sve istrazeno i spremno za T8 (osim kamena )... svi koji su mi u dometu imaju T7 ... tako da 1.6M u ovoj fazi igre nije zanemarljiv iznos
Od kako je uradjena ova promena nigde ni jednog resursa nisam mogao uzeti ... a da radim opsade na svoju stetu ... morao bih da budem totalni ludak ili neznalica.

U svim drugim igrama sklonista i trezori pokrivaju 10-15%  kapaciteta skladista ... posto ovde ne postoji striktno zatvoren  limit skladista bilo bi korektno da trezor pokriva najvise 2-3 h vrednosti proizvodnje .... Iako je ovo Igra sa prioritetom na komercijali za vlasnike prava ... trebalo bi da budete malo fleksibilniji prema mogucnostima svih igraca ... sta bi radili ovi koji kucaju dijamante svaki dan da nije ostalih  da im otimaju resurse i ruse  tvrdjave kad nisu tu ...

Ovo je diskriminacija igraca koji ne ulazu novcana sredstva u igru ... parola: imas dije igraj ... nemas dije onda za tebe nije ova igra ..

Pravila zabranjuju svaki vid diskriminacije a ovde je to pravilo jasno prekseno

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #11 послато: мај 15, 2015, 21:13:22 поподне »
mega blic x10 је скроз друга прича .
Ова промена има позитивну страну а она се заснива на прављењу опсадних машина и активнијим нападима на друге играче. ;)
« Последња измена: мај 15, 2015, 21:14:44 поподне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #12 послато: мај 15, 2015, 23:36:53 поподне »
mega blic x10 је скроз друга прича .
Ова промена има позитивну страну а она се заснива на прављењу опсадних машина и активнијим нападима на друге играче. ;)
Za aktivnije pravljenje opsade i napade drugih igraca je dovoljno da ukinete varvare.
« Последња измена: мај 15, 2015, 23:48:43 поподне No.1 »

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #13 послато: мај 15, 2015, 23:53:28 поподне »
Изгледа да су многи играчи постали фармери :(..али неосвојиве тврђаве непостоје..варвари су донели много ресурса што може омогућити велику количину војске и опсадних справа довољну за рушење било ког нивоа тврђаве. ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: ukidanje trezora i utocista
« Одговор #14 послато: мај 16, 2015, 10:57:07 пре подне »
Изгледа да су многи играчи постали фармери :(..али неосвојиве тврђаве непостоје..варвари су донели много ресурса што може омогућити велику количину војске и опсадних справа довољну за рушење било ког нивоа тврђаве. ;)
Mislim da se lepo igra samo na početku ere kada se više isplate napadi nego varvari. Kasnije retko ko ima nešto zato što drži u zalihama varvare i poklone i otvara kad je potrebno.
Postoje neosvojive tvrdjave. Ja imam T8 sa 63m poena i 220k. poena. Dva meseca samo izigravam farmu i šaljem zlato saveznicima  jer je igra smorila, a za sve to vreme niko nije napao iako sam ponekad imao i po 90-100m zlata. Kad pogledam u odeljku aktivni ratovi, retko kada da ima više od 3 rata a nekada je to bio glavni izvor sakupljanja resa za napredovanje. Sada ko ne hvata sve lvl varvare može da se oprosti od nekog ozbiljnog napredovanja.
Blic je ostao jedini svet gde može da se igra ali mora mnogo da si online i oduzima vremena a ko je normalan neće provoditi za kompom, pored ovako lepog vremena . :P