Аутор Тема: Kupovanje dijamanata  (Прочитано 943 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже TZoran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Kupovanje dijamanata
« послато: јул 29, 2014, 20:25:18 поподне »
Tri puta sam kupovao dijamante preko poruke,dva puta sam dobio jednom nisam dobio dijamante a dobio sam poruku hvala na kupovini. Na poruci Imp 37859 nisam dobio dijamante. Na poruci Imp 40964 dobio sam i treću na poruci Imp 56796 dobio sam dijamante.
Molim vas da mi date i na Imp 37859 pošto ste mi uzeli novac.Sve moje iznesene činjenice vi možete da provjerite.
Unaprijed zahvaljujem

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Kupovanje dijamanata
« Одговор #1 послато: јул 29, 2014, 20:57:08 поподне »
Tri puta sam kupovao dijamante preko poruke,dva puta sam dobio jednom nisam dobio dijamante a dobio sam poruku hvala na kupovini. Na poruci Imp 37859 nisam dobio dijamante. Na poruci Imp 40964 dobio sam i treću na poruci Imp 56796 dobio sam dijamante.
Molim vas da mi date i na Imp 37859 pošto ste mi uzeli novac.Sve moje iznesene činjenice vi možete da provjerite.
Unaprijed zahvaljujem
Покушајте да се поново улогујете на налог, дешавало се  али јако ретко да дијаманти легну на налог пар сати после уплате. Ради Ваше сигурности обратите се на e-mail: support_rs@imperialsupport.org  , наведите све релевантне чињенице, време уплате и ако можете сликајте,( те слике), пинове , своје корисничко име и свет у коме играте, пошаљите на горе наведени e-mail.
« Последња измена: јул 29, 2014, 21:08:16 поподне GREAT MASTER »

Ван мреже TZoran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Kupovanje dijamanata
« Одговор #2 послато: јул 29, 2014, 21:48:15 поподне »
Ja sam iznio činjenice i dokaze  tako da hoću nazad novac ili dijamante ne želim više nikom da se žalim ili prestajem igrat ovo sranje pozdrav.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Kupovanje dijamanata
« Одговор #3 послато: јул 29, 2014, 21:54:38 поподне »
Ja sam iznio činjenice i dokaze  tako da hoću nazad novac ili dijamante ne želim više nikom da se žalim ili prestajem igrat ovo sranje pozdrav.

Разумем да сматраш да си оштећен и да си љут, али писањем овде ништа нећеш постићи. Неопходно је да пошаљеш пријаву на имејл адресу која ти је већ дата, на support_rs@imperialsupport.org  како би се проверио твој проблем и надокнадила ти се штета. Једноставно то је правило и начин пријаве проблема у игри, па и проблема приликом куповине дијаманата. У својој пријави наведи своје корисничко име налога, свет у којем играш, број мобилног телефона са којег си послао поруке и остале детаље у вези проблема и у најбржем могућем року проблем ће бити проверен и решен.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Kupovanje dijamanata
« Одговор #4 послато: јул 29, 2014, 23:40:55 поподне »
Ne zaboravimo da se uplate putem SMS servisa rade posredstvom posredničkih firmi koje imaju ugovore za naplatu putem mobilnih operatera i da samim tim može biti problem i do njih a ne do IO tako da bi trebalo pokazati malo razumevanja.