Аутор Тема: resursi  (Прочитано 321 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже VupaUmagi

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
resursi
« послато: март 12, 2014, 04:37:06 пре подне »
Jednom clanu koji je tu u savezu od pre par dana dodeljena je nova uloga juce i to uloga komandanta. Posle par sati njemu su resursi poceli da opadaju mnogo. Ako je ranije zaradjivao po 60000 drva na sad poceo je dobijati po 17000 i tako za sve. Optuzio je da ga neko iz saveza potkrada i da mu uzima resurse i kako ih on izdrzava. Napustio je savez posle toga. Kao vodja saveza video sam da su njegovi resursi smanjeni drasticno po satu. Zbog cega se to dogodilo ? Dobio je cin komandanta mada sumnjam da to ima veze sa tim. Jer koliko znam niko od nikog nista ne moze uzeti u savezu. A nemamo ministra finansija koji moze odredjivati porez clanovima. Kako je to moguce ?

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: resursi
« Одговор #1 послато: март 12, 2014, 10:48:04 пре подне »
Jednom clanu koji je tu u savezu od pre par dana dodeljena je nova uloga juce i to uloga komandanta. Posle par sati njemu su resursi poceli da opadaju mnogo. Ako je ranije zaradjivao po 60000 drva na sad poceo je dobijati po 17000 i tako za sve. Optuzio je da ga neko iz saveza potkrada i da mu uzima resurse i kako ih on izdrzava. Napustio je savez posle toga. Kao vodja saveza video sam da su njegovi resursi smanjeni drasticno po satu. Zbog cega se to dogodilo ? Dobio je cin komandanta mada sumnjam da to ima veze sa tim. Jer koliko znam niko od nikog nista ne moze uzeti u savezu. A nemamo ministra finansija koji moze odredjivati porez clanovima. Kako je to moguce ?
Ако је тај члан имао неки други чин онда је изгубио задовољство са овом променом,могуће да су му се повећали губици популације што је довело до смањења производње.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже VupaUmagi

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: resursi
« Одговор #2 послато: март 12, 2014, 12:58:01 поподне »
Samo mi reci da ne postoji sansa da ga bilo ko potkrada, da bi njega razuverio u to jer znam da to nije moguce.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: resursi
« Одговор #3 послато: март 12, 2014, 13:05:54 поподне »
Samo mi reci da ne postoji sansa da ga bilo ko potkrada, da bi njega razuverio u to jer znam da to nije moguce.

Не постоји шанса да га неко поткрада.... немогуће је  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: resursi
« Одговор #4 послато: март 12, 2014, 19:08:30 поподне »
ipak  mozda  postoji  neka  varijanta :o :o

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: resursi
« Одговор #5 послато: март 12, 2014, 19:19:52 поподне »
ipak  mozda  postoji  neka  varijanta :o :o

као на пример?

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: resursi
« Одговор #6 послато: март 12, 2014, 19:28:54 поподне »
Не прави пометњу човеку, видиш да хоће тај савезник да га разапне на крст  :D :D :D :D

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: resursi
« Одговор #7 послато: март 12, 2014, 20:34:18 поподне »
Malo  se salim  naravno  da  nemoze  niko  da  ti  uzme    rese     osim   ono  sto  ide     u  riznicu  ako  je   porez  aktiviran :o