Аутор Тема: varanje  (Прочитано 1453 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже roki-rambo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
varanje
« послато: април 17, 2014, 06:53:17 пре подне »
U  svetu Croatia/Serbija4 igrac Bosko007 koristi alarm za dojavu napada zbog toga cu izgubit rat sa njim njemu je vojska kuci i sve ok dok ga ja ne napadnem a napadam ga po ceo dan vojska seta ka njemu i sa konjicom sam tamo za 10 min ali on uvek uspije pobec 2 prethodne noci vojska mu tu  uvek ali ja ga nemogu uhvatit  ZHHTJEVAM DA GA BANUJETE I  VRATITE MI VOJSKU KOJIM SAM SE ZAKUCAO U TVRDJAVU KOJU JE NAKNADNO DOBIO U SPIJUNAZI JE IMAO 7 A U NAPADU 8  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: varanje
« Одговор #1 послато: април 17, 2014, 09:54:06 пре подне »
U  svetu Croatia/Serbija4 igrac Bosko007 koristi alarm za dojavu napada zbog toga cu izgubit rat sa njim njemu je vojska kuci i sve ok dok ga ja ne napadnem a napadam ga po ceo dan vojska seta ka njemu i sa konjicom sam tamo za 10 min ali on uvek uspije pobec 2 prethodne noci vojska mu tu  uvek ali ja ga nemogu uhvatit  ZHHTJEVAM DA GA BANUJETE I  VRATITE MI VOJSKU KOJIM SAM SE ZAKUCAO U TVRDJAVU KOJU JE NAKNADNO DOBIO U SPIJUNAZI JE IMAO 7 A U NAPADU 8  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Poštovani gospodine roki-rambo,to što ste sada ovde izneli kao predpostavku nije validan dokaz da neko koristi alarm, verovatno je samo u pitanju savestan igrač koji ima čuvara nalog i nalog mu je aktivan 24h, a to što ste napadali tvđavu f7(koja se vidi u špijunaži)a u momentu udara je bila f8, verovatno je izgradnja f8 prekinuta na na par minuta do aktivacije izgradnjom druge vojne građevine i tako postavljena zamka za Vas ili druge protivničke igrače(to samo govori da je u pitanju iskusan igrač- ovo Vam sve govorim iz ličnog iskustva).Ukoliko i dalje sumnjate da Vaši protivnici u ratu ili uopšte u igri koriste nedozvoljena sredstva, pošaljite e mail na : support_rs@imperialsupport.org
prijavite problem i napišite  Vaše korisničko ime i svet u kome igrate.

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: varanje
« Одговор #2 послато: април 18, 2014, 02:09:27 пре подне »
au sto si ti fin jbte  afro
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже Sturmbannfuhrer

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: varanje
« Одговор #3 послато: април 30, 2014, 19:51:26 поподне »
Cim se neki bot zabije u profi igraca odmah pocinje da place i da se zali adminima...  *cry* alarm za oglasavanje napada buuuhuhuhuuu *cry* imao je T7 u spijunazi a u napadu T8 buuuuhuuuhhuuu *cry* Sine meni je vojska stalno kuci, naleteo si na igraca koji zna da igra i navukao te je profi... To sto je lik stalno online i (ili ima dobre cuvare) ti je samo pouka kako treba igrati imperiju! A ovaj tvoj post je stvarno zalostan, ako ne znas da igras imperiju probaj FarmVille

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: varanje
« Одговор #4 послато: април 30, 2014, 20:04:08 поподне »
 ;D ;D ;D

Ван мреже JOBAH

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: varanje
« Одговор #5 послато: мај 02, 2014, 19:26:21 поподне »
хахаха па удри га са већом војском и срушићеш Т8 ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D afro afro

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: varanje
« Одговор #6 послато: мај 03, 2014, 14:40:24 поподне »
Cim se neki bot zabije u profi igraca odmah pocinje da place i da se zali adminima...  *cry* alarm za oglasavanje napada buuuhuhuhuuu *cry* imao je T7 u spijunazi a u napadu T8 buuuuhuuuhhuuu *cry* Sine meni je vojska stalno kuci, naleteo si na igraca koji zna da igra i navukao te je profi... To sto je lik stalno online i (ili ima dobre cuvare) ti je samo pouka kako treba igrati imperiju! A ovaj tvoj post je stvarno zalostan, ako ne znas da igras imperiju probaj FarmVille

:o .... A kakva je sad razlika između Imperie i FarmVille...  :o .... nekada je postojala, sada je ja ne vidim...  *cry*

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: varanje
« Одговор #7 послато: мај 05, 2014, 00:35:31 пре подне »
:o .... A kakva je sad razlika između Imperie i FarmVille...  :o .... nekada je postojala, sada je ja ne vidim...  *cry*
Petrovicu da pocnemo?? :D